Olin süütu, ja ootasin seda hetke. Olime seda juba enne kokku leppind ubmes juba aasta tagasi. Olime sõprade juures ning pidu sai läbi ja läksime poisi juurde. Algul vaatasime telekat, väga lahedat filmi.

Korraga märkasin, et olen tema kaisus ja ta hakkas mul pluusi lahti tegema. Algul kõhklesin ja tõukasin ta eemale. Ta oli ju ennem öelnud, et see on mõnus tunne. Korraga mõtlesin ümber istusin talle jälle kaissu ning hakkasin ta pluusinööpe lahti tegema, katsusin ta karvast rinda ja se oli mõnus.

Liikusin ka allapoole ning tegin tema püksilukku lahti ning avasin ka nööbi. Tõmbasin mõlemad püksid alla ja hakkasin mudima tema riista.

Siis hakkasin tema ees tantsima ning strippi tegema, võtsin maha pluusi, rinnahoidjate väel tantsisin edasi, tõmbasin alla oma miniseeliku ja keerasin talle selja. Väga hästi paistsid mu stringid. Läksin tema juurde ning lasin tal stringid jalast tõmmata. Keerasin uuesti selja ja avasin rinnahoidjad. Liikusin tema poole ja istusin ta sülle, jalad harki.

Tundsin, et tal on kõva. Ta tõstis mu korra üless ja ütles "oota korra, iga asi vajab mõnulemist".

Ta viis mu voodi peale ja peitis pea mu tupe taha. Mõne hetke pärast tundsin kuidas keegi mu tuppe hingates läheneb. Ta noolis oma keelega minu tuppe. Sis hakkas seda sisse toppima, aga ei jõudnud, tundsin, et vajab minu abi.

Võtsin kinni ta peast ja surusin ta pea vastu mu tuppe, hoidsin kinni vähe aega, kuigi oleksin tahtnud rohkem hoida aga sellega oleksin ta ära lämmatanud. Ta ronis mu peale ja tundsin et tal on kõva. Ta mudis mu rindu ja korraga tundsin jälle, et läheb alla poole. Ta tõstis mu enda peale ja haaras kinni mu puusadest ning hakkas neid liigutama alguses aeglases rütmis, sest olin süütu ja pärast kiiremas rütmis.

Tundsin tõesti tema ütluse peale, et see on mõnus tunne. Korraga lasin välja oma oiged ja siis lasin lausa ise edasi mitu tundi puhkepausidega. Ja see käib juba mitu aastat ning sre on mõnus. Soovitan kõigile!