Oli tavaline suvepäev. Tulin just boyfriendi juurest, seal sai korralikult õlut joodud, niiet samm koduteel sassis. Paar tänavat edasi jäid mu silmad pidama mingitele imelikele plikade kambale. Nad olid niii erinevad, nii teistsugused, kui silm oli harjunud nägema.

Mu pilk jäi neile kauaks pidama ja mu pähe jäid nad kummitama terveks ööks. Nagu mõeldud, siis järgmisel päeval täpselt samal kella ajal ma läksin puhtalt uudishimust sealt mööda. Seekord tegid nad minuga juba juttu, küsisid suitsu ja et kuhu ma lähen. Nii ma nendega sinna jutustama jäingi. Nad nägid välja nagu kuskilt filmist välja karanud satanistid aga just seee mind nende juures erutaski.


Nad ei näinud välja sellised nagu mina, mu tutvusringkond ja inimesed mu ümber selles väikeses linnas. Nad ise väitsid et elavad hoopis teises Eesti otsas ja on lihtsalt läbisõidul.

Iga päevaga ma hakkasin aina rohkem nendega läbi käima, lõpus ei jõudnud enam kooligi, vaid olin nendega koos ja jõime. Oma poisist läksin ma lahku, sest tema pidas neid alamklassiks. Ma ei suuda tänaseni uskuda, et mida ma nendes tüdrukutes leidsin.

Aga päev päevalt muutusin ma nende sarnaseks, ühel hetkel olin juba nagu nemad mustade õlgadeni sorakil juustega ja riietatud üleni musta. Kuid midagi nende juures jäi mulle silma, nende seljale oli lõigatud või põletatud mingi sümbol, see oli suur ja tugevalt tehtud.

Üks öö olime me surnuaias kõik neljakesi, oli pime ja rahulik, kui ühel hetkel tuli üks tüdrukutest mulle väga ligidale pani käe mulle õlale ja ütles, et ma pean saama üheks nendesuguseks. Ma olin ehmunud ja hirmunud. Nad ütlesid, et ma rahuneks ja et kõik on korras. Nii nad panid mu sinna rohu peale pikali.

Mul käis peast igasugu mõtteid läbi, et nüüd vägistavad tüdrukud mu ära. Justnimelt tüdrukud mittte mehed. Nad olid mu ümber ja üks tüdruk keda kutsuti Drakiks sosistas mulle: " Täna joome su verd tüdruk". Nad võtsid vaikselt seljast ära mu teksatagi, seejärel pusa. See kõik tundus väga hirmus aga samas see erutas mind. Kusjuures mu t-särk lihtsalt lõigati noaga katki.

Olin seal maas pikali kastese muru peal ööpimeduses. Mu ümber pandi palju küünlaid, mis andsid ühtaegu ka sooja. Üks tüdrukutest võttis välja terava oga, mis polnud väga suur. Ta torkas mulle kaela peale kaks auku, sellel ajal kui teised mind silitasid. Nendest aukudest hakkas kohe päris tugevalt voolama verd mu paljale ihule, mille nad üksaaval ära lakkusid. See tunne oli hea ja see lähendas meie sõprust veelgi. Nad võtsid seljkotist välja ka mingi musta värvi riide, mind pandi sinna peale kõhuli pikali ja mu seljale lõihati samasugune sümbol nagu oli neil, see oli erutavalt valus.

Kõik ei piirdunud ainult lõikamisega vaid seda ka kõrvetati. See oli valus, niiet mul pisarad voolasid. Pärast sellist niiöelda sissepühitsemist sain ma lõpuks üheks nende seast!!