Ta teadis algusest peale, mille peale välja läheb. Mu naine segas köögis meile kokteile, aga tema kummardus mänguasja põrandalt tõstma. Ta teadis, et ma jälgin teda, ta teadis, et mu naine võib igal hetkel tuppa naasta... Teda erutas situatsiooni ohtlikkus ja samas ka minu mehelikkus.

Tema miniseelik kerkis kummardudes üle puusade ja mulle eksponeeriti väga nappe stringe, mis sellises asendis paljastasid osaliselt tema erutusest nõretavad häbememokad. Oma kauneid puusi ja pepukest hööritades heitis ta tagantselja pilgu mulle, mis tungis läbi minu lihast ja luust. Tema reite ja tagumiku pilt jäi mu silme ette nagu klassikaline Rodini skulptuur.

Köögist kostusid sammud... "Kallis, tee mulle üks "bloody mary", palusin ma , et veidi aega võita.

"Jah, muidugi, mu arm", vastas mu kaasa.

Aga tema, meie teenijatüdruk, ei pilgutanud selle peale isegi silma ning jätkas oma kehavormide eksponeerimist.

Ma lükkasin kõrvale ajalehe, mis siiani varjas mu pükstes kerkinud "vulkaani". See vaatepilt erutas ka teda, ta tõi kuuldavale meelelise ümina "mmmmmmm". Kergitas oma jalga ning hakkas oma sõrmedega juba märjas jalgevahes tegutsema.

Tema sõrmed hellitasid suuri häbememokki, lükusid siis edasi kliitorile ning tungisid siis rütmilisi liigutusi tehes tuppe, üha sügavamale ja sügavamale...

Siis avas ta mõlemat kätt kasutades oma mokad, avas täielikult sissekäigu endasse ning hakkas nimetissõrmega hellitama oma nestest nõretavat kliitorit.

Kuulsin, kuidas mu naine avas köögis mahlapurki ja kolistas jääga. Minu kannatus oli otsas, heitsin ült hommikumantli ning rebisin jalast vuplid. Minu pulseeriv vänt hakkas otsima sissepääsu teenijanna nestest õnnistatud prakku. Ühel hetkel olimegi koos, minu äärmuseni kõva riist tema elumahladest niisutatud armukoldes.

Meeletu orgasm ja samas kohutav hirm - mu abikaasa võib igal hetkel tuppa tulla... Me vaatasime teineteisele silma ning adusime, et mõtleme ühest ja samast.

Mu kulla teenija hakkas juba oigama läheneva orgasmi ootuses... ja siis kuulsime, kuidas köögis hakkas tööle mikser.

Mikserihääl kindlustas meile veel vähemalt kaks minutit, mis summutas tema kirekarjed.

"Kallis, sinu lemmikkokteil on valmis," ütles naine tuppa astudes. Mul oli juba hommikumantel seljas ning istusin ajalehega käes oma tugitoolis.

"Tänan sind, mu arm," kostsin ma ja saatsin pilguga lahkuvat teenijannat. Temalt sain vaid väljendusrikka pilgu. Minu pilk jäi pidama oma naise sihvakal ja pikajalgsel kujul, kuid mu unelmaid segati.

Sisse astus mu autojuht ja küsis:"Kas te vajate mind?"

"Ei, sa oled tänaseks vaba," pomisesin ma masinlikult. Silmanurgast nägin, et sohvri püksilukk oli lahti ning vaevu varjas tema poolkõva vänta. Mida kuradit see veel tähendab... Kust ta välja ilmus? Meie kööki pääseb ka tagauksest, kas tõesti minu naine...?

"Ma tahaksin teie teenijannaga lõbutsema minna,"sõnas mu autojuht.

"Teenijatüdrukuga?" küsisin ma teatud armukadedusega temalt.

"Kui teil ei ole midagi selle vastu" vabandas end tema.

"Ei... muidugi, mis saab mul selle vastu olla. Eks sa mine!" pomisesin ma oma häält kuulmata.

Püha jumal, mina olen siin tema on seal, kõik oleks nagu läbinisti aus...

Ma tõusin tugitoolist ja läksin naise tuppa, ma ei teadnud, mida talle rääkida või kuidas käituda... Ma lihtsalt läksin ta juurde. Avasin tema toa ukse ja nägin oma kallikest lebamas meie laias, ülestehtud voodis, seljas vaid minu kingitud napp ja erutav pesu.

"Ma hakkasin juba kartma, et ei jõuagi sind ära oodata," ütles mu naisuke kavala muige saatel.

Kõik! Ma viskasin õlgadelt hommikumantli, rebisin jalast trussikud ning sukeldusin...teadagi kuhu!