Kõik juhtus umbes kuu aja eest. käin üheksandas klassis ja enamus mu klassikaaslasi käib teise klassikaaslasega. Ainult mina ei taha. Eelistan olla vaba ja elu nautida. Aga kuna keegi pole mind kunagi kuskil mõne poisiga näinud hakkas mu parima sõbranna kutt minu kohta kõlakaid rääkima nagu ma lesbi oleksin.

Ükspäev inglise keele tunni ajal saatsin talle kira, et mul on vaja temaga rääkida ja jäägu ta vahetunniks klassi. Õpetaja paneb alati klassiukse väljastpoolt kinni ja ei luba kellelgi klassi jääda. klassinurgas on meil selline kraanikausi kapp kus on kraanikausi kõrval päris suur vaba ruum harjade jaoks.

Tema oli vahetunni alguses sinna pugenud (nii et keegi ei märganud) ja mina läksin hästi haleda näoga õpetaja juurde ning ütlesin et mul on väga paha.

Nii ta lubaski mul klassi jääda. oli söögivahetud (nagu enamus maakoolides on see meil 60 minutit pikk). Ta tuli kapist välja üsna ülbe näoga ja küsis, et mida ma tahan siis. Vastain, et meil oleks vaja vist natuke rääkida sellest mis kuulujuttu ta levitab. Tema kohe kukkus vabandama, et nii ja naa, et ühtegi poissi mul pole ja et siis ta arvas nii... (seisin talle hästi hästi ligidal) võtsin tal pluusist kinni, tõmbasin ta vastu ennast, suudlesin teda samal ajal teist kätt ta persel hoides.

Esimese hooga tõmbas ta tagasi ja küsis, et mida ma teen. Mina sellepeale, et tõestan talle oma soolisi eelistusi ja suudlesin teda uuesti. Nüüd ei tõrkunudki ta enam üldse vaid tuli asjaga kaasa. Suudles mind päris pikalt ja kerglikult. Avasin tal püksiluku ja lükkasin need alla.

Tundsin kudas ta käed mööda mu selga liikusid ja kleidiluku avasid. ta lükkas kleidi mu õlgadelt ja see langes maha. Ma istusin lauale (ikka veel polnud me huuled korrakski teineteisest eemaldunud). Alles nüüd kus ta oma pluusi seljast rebis eemaldusid ta huuled minu omadest. Seal ta siis seisis boxerite väel keset inglise keele klassi.

Kummardusin ettepoole ja suudlesin ta kõhtu. Libistasin end laulat põrandale. Olin põlvili ta ees ja kõdistasin keele otsaga ta naba. Liikusin huultega väheke allapoole kuni jõudsin ta boxeriteni. Vaatasin korra telle otsa, hõõrusin korra oma põsega vastu ta kõhtu ja seejärel sikutasin hammastega ta püksid alla. See vaatepilt mis mulle seal avanes, see oli võrratu.

Loomulikult polnud see mulle esimene korda aga siiski, koolis. Kui õpetaja võib igahetk tulla, keegi võib teisest majapoolest meie klassi sisse näha.

See imeilus asi mis oli otse minu eest ja ahvatles mind. Suudlesin seda korra. Ja veel korra. Ning veel ühekorra. Siis aga tõusin püsti ja lükkasin endal sukad jalast. Ajasin oma käed ümber tema alasti keha ja me suudlesime jälle nii pikalt ja nii kuumalt.

Tundsin kuidas ta riist kõvenes. Ta võttis mu sülle ja tõstis mu uuesti sinna lauale. Avas mu rinnahoidja, võttis selle ära ja suudles mu rindu. See oli tõesti hea. Ta võttis mu jalast kinni ja tõstis ka selle lauale (sedasi kõverdatuna) teise jala tõstsin ise samamoodi. Ta lükkas mu pikali lauale ja võttis ära viimase riide eseme mis mulle oli jäänud - stringid.

Nüüd laskus tema laua kõrvale põlvili ja sukeldus oma keelega mu jalgevahele. Kuna aga mul oli nii suht ebamugav jalgu hoida asetasin ma need ta õlgadele.

Ta suudles seda. Kõdistas mu kliidorit ja kui mul märjaks läks lakkus ta seda. Mul oli nii hea kuid üritasin võimalikult vait olla kuna polnud kindel kas keegi koridoris või kuskil lähedal on.

Ta tuli mööda mu keha oma suudulustega ülespoole ja ronis ka ise lauapeale. Ta silitas mu rindu ja lükkas seejärel mulle sisse. Mõne ajaga saime hea rütmi kätte ja ta rammis mind päris tugevasti kohe. See oli nii mõnus.

Pärast umbes 10 minutist tegutsemist võttis ta välja, suudles mind veel korra ja hakkasime mõlemad kiiresti riidesse panema. Olime juba riides kuid uus tund polnud ikka veel alanud. Tegime kõik korda nii, et mingeid märke meie vahejuhtumist ei olnud.

Seisime seal keset klassi ja küsisin talt, et on tal veel kahtlusi minu sooliste eelistuste suhtes. Ta raputas pead ja ütles et unustame selle. Parem suudelgu ma teda veelkorra. Tegingi seda samal ajal tema juukseid sasides ja tema mind enda vastu surudes.

Mõne aja pärast algaski uus tund. Mina mängisin ikka, et mul on paha olla ja tema puges kappi, et teiste mööda minnes sealt välja hiilida ja teha nägu, nagu oleks koos teistega väljast tulnud.

Tunni akal saatis ta mulle kirja, milles seisis, et ta vabandab oma juttude pärast. Tal olevat olnud väga hea vahetund, mida ta iialgi ei unusta. Ja veel ütles ta, et ootab mind pärast tunde kooli nurga taga. Ärgu ma seda kirja kellelgi näidaku ja oodaku enne, et teised ära lähevad, et mitte vahele jääda. Ming lõppu kirjutas ta suurte tähtedega MA ARMASTAN SIND.

Nii ma siis läksingi, et kuulata seda mis tal öelda on ja talle ütlema, et see polnud midagi erilist kõigest selleks, et näidata et ma pole lesbi.