Saabus õhtu. Viskasin jope selga ja seadsin sammud oma käskijanna poole. Terve tee mõtlesin huviga, mida ta mulle seekord välja mõelnud on? Väljas oli kevadine ilm, selline soe, aga vihmane. Parkisin auto natuke tema majast eemale ja jooksin siis kiiresti maja juurde, et mitte väga märjaks saada.

Kui ma lõpuks ukse taha jõudsin ja kella helistasin, saabus mu mistress uksele. Küll ta oli kena ja võimuka välimusega. Tumedad pikad juuksed, jalas pikad nahksed, kuni vituni ulatuvad saapad ja nahksed stringid. Ülakeha kattis neetide ja kettidega kaunistatud korsett.

Olin ennast juba unustanud, kui Veronica mind tuppa kamandas. Ta nägi, et ma olin vihmast märg, seega saatis ta mind teise tuppa ennast kuivatama, samas ütles ta: "voodi peal on kuivad riided, pane need selga ja siis tule elutuppa."

Tuppa jõudes avastasin voodilt vägagi naiste pesumoodi rõivad. Nimelt oli sinna jäetud mustad sukad, pitsilised stringid ja nahkne koerarihm pika ketiga. Ausalt öeldes need erutasid mind ja ma tuntsin, kuidas mu munn pükstes liigutama hakkas.

Pikema mõtlemiseta viskasin märjad riided selga ja asusin uusi rõivaid proovima. Võttis ikka natuke aega, enne kui sukad jalga sain. Stringidega läks ikka tublisti kiiremini. Siis ka kett kaela ja ma olingi valmis.

Ei jõudnud kaua ennast peeglist uurida, kui Veronica suht tigeda häälega mind enda juurde kamandas.

Elutuppa sisenedes nägin ma Veronicat istumas nahkses tugitoolis jalad kergelt avatult ja piits käes. Tal oli suitsev sigarett käes ja üsnagi üleolev pilk ees.

"Tule siia" kamandas ta.

Läksin tema juurde ja nii kui ma olin temani jõudnud tõmbas ta mind ketist enda ette põlvili. Siis asetas ta ühe jala minu õlale ja küsis: "Noh väike tüdruk, mis me sinuga siis täna teeme?"

Ei osanud kohe sellepeale midagi vastata, millepeale oli karistus kohe ka olemas.

"Vastatakse, kui sinuga räägib keegi" ja ta lükkas mind jalaga sellili.

"Jah Mistress, vabandust" ütlesin ma ja teatsin, et midagi kohe juhtub. Veronica tõusis püsti ja surus oma jala mulle põse peale.

"Laku mu saapaid, ma tahan, et nad läigiks" Hakkasin keelega tema saabast lakkuma. Kui Veronical sai isu täis kamandas ta mind püsti ja sikutas mingi uue atripuudi juurde. Selline piklik tool, kuhu ta mind ka kõhuli käsutas peale. Jalad ulatusid põlvedest maha ja need ka kohe seoti tooli jalgade külge kinni. Teiselt poolt samuti ka käed. Püksid tõmmati mul jalast rebenedes ära. Nii ma siis seal lamasin ja ootsin.

Pikalt ei pidanud ootama, kui tundsin nahkse piitsa laksu oma kannikate peal. See tunne oli valus ja samas joovastav. Üha kiiremine hakkas ta mind nüpeldama, mille peale ma ka palusin, et ta lõpetaks, aga seda kuulda loomulikult ta ei võtnud. Märgates, et vaatamata valule mu munn oli paisunud suureks, sain ma ka sinna piitsaga laksu, kõrvalt muiates: "Kes lubas?"

Piitustamine lõppes ja Veronica tõi kapist nööri. Ta laskus mu munni juurde ja sidus selle ja mu munade ümber. Siis umber põlvede ja pingutas seejärel otse alla. Kuna mu suguti oli kõva, oli see vägagi ebameeldiv tunne. Seejärel läks ta uuesti kapi juurde ja tõi sealt musta anaaltapi, mis oli mõõtmetelt vägagi suur ja libesti. Libesti määris ta mu augu ümber, samal ajal näppe sinna lükates.

Olin harjunud, et ennem midagi nii suurt ikka alustame väiksemast aga mitte seekord. Jõuga surus ta selle mulle sisse. Ma mõtlesin et rebenen.

Valu oli metsik ja ma üritasin seda endast välja pressida. Asjatu vaev, kuna Mistress hoidis seda tugevalt sees kinni. Lõpuks ma rahunesin ja valu hakkas kergelt leevenema. Mistress tunnetas seda ja hakkas tappi edasi tagasi liigutama jõuliselt. Valu oli tagasi ja piinlesin selles joovastavas valus. Mul oli ka hea. Ta tegi seda seni, kuni mu keha läks krampidesse ja mu sugutist uriini kergelt tilkuma hakkas.

Äkitselt lõpetas ta minu pumpamise ja jättis tapi sisse. Võttis veel jupi nööri ja siduse selle kinni, et ma seda välja ei saaks suruda. Korraga kuulsin ukse pauku ja Veronica väljus toast. Ei läinud kaua aega, kui ta oli tagasi. Tunnetasin, et keegi oli tal kaasas. Kuulsin lõõtsutamist. Aimasin, et ta oli väljast oma dobermanni kaasa võtnud. Ma ehmusin ja palusin, et ta ei teeks seda, mis ma arvan. Kuid sellepeale öeldi loomulikult: "Vait".

Veronica haaras koera türa pihku ja hõõrus seda, et see suureks läheks. Ühel hetkel tulid sammud minuni ja tapi nöörid avati. Tapp suurest pingest kukus minust välja. Ei saanud kaua oodata, kuini tundin koera oma seljas ja tema üüratut munni minu auku otsimas. Veronica juhtis selle loomulikult kiirelt minusse ja lasi koeral tempot arendada, et too saaks ikka korralikult mind läbi nussida. Siis tuli Veronica minu ette ja võttis püksid jalast, laskus kummargile minu ette ja kästutas mind tema peput limpsima. Valjult käsutas ta ainult:" Lükka oma keel mulle persse ja limpsi mind."

Nii ma ka käsku täitsin, samal ajal, kui ta koer mind täiega rautas tagant. Tundus nagu oleks see kestnud tund, kuni lõpuks koer lõpetas ja oma munni minust välja sikutas ja toa nurka ennast pesema läks. Ta oli selle ajagi kuskil 5 korda minusse oma lasknud. Tundsin, kuidas sperma mööda mu jalga alla nirises.

Lõpuks vabastas Veronica mind tooli küljest ja käsutas teise tuppa jälle oma riideid selga panema. Kui olin valmis, saatis ta mind ukseni.

"Sa tead küll, millal uuesti" ütles ta ja avas ukse. Läksin välja juba, kui ta mind tagasi kutsus ja kõrva sosistas: "Tubli poiss", millele järgnes musi huultele.

Algas tagasitee koju.