Ülekõige maailmas meeldib mulle keppimine. Ma tahan, et mind aina kepitakse, kepitakse, kepitakse... Võin sellega tegeleda lausa tundide kaupa. Mäletan, kuidas ma ükskord sõitsin kolme tuttava poisiga suvilasse ja nad uhasid mulle kümme tundi ühtejärgi. Pärast olin ma terve päeva liikumisvõimetu, kuid nauding oli selle eest tohutu.

Mulle piisab ainsast mõttest seksile, kui mu jalgevahe muutub juba märjaks. Ma ei vaja iialgi mingeid salve ja määrdeid! Mulle on öeldud, et olen hoor. Võib-olla, kui see tähendab meeletut armastust seksi vastu.

Mulle on öeldud, et olen prostituut. Pole nõus - RAHA ei võta ma selle eest kunagi. Mulle on öeldud, et olen liiderlik. Kahtlemata! Mulle on öeldud, et olen haige. Võib-olla, kuid suguhaiguste suhtes olen äärmiselt ettevaatlik. Mulle on paljutki räägitud. Kas saab siis kõiki kuulata!

Ma olen keppinud metsas(palju kordi), olen keppinud voodis(VÄGA palju kordi). Olen seda teinud tänaval, asutustes, kohtades, mida te ei suuda ettegi kujutada. Mind on kepitud kõigisse mu olemasolevatesse aukudesse Mind on keppinud kaks, kolm ja isegi seitse meest jutti. Kord andsin ma keppi isegi kümnele mehele korraga.

Kui meest ei olnud käepärast võtta, proovisin ma ühtida koeraga. Üldse olen ma kasutanud selleks igasuguseid kättesattunud esemeid. Ma olen võrgutanud kõiki oma tuttavaid mehi, täiesti võõraid, süütuid noorukeid. Kõigi käest olen ma saanud rahulduse. Minusse on pursanud mu klassivennad ja paljud õpetajad. Ma olen läbi proovinud kõik naabrid, torujürid ja muud kodudes käivad teenindajad.

Ükskord keppis mind mu oma isa (ma arvan, et purjuspäi ajas ta mind kellegagi segamini). Ma olen amelenud direktoritega nende endi kabinettides, arstidega haiglas, tudengitega ühikates. Korra olen keppinud munkade vennaskonnaga (ainult korra, sest annan oma tegudest siiski aru). Minusse on valatud ämbrite kaupa spermat, teist samapalju olen ma alla neelanud. Oma elus olen ma joonud viina vähem, kui spermat. Kui kogu minust läbi käinud sperma kokku koguda, võiksin sellesse vabalt uppuda.

Proovisin kunagi kokku lüüa oma armukeste arvu. Korda kaheksa läksin lugemisega segamini ning kõiki ei suutnud ikkagi meelde tuletada. Suurimaks arvuks sain kolmsada nelikümmend, kuid eks neid ikka üle neljasaja ole.

Kõik minu õhtud on kuu aja peale etteplaneeritud. Sinna mahuvad sünnipäevad, peod ja muidu olengud. Peaaegu igal taolisel õhtul tehakse mulle kellegi poolt ettepanek. Ja loomulikult ma ei keeldu! Nende kolme aasta jooksul, mil ma olen elanud aktiiivset sekselu, pole ma kunagi tundnud kahetsust.

Ma ei ole veel leidnud huvitavamat tegevust. Kui minusse hakkab valguma sperma, unustan ma kõik ümbritseva. Kord unustasin isegi oma nime ja alles kümne minuti pärast see meenus mulle. Nendele kümnele minutile ma sülitan. Ja veel sülitan ma nende peale, kes püüavad minu elu arvustada. Tavaliselt on need vanemad naisterahvad, kelle kasvatus takistab neid isegi mõtlemast, et voodirõõme ei pruugi jagada ainult oma seadusliku mehega. Muidugi on ka mõnedel neist arvustajatest salaarmukesed, kellest kusagil ei iitsatata.

Mina kepin tihti ja lõbuga, kuid ma ei tee endale reklaami. Minu partnerid hoiduvad samuti mind reklaamimast. Neid on ju palju, mina aga üksi. Kes siis soovib endale konkurente soetada. Minagi pole ju rauast ning üle kuue mehe ma päevas ei "tarbi". Peale seksi on ju tarvis leida aega meikimiseks, magamiseks ja koolis käimiseks.

Ainus, mis mind senini ei ole huvitanud, on seks naistega. Kuni ma pole proovinud...