See juhtus paar aastat tagasi. Olin ekskursioonil Tais. Olen homoseksuaalse kallakuga noormees, kellele meeldib nautida noorte meeste seltskonda. Kohtusin seal ühe kena 19-aastase mehega. Saime tuttavaks ja vestlesime. Ta tutvustas mulle kohalikke vaatamisväärsusi ja kauneid kunste. Sai käidud ka aktimaale vaatamas.

Õhtul kutsusin ta hotellituppa, et talle ekskursiooniraha maksta. Asi oli uskumatu! Mina polnud talle kogu aja vältel ühtegi intiimset lähenemiskatset teinud, kuid ometi ta mõistis, et mul on teatud kalduvused omasooliste suhtes. Ja tuli välja, et temagi pole ükskõikne meestevahelise seksi suhtes, mistõttu leidis kinnitust fakt, et gay tunneb ära teise gay.

Ta istus mulle järjest lähemale ning järsku hakkas silitama mu jalgu, tema käeliigutused jõudsid järjest lähemale mu riistale ning nabaalusele piirkonnale. Kõik käis pea märkamatult. Olin üllatusest vappustuses, mistõttu ei märganud isegi seda, mil ta mu püksilukku lahti tõmbas ja spermaaparaadi välja kookis. Nüüd tõmbas ta mult jalast püksid ja mina tema pluusi.

Tal oli väga ilus ja seksikas keha, mis muutis mu riista jäigaks nagu raudkangi. Ta võttis viimasele vindile viidud riista suhu. Alguses väiksema osa sellest ja lõpuks enamuse. Ta lakkus mu riista kui pulgakommi. Mitte üksnes üles alla, vaid eelkõige mehelikkuse tunnuse kõige tundlikumaid piirkondi. Hakkasin teda silitama. Ta nägu, juukseid ja karvast kõhtu.

Samal ajal töötas ta usinalt mu varustuse kallal. Ta laskus mu munanditeni. Ta pani oma keele kahe munandi vahele.Tundsin kubemes imelist tunnet ja mõistsin, et ega kaua ma vastu ei pea ning ma lõhken erutusest ja ootamatusest. Mõne hetke pärast purskusid minu elumahlad otse uue sõbra suhu. Purse oli nii tugev, et ka tema kõht sai sellest oma osa. Märkasin, et minu sõbra püksid on suurest rahulolu kinkimisest paisunud. Me suudlesime ning hakkasin lakkuma minu spermast nõretavat partneri kõhtu.

Samal ajal masseerisin ma ta nabaalust läbi ujumispükste. Tundsin, et tal oli väga kõva. Eemaldasin järk järgult ujukad talt jalast ning ega kaua ei möödunudki kui ta purskas mulle vastu vahtimist. Ta sperma oli nii soe ja meenutas maitselt ja värvuselt piimvalget maitsestamata jogurtit. Hakkasin masseerima ta tagumikku. Teise käega oma riista, et see kokku ei kuivaks ja ära ei vajuks.

Asetasin ta kummuli lauale ja panin ta sitatorusse oma jäiga ning tuksleva riista ning murdsin teed tema sügavustesse. Tundsin, kuidas eesnahk edasi tagasi liikus ning mu suguti järjest jäigemaks läks. Tundsin suurt rõõmu teise inimese pasas sonkimisest ja rahulduse kinkimisest. Mu partner oigas ja häälitses mõnust. Muu peenis oli tõmmatud kui siidpehmesse pilvemassi, millest mu riist lahkuda ei soovinud. Keppisin teda järjest kiiremini, tema rõõmuoiged läksid järjest valjemaks ja tundsin, et olen muutunud tema keppimisest väga higiseks nagu oleksin saunalaval. Läks veel paar minutit ja mu jäme 23-sentimeetrine toru ei pidanud enam pingele vastu ning kogu valkjas kraam läks tema põhjatusse sisemusse. Saime üheaegselt orgasmi.

Selline elamus pakku rõõmu nii mulle kui tailasele. Vahetasime kontaktid ja saame aastas kaks-kolm korda kokku, et teineteiselt suhu võtta ja taha panna.