"Saan ma teid aidata?". Pöörasin ringi. "Tänan ei, saan ise hakkama." Ta naeratas. Tal oli ilus nägu. Kuigi oli ilmselt hilistes kahekümnendates, oli tal samasugune aus ilme, nagu tavaliselt teismelistel. Läksin teksaste leti juurde.

Ringi käies ning enda suurusele sobivat paari otsides leidsin ennast otse tema vastast. Vaatasin üles ning nägin, et tal on kassaga tegemist. Tema särk polnud just väga julge lõikega, kuid rõhutas siiski tema suurepärast figuuri. Mulle meeldivad naised, kes kannavad miniseelikut ning oma heameeleks nägin, et ka temal on see seljas. Võtsin riiulilt paari teksaseid ning uitasin ringi, proovides leida sobivat särki. Silmanurgast märkasin, et ta lõpetas kellegi ostudega tegelemise, kui ta leti tagant välja tuli, olid tema silmad otse mulle suunatud. Vaatasin talle otsa ja naeratasin, tema naeratas vastu. Oh, nooruse võlud...

Pidin kiirustama, minu girlfriend ootas mind autos. Leidsin musta särgi ning läksin leti juurde. "Kas neid on võimalik proovida?" Ta võttis võtmerõnga ning avas poe tagaosas oleva ukse, mis viis proovikabiinide juurde. "Andke teada, kui valmis saate," ütles ta. Läksin kabiini ning riputasin riided konksu otsa. Proovisin teksaseid ja särki selga; tulemus meeldis mulle, paraku oli särk käistest sutsu väike ja otsustasin proovida veidi suuremat.

Hakkasin neid seljast võtma, kui kuulsin kedagi kabiinide juurde tulemas. Kui tõmbasin särki üle pea ja ei näinud seetõttu suurt midagi, kuulsin kedagi oma kabiini ust avamas. Pehme hääl selja taga küsis: "Hmm... Minu arust pole need teie jaoks õige suurusega. Kas need on parajad?" Tõmbasin enda särgi selga ning küsisin, mis sobivad. "Need," ning tundsin pikka küünt oma bokserite vöökohal liikuma. Naeratasin. "Varem pole mul nendega probleeme olnud... Aga olen mõelnud, et võiks suuremat numbrit tõesti proovida." Küüs rändas edasi mu vöökohal ning nende omanik ühmas: "Eks vaatame järgi." Tundsin, kuidas veri hakkas soontes peksma, kui pehmed sõrmeküüned klammerdusid mu aluspesu külge ning tõmbasid need alla, tema keha surus vastu minu selga, läbi riiete oli tunda tema nibusid. Ta suudles mu selga ning käed hoidsid mind puusadest. Mu mõistus hakkas hääbuma, kui ta mu kubemekarvadega mängis, mu riist oli nüüd täiesti kõva ja tema küüned libisesid sellel edasi-tagasi. Teine käsi hakkas mängima munadega, sulgesin mõnust silmad...

Sirutasin käe selja taha ning panin selle tema seelikule. Ta peatas hetkeks minu hellitamise ning tõmbas seeliku üles. Hõõrusin kätt vastu tema jalgevahet ning tundsin, kuidas ta püksikud niiskeks lähevad.

Lükkasin ta vastu kabiini seina ning põlvitasin ta ette maha. Suudlesin teda otse häbemele ja tundsin, kuidas tema mahlad imbusid läbi õhukese puuvilla. Ta hargitas veidi jalgu ning ma tõmbasin tal püksid jalast. Ta ahmis õhku, kui nuuskisin tema häbemekarvades, suudlesin ja lakkusin tema huultevahet. Ta tõstis oma jalgu nii, et ta toetus nüüd minu õlgadele. Õrritasin tema vittu suudeldes, lakkudes ja puhudes erutatud lihale. Ta pani oma jalad ümber mu pea, surudes näo tihedamalt oma jalgevahesse. Lakkusin teda edasi, ta tiris mind juustest ning tema hingamine muutus järjest valjemaks. Ta ronis mu õlgadelt maha ning tõmbas mind püsti ja surus vastu seina, ise allapoole libisedes. Ta võttis mu riista tervenisti suhu, imes õrnalt ning hakkas siis raevukalt pead üles-alla pumpama. Sulgesin silmad ning kuulasin tema ägeda tegevuse vaikset häält, tasane lurin ja imemishäälitsused ajasid mind hulluks. Kuidagi õnnestus mul pomiseda: "Varsti jääme vahele, tahan enne seda sinu sisse."

Ta imes veel korra pikalt ning tõusis siis püsti ja pani jalad ümber mu puusade. Suunasin oma jäiga riista talle sisse. Nõjatusin vastu seina ning liigutasin ennast sisse-välja samal ajal kui tema suudles mu kaela. Soojus, pinge, tema tegevus mu kaelal - mu mõistus ei olnud enam ammu kodus. Suudlesin teda ning tema keel ronis mulle suhu, tundsin kuidas meie sülg segunes, kuid minu tähelepanu oli suunatud siiski sellele, kuidas teda võimalikult kiiresti ja vaikselt keppida. Veidi harjutades õnnestus mul ennast sättida nii, et surve oli suunatud tema kliitorile. Oli tunda, et ta nautis seda; kui ma teda keppisin, hakkas ta mu kõrva näksima, proovides mitte mõnust karjuma hakata. Sellest polnud kasu, kui ta lähenes orgasmile, hakkas ta mulle kõrva ulguma. Tundsin, et minagi ei pea enam kaua vastu ja ütlesin talle seda. Vastuseks võttis ta oma jalgadega minust veelgi tugevamalt kinni ja ma tõstsin tempot. Tema hambad olid minu õlas, kuulsin summutatud ekstaasikarjet, kui ta vitt vastu mu riista tõmbles. See andis mulle viimase tõuke, rahuloluühmatusega läkitasin oma laadungi tema sisse.

Paari minuti pärast hakkasime oma "kuriteo" jälgi kaotama. Ta tõusis ning korrastas oma soengut, sättides juukseid nii hästi kui võimalik ning mina panin ennast riidesse. Ta lahkus kabiinist, ootasin minuti ning järgnesin talle. Läksin kassa juurde, vanem naisterahvas pani mu ostud kirja, võtsin koti ning läksin auto juurde. Mõtlesin noore müüja peale ning otsustasin, et sinna poodi pean kindlasti tagasi minema. Autosse istudes tundis mu tüdruksõber huvi, kas leidsin, mida ma otsisin. Naeratasin rahulolevalt ja noogutasin.