Olime sugulastel külas ning ööseks pandi meid õega ühte kitsasse voodisse magama. Mu õde oli hirmus häbelik ja kui ma dushi alt tuppa tulin, oli tuba juba pime ning õde teki all. Viskasin riided seljast ja pugesin õe juurde voodisse. Tuba oli päris jahe ja voodi oli tõesti kitsas. Õde keeras ennast näoga seina poole ja kuna tuba oli jahe siis võtsin oma õekese kaissu.

Õde surus oma pepu vastu minu kõhtu ning mu väikemees suruti vastu õe peput. Isegi läbi õe õhukese T-särgi ja püksikute tundsin kui jahe oli ta pepu ja selg. Panin oma käe ümber oma õe õla ning tõmbasin ta veel tihedamalt enda vastu. Õde liigutas oma peput ja mu väikemees sattus ta kannikate vahele. Minu väikemeest ja õe peput eraldasid ainult õe õhukesed püksikud ja minu sortsid.

Embasin teda hellalt ja silitasin hellalt tema jahedat õlga. Õde lõhnas magusalt, arvatavasti shampooni ja lõhnaõli järele. Liigutasin ettevaatlikult oma kõvastunud väikemeest tema kannikate vahel ja ootasin oma õe reaktsiooni. Ta liigutas oma peput vastu ning ma läksin sellest julgemaks ning panin oma käe õrnalt tema rinnale. Teadsin, et õde kannab juba ammu rinnahoidjaid kuid minu rõõmuks oli ta need ööseks ära võtnud. Mudisin õrnalt läbi T-särgi oma õe väikest ja kivikõva rinda ning tegin peopesaga ta rinnanibul väikesi ringe. Õde pani oma käe mu puusa peale ja silitas seda õrnalt. Tõmbasin ta T-särgi natuke ülespoole ja libistasin oma käe tema T-särgi alla. Võtsin tema palja rinna oma kätte ja masseerisin ning mudisin seda.

Ta tõmbus must natuke eemale ning ta käsi libises mu puusalt mu kõvastunud väikemehe juurde. Ta silitas seda oma käekesega läbi pükste ja ma surusin oma väikemeest ta käe vastu. Meie õnnetuseks polnud me toas üksi, sest meist 2 meetri kaugusel põrandal, magasid madratsil meie vanemad koos väikese vennaga ning toa teises servas akna juures diivanil meie sugulased.

Tõstsin pea, kuulatasin hetkeks ja hoidsin isegi hinge kinni, et kuulatada, mis toas toimub. Toast kostis ainult rahulikku nohinat, ainult minu isa norskas vaikselt. Rahunesin ja lasin oma pea patja vajuda ning õeke libistas oma kuuma käekese mulle püksi. Ta silitas ja kompas mu väikemeest, võttis selle ümbert kinni ning pigistas seda õrnalt. Liigutasin tahtmatult oma väikemeest tema käes ja tema liigutas oma kätt. Lasin ta rinna lahti ning silitasin ta paljast keha kuni püksikuteni. Silitasin ta puusa ja peput läbi ta õhukeste püksikute. Ta käsi peatuks hetkes, kui jõudsin sõrmedega ta tutini kuid jätkas siis mu väikemehe hellitamist. Silitasin seda läbi õhukeste püksikeste ja panin tähele, et mu õe hingamine oli kiirenenud.

Lõpuks võtsin julguse kokku ja surusin hellalt oma sõrmed ta jalgevahele. Õde kergitas veidi oma ülemist reit veidi ja mu käsi pääses vabalt ta kuumavasse jalgevahesse. Silitasin ta jalgevahet läbi püksikeste ning tundsin, et need olid ühe koha pealt juba niisked. Lükkasin oma sõrme ta püksikute sääre vahelt sisse ja tõmbasin ta püksikud tuti pealt ära. Sasisin sõrmedega hetke ta tutikarvades ning surusin oma sõrme siis kannatamatult ta häbememokkade vahele. Seal oli kuum ja niiske.

Õeke ohkas ning tegi oma pepuga paar liigutust. Sain sellest julgust juurde ja hakkasin oma sõrme rütmiliselt ta märgade häbememokkade vahel liigutama, millele õde vastas taas oma pepu liigutamisega. Leidsin üles tema tillukese kliitori ja hakkasi seda hellitama. Õde ohkas ja ma tundsin kuidas tema keha läbistasid värinad. Vahetevahel libistasin oma sõrme ta märgade häbememokkade vahelt läbi ja jätkasin siis niiske sõrmega tema kliitori hellitamist.

Kui ma järjekordselt tema kliitorilt häbememokkade vahele siirdusin, peatusin korraks ta tupeesikul ja tegin õekese juba täiesti märjal ja libedal tupeaval paar ringi ning võtnud südame rindu, lükkasin korralikult niisutatud sõrme talle ettevaatlikult tuppe. Õde tardus ja tõmbas oma reied kokku, ning pigistas tugevalt mu väikemeest, kuid ma lükkasin otsustavalt oma sõrme tema märga ja tihkesse tuppe.

Peatusin hetkeks, sõrm oma õekese kuumas ja tihkes tupes, kuulatasin pingsalt, mis toas toimub. Veendudes, et kõik magavad, suudlesin õde kaelale, kõrva juurde. Ootasin veidi, kuni õde lõdvestus ja hakkasin siis oma sõrme ta ülimalt tihkes tupes ettevaatlikult liigutama. Õde vastas mu sõrme liigutustele oma pepu jõnksutamisega ning hakkas taas mu väikemeest hellitama. Püüdsin tabada igat õe liigutust ja reaktsiooni. Tundsin kuidas õe lihased lõdvestusid, hingamine sagenes ning vahetevahel võisin tunda oma sõrmel tugevamat survet, ning ma taipasin, et õeke püüab mu sõrme "hammustada" oma tupelihastega. Tõmbasin vahetevahel oma libeda ja märja sõrme õe tupest välja, et tema kliitorit hellitada, kuid see nagu imeti tagasi õe kuumavasse tuppe.

Kui tundsin, et mu sõrm liigub õe tupes juba päris libedalt ja vabalt siis tõmbasin oma sõrme õe tupest ja tõmbasin oma aluspüksid natuke allapoole. Õde lasi mu väikemehe lahti ning ajas oma püksid ka allapoole. Võtsin niiskete sõrmedega oma kuuma ja kivikõva väikemehe ning juhtisin selle oma õekese kuumavasse jalgevahesse. Surusin oma väikemehe õekese märgade häbememokkade vahele ning hakkasin seda seal edasi-tagasi liigutama. Õe pepuke liikus minu väikemehega ühes taktis ning mu kivikõva väikemees otsis kannatamatult tema märgade häbememokkade vahelt sissepääsu. Lõpuks surusin ma oma pakitseva väikemehe vastu tema kuuma ja märga tupeesikut ning üritasin seda sisse lükata kuid väikemees libises kõrvale. Seejärel üritasin õe mahladest märgunud sõrmede abil oma väikemeest õele sisse lükata, kuid väikemees libises jonnakalt igal katsel õigelt kohalt kõrvale.

Siis võttis mu õeke kivikõva väikemehe oma kätte, surus selle vastu oma kuuma ja märga tupeesikut ning püüdis oma peput liigutades seda endale sisse suruda. Otsustasin oma õde aidata ja võtsin oma õe puusadest kinni. Ootasin ära järjekordse õe katse seda endale sisse saada. Kui mu pakitseva väikemehe pea oli taas tugevasti vastu õe märga tupeesikut surutud, võtsin oma jõu kokku ja tegin ühe tugeva tõuke. Mu väikemees paindus survest, kuid siis andis midagi järele ning vaikuse rebestas õe summutatud karjatus.

Tardusime mõlemad ja hoidsime hinge kinni ning kuulatasime südame põksudes, kas keegi ärkas või mitte. Isa keeras teise külje ja paari minuti pärast täitis tuba taas vaikne hingamine ja isa vaikne norskamine. Hingasin kergendunult ja silitasin hellalt oma õe puusa ja reit. Tundsin, et pool minu pakitsevast väikemehest oli õekese kuumas ja ülitihkesse tupes. Kui ka õe hingamine oli rahunenud, püüdsin oma poolenisti õe tihkes tupes olevat kivikõva väikemeest sügavamale lükata. Õde võpatas ja kangestus taas.

Libistasin oma käe oma õekese jalgevahesse ja sasinud hetke tema tutikarvu, otsisin üles tema kliitori ja hakkasin seda taas hellitama. Tajusin kuidas õe hingamine ajapikku rahunes ja tema lihased lõdvestusid. Silitasin oma õekese tillukest kliitorit ning siirdusin sealt märgade häbememokkade vahele ja sealt oma väikemeheni. Silitasin sõrmedega oma väikemeest ja õekese tupeümbrust, mis tiheda rõngana mu väikemeest keskkohast pitsitas. Kuid õde võttis mu käe ja suunas selle oma kliitorile. Silitasin sõrmedega kliitorit kuni ta hingamine taas kiirenes ja ta ise oma peput hakkas tasakesi liigutama. Püüdsin tema liigutusi ära aimata ja ennast hästi tasakesi vastu liigutada. Tundsin kuidas mu kivikõva väikemees hakkas tasakesi õekese tihkes tupes vaikselt liikuma. Algul vähe ja aeglaselt kuid siis aina rohkem ja kiiremini. Panin oma käe õe puusale ning surusin ettevaatlikult jõnksutades oma väikemeest aina sügavamale õe tuppe. Õde liigutas oma peput mulle vastu ja lõpuks ma tundsin, kuidas mu karvad puudutasid oma õekese peput.

Tõmbasin oma väikemehe peaaegu täiesti õekese kuumast tupest välja ja lükkasin siis selle ühe lükkega lõpuni tagasi sisse. Ohkasin mõnust ja võtsin oma õe kaissu ning kaisutasin teda hellalt. Lamasin liikumatult oma kalli õekese selja taga, väikemees lõpuni õekese tihkesse tuppe lükatud, käsi ümber õe puusa, sõrmed õekese tillukesel kliitoril ja soovisin, et see hetk ei lõpeks iial. Tundsin kuidas õeke aeg-ajalt oma tuharalihaseid pingutas ning kuidas õekese tupelihased aeg-ajalt mu kivikõva väikemeest embasid.

Kuulatasin hetke, mis toas toimub, kuid rahunesin kui kuulsin ainult vaikset nohinat ja tasast norskamist. Suudlesin oma õekest kaelale ja hakkasin taas oma sõrmedega õe kliitorit hellitama. Õde vastas sellele oma pepukese liigutamisega ja tupelihaste hammustamisega. Hingasin sisse oma õe lõhna ja hakkasin oma väikemeest taas tasakesi oma õekese tihkes tupes edasi-tagasi liigutama. Mu õe tupp oli tõesti tihke ja kuum. Õe pepukese liigutused sagenesid ning ma tõstsin vaikselt tempot.

Tõmbasin korraks oma väikemehe õekese kuumast tupest välja, õde niutsatas vaikselt, haaras kannatamatult mu kuumavast ja märjast riistast käega ning surus selle kannatamatult tagasi oma tihkesse tuppe. Mu väikemees nagu imeti õe märga tuppe. Jätkasin oma õe nikkumist ning meie hingamine ja ohked aina kiirenesid.

Tõmbasin aeg-ajalt oma riista tupest välja, et see siis jälle kohe lõpuni sisse suruda. Meie liigutused aina kiirenesid ja ma võtsin oma käe õekese kliitorilt ning panin selle tema puusale, et oma liigutusi veelgi kiirendada. Õeke pani ühe käe oma jalgevahele ja hakkas oma kliitorit ise hellitama ning teise käega võttis mu puusast ja hakkas mind enda poole tõmbama ja edasi-tagasi liigutama.

Peatselt tundsin, kuidas mu sperma hakkab väljapääsu otsima, tegin veel paar sügavat tõuget, surusin siis väikemehe nii sügavale kui võimalik ja pritsisin kogu oma laadungi oma õekese kuumavasse ja tihkesse tuppe. Ohkasin mõnust kui tundsin kuidas õe tupp embas ja hammustas mu laadungist vabanenud väikemeest. Tegin veel paar sügavat tõuget, et oma spermat võimalikult sügavale tuppe lükata. Ohkasin taas ja kahetsesin, et see kõik nii ruttu läbi sai.

Võtsin õe kaisse kuid panin tähele, et õekese käsi töötles kiirelt oma kliitorit ja tema pepuke tegi rütmilisi jõnksatusi. Taipasin, et õde polnud veel orgasmi saanud. Jätkasin oma väikemehe liigutamist tema märjas ja libedas tupes edasi ja otsisin üles õe kliitori. Võtsin selle oma nimetissõrme ja pöidla vahele ning hakkasin seda pigistama ja rullima. Õekese pepu jõnksatused ja ohked sagenesid. Tõstsin ka oma väikemehe tempot ja siis korraga tundsin, kuidas õde tegi oma pepuga veel paar energilist liigutust ning kangestus siis. Ta ohkas sügavalt ning ma tundsin kuidas tema tupp ümber minu väikemehe pulseeris ja tõmbles. Tegin veel paar väikemehe tõuget õe pulseerivas ja märjas tupes ning võtsin ta siis kaissu ning embasin teda tugevalt. Ja nii ma koos oma õega uinusin, õde kaisus, minu väikemees õekese tupes ja sõrmed õekese kliitoril.

See kord jäigi meil esimeseks ja viimaseks.