Ma õpin juba 4-dat kuud individuaalselt prantsuse keelt ning olen 17-aastane. Minu õpetaja on 30 aastane küllaltki sümpaatne mees ning tal on naine. Ükspäev kui ta tuli olin parajasti just dushi alt tulnud ning ainult hommiku mantel oli seljas.

Ka tema oli väsinud sest pidi eemine õhtu kaua üleval olema ning uurimustööd tegema. Niisiis võtsin ta seljast mantli ning nuusutasin seda. Se lõhnas erutavalt. Seejärel nuusutasin ka teda, ta lõhnas värskelt. Siis me suudlesime, meie keeled ühendusid ning me mõlemad erutusime.

Ma kutsusin ta minu tuppa, sest vanaema pidi võibolla meile tulema. Me suudlesime edasi ning ma hakkasin talt kampsunit seljast ära võtma. Ka tema võttis mult hommikumantli seljast ning imes mu tisse. Ma katsusin ta peenist, see oli kõva ning ma hakkasin seda mudima ja sügama. Ta erutus ja ütles mulle kõrva, lase aga edasi, ma tahan sind tunda ja sinu sisse tungida...

Siis võtsin ma talt püksid jalast ja ka aluspüksid. Ta tõmbas keelega üle kogu mu keha, jõudes tupeni suudles ta seda ning toppis oma keele sinna sisse ning lakkus seda. Mina võtsin ta peenise ja hakkasin seda imema, ta kuses mulle suhu. Ma hoidisn ta kust ning sülitasin talle selle peale ning lakkusin seda.

Ta heitis mu voodi peale pikali ning ma panin oma jalad harki. Ta toppis oma keskmise sõrme mu tuppe ning liigutas seda edasi-tagasi aina kiiremas rütmis. Ma sain orgasmi ja ma arvan, et ka tema.

Ma karjatasin mõnutundest ning ta pani oma riista mu tuppe. Ta surus selle kohe hästi sügavamale ja oigas. Ta vajus mu peale ja tegi seda edasi, seejuures ta pani oma kaks sõrme mulle suhu. Me pöörasime ringi ning ma istusin ta peale ning hakkasin ratsutama.

Istusin teistpidi, seljaga temapoole ning ta toppis oma peenise mulle perse, see oli natuke valus kuid tema oigas ja hingas raskelt. Seejärel võtsin uuesti suhu ning kogu ta sperma purskas mulle suhu.

Ta toppis oma keele mulle suhu ning lakkus oma spermat. Siis kuulsin ma vanaema, me panime kiiresti riidesse ning tegime veel viimase suudluse.