Surud mind õrnalt enda vastu ja embad hellalt. Tunnen, et nii võikski jääda. Suudled mind kirglikult kaelale ja sosistad, kui erutavalt ma lõhnan ja et Sa ihaldad mind. Sa kutsusid mind väikesele romantilisele piknikule shampanja ja puuviljadega, et nautida mererannal ilusat suveõhtut ja päikeseloojangut. Kõik on olnud tõeliselt kaunis ja olen kergelt lummatud Sinust, päikesest ja shampanjast...

Suudlen sind suule, libistan kätega õrnalt üle sinu rindade. Mu silitused on õrnad ja samas ka iharalt erutavad. Oleme mõelmad teineteise hellitavatest puudutustest juba piisavalt ülesköetud. Vabastame end aeglaselt riietest, erutavat suudlust katkestamata.

Sa laskud põlvili ja silitad mu raseeritud munandeid ja hellitad neid ka õrnalt keeleotsaga. Mu erutus kasvab ja koos sellega muutub minu peenis veel suuremaks. Surun su pikali, otse valgele, päikesest kuumaks köetud liivale. Naudid mu keha, mis on sportlik ja mehelikult karvane. Ma erutan sind just sellisena! Mu käed värisevad kergelt, kui Ma uuesti su rindu puudutan, surud oma huuled mu suule ja suudled mind veelkord pikalt.

Oled osav ja kirglik suudleja. Mu keel sinu suus ja samas liiguvad minu käed sinu keha mööda järjest alla poole ja puudutavad õrnalt su iharusetemplit. Surun su jalad laiali, et oleks vabam sissepääs ja alustan oma kuumade huultega erootilist teekonda mööda sinu kõhtu kohani, mis on pakkunud mulle meeletuid naudinguid ja mõnu. Puudutan õrnalt huultega häbemekarvu, hingan sisse iharaks tegevat aroomi, lükkan sõrmedega laiali häbemeprao, tõmban keelega erutavat mahla ning hellitan juba erutunud kliitorit. See, mida sinuga teen, ajab sind pööraseks.

Pigistad ja mudid suurest naudingust oma rindu ja kõvaks muutunud rinnanibusid. Tunned kuidas kõik sinu sees paisub ja meeldivalt valutab! Tahad, et teeksin keelega sulle lõpuni, kuid mina ainult narrid sind! Ütlen, et meil pole kuhugile kiiret ja et nüüd tahan mina. Sa ei suuda end taltsutada ja otsustad, et rahuldad end ise, minu nähes. Ajad oma jalad veel rohkem harki, ühe käega tõmbad oma vitu laiali ja teise käega erutad oma kliitorit. Liigutad oma puusi käega ühes tempos ja tunned, et su naudinguhetk ei ole enam kaugel. Ma ei osanud seda ette näha ning olen veidi üllatunud. Kuid ootamatused on mind alati erutanud. Silmitsen sinu tegevust ja minu käed haaravad oma jäigalt seisva riista ning pilku sinult tõstmata hakkan end ise rahuldama.

Ma pole kunagi onaneerimise poolt olnud, kui on mängus naine aga ilmselt sinu suur kiim saada orgasm ükskõik mil moel, erutas mindki. Sinu oigamine on muutunud karjeteks, nähes mind seismas ja pihku löömas - ühe käega kerasid silitamas ja teisega oma riista mudimas. See on pööraselt iharaks ajav vaataepilt. Oled piiri peal ja ootan mind järele, et koos lõpetada. Astun sulle lähemale, teen viimased paar tugevat tõuget käega ja pritsin sulle suure kaarega näole ja kaelale erutavat armuvedelikku. Oled samamoodi lõpetamas, tunned, kuidas sinus kõik hetkeks kokku tõmbub ja siis vallandub meeletu naudingulainena. Väänled ja värised, tundes kuidas su keha valutab ja suriseb mõnust, mida suutsid endale ise pakkuda. Kummardun su kohale limpsin puhtaks spermase näo ja kaela.

Ütlen, et minu eneserahuldamine viis mind nii kiima, et elus esimest korda limpsisid ära oma sperma mulle rahuldust pakkuva naise kehalt. Ja sellel on teistsugune maitse, maitse, mida ma olen maitsnud läbi oma kallima suudluse.