Oli reede õhtu, disco. Tantsisime oma sõbrannadega. Järsku astusid saali mingid suvalised võõrad. Meile jäid nad kohe silma! Nad tegid meiega tutvust, paludes meid tantsima! Tuli aeglane muusika. Ma tantsisin neist kõige vanemaga.

Ta hakkas õrnalt silitama mu perset ja siis lähenes rindadele. Ma sain aru et ta on kiimas. Ta kutsus mu välja. Kutsus mu oma auto juurde ja ütles, et lähme sõidame. Mul ei olnud selle vastu midagi, sest et ma ei kartnud kuigi olin veel süütu.

Kui autosse istusime sõidutas ta mind ühe vana küüni juurde. Sain aru mida ta tahtis. Olin omaarust selleks piisavalt vana (15). Sisenesime küüni kus oli üks mõnus kohake, nagu meie jaoks loodud. Ta hakkas mind suudlema ja hellitas mu keha. See tekitas minus erilise tunde, olin erutatud.

Me võtsime end alasti. Tal oli võrratu keha, lihased ja musklid! Seejärel ei olnud enam midagi teha! Me laskusime heintele ja pistis ta oma kõva peenise minu tuppe. Ta tegi seda korduvalt. ma kiikusin ta riista otsas ja mul oli nii mõnu,s et hakkasin häälitsema. Ta laskis oma laadungi mulle suhu. See maitses hästi (vähemalt minuarust).

Ta mainis, et mul on ilusad kikkis rinnad ja tahtis neid mudida ning imeda. Tegime 69-t . Veel imesin ma natuke ta riista.

Ta ei olnud enam erutatud ja ma arvasin, et ta on must üydinenud. Panin end riidesse ja nii temagi. Ta sõidutas mu klubi ette ja ta lahkus oma sõpradega. Pidu kestis veel umbes 2 tundi ja kõik selle aja mõtlesin ma sellest mida olime teinud. Ma ei teadnud isegi ta nime! Me ei näinud üksteist enam kunagi...