Sõitsin oma vana Golfiga Viljandisse. Olin sitas tujus, kuna olin eelmisel õhtul oma tüdrukuga tülitsenud, ning ööbisin oma vanemate pool. Olin oma tüdruku peale solvunud, sest ta eelistas minuga folgile tulemisele hoopis sõbrannadega Viru keskusesse shoppama minemist. Ja ega ilm ka olemist paremaks teinud, väljas oli tüüpiline Eesti suvi koos tuule ja vihmaga.

Tundsin vajadust kellegagi suhelda, kurta kellelegi oma kurba elu. Linnapiirile lähenedes märkasin õnneks üksikut vihmakeebis hääletajat. Võtsin hoo maha ja keerasin teeserva, sest tagant tuli suur rekka, kuid sattusin suurde lompi ja suur veekaar tabas hääletajat. Peatusin ega julgenud kõrvalukse poole vaadatagi. Uks avanes ja reibas naishääl küsis, et kas Viljandisse saab. Vaatasin noorukese tüdruku säravatesse silmadesse ja ütlesin et no eks ikka saab, millepeale tüdruk endalt keebi seljast võttis, kuivaks raputas ja ennast kohe esiistmele istuma sättis. Keebi toppis ta oma jalgade alla põrandale.

Alles siis kui olin hoo üles saanud julgesin teda silmanurgast piiluda. Ta oli umbes 17-aastane, säravate sinisilmadega blondiin. Tal oli seljas õhuke lilleline kleit, mis oli vihmast viiske ja liibus vastu ta keha. Ta oli sale kuid rinnakas ja ta õhetav nahk oli pruuniks päevitunud.

Küsisin, et ega tal külm ei ole ja ootamata vastust lülitasin kütte sisse. Ta oli väga lõbus ja jutt laabus sujuvalt. Selgus, et ta sõidab Viljandisse tädile külla ja Viljandi folgist polnud ta kuulnudki. Ta oli vaimukas ja naeris mu naljade peale. Ta võttis oma kotikesest gini purgi ja rüüpas seda vahetevahel. Tabasin end üha rohkem teda vaatamast, tema säravaid silmi, kelmikaid huuli ja õhetavaid palgeid, kuid nagu vägisi libises pilk läbi tema niiske õhukese kleidi kumavatele rinnahoidjatele ja püksikutele. Silmad peatusid tema paljastel reitel, sest tema kleit ulatus vaevalt poolde reide.

Kui ta märkas, et ma teda kogu aeg vahin, siis ta tegi ta nii, nagu ei märkakski seda vaid hakkas hoopis oma juukseid ja niisket kleiti sättima ning justnagu kogemata kergitas oma kleidiserva nii, et sealt välgatasid tema lumivalged püksikud. Olin vist tumepunane kui tomat kuid ta ei teinud seda märkamagi. Ta vaatas pikalt minu poole, püüdes tabada mu pilku ja samal ajal ise oma rindu ning reisi silitades.

Mul oli juba täiesti kõva ja kindlasti ta märkas seda mu punnitavatest pükstest. Ühtäkki ta kummardus mu poole, toetas oma kleenukese käe mu õlale, vaatas mulle silma ja suudles mind põsele. Võtsin julguse kokku ja panin oma käe ta reiele. Tundsin niisket ja libedat riiet, mille all hõõgus kuum naiseihu. Ta ei ajanud mu kätt ära ega tõmbunud eemale, vaid vaatas mulle otsa ja küsis, et millele ma mõtlen. Olin segaduses ega teadnud mida vastata. Ta võttis mu käe, mis oli ta reiel ja libistas seda vaikselt ülespoole kuni püksikuteni. Tundsin sõrmede all tema püksikute kontuure ja tema kuumavat ihu. Ta vaatas ikka mind veel oma säravate silmadega kuid ma ei julgenud talle otsa vaadata. Tundsin, et mul oli väga palav.

Võtsin julguse kokku ja vaatasin talle sügavalt silma. Ta kaunis nägu lähenes mulle ja ma suudlesin teda tema kuumavatele huultele. Tundsin tema avatud huulte vahel siledaid hambaid ja tema karedat keelt. Tundsin kuidas ta pani oma käe mu reiele ja libises mööda mu reit ülespoole ja peatus mu väikemehel. Tema käeke silitas mu väikemeest õrnalt läbi pükste.

Tõmbasin ta kleidiserva veidi ülespoole ja libistasin oma käe ta siledate ja kuumavate reite vahele. Ta ajas oma reied veidi laiemale ja ohkas sügavalt ning silitas julgustavalt mu pead. Kiskusin end ta huulte küljest lahti ja vaatasin teele. Otsisin silmadega vaikset kohakest kuhu saaks seisma jääda, ise samal ajal käega ta reite sisepindu ja püksikuid silitades.

Silitasin läbi püksikute ta tutti ja masseerisin ta jalgevahet. Silitasin peoga ja sõrmedega ta jalgevahet ning tundsin, et ta püksikesed olid jalgevahelt juba niiskeks muutunud. Lükkasin oma sõrme ta püksikute vahelt sisse ja tõmbasin need häbememokkade pealt ära. Ta hingamine oli kiirenenud ja nahk roosakaks muutunud. Sasisin sõrmedega hetke ta lühikestes tutikarvades ja libistasin sõrme ta häbememokkade vahele. Tüdruk lasi ennast rohkem selili ja ajas oma reied veel rohkem laiali. Häbemokkade vahel oli kuum ja niiske. Liigutasin sõrme piki niisket pragu ja leidnud üles kliitori hakkasin seda sõrmega masseerima.

Äkki tüdruk võttis oma turvavöö lahti ja kummardus mu põlvede kohale. Ta avas mu püksiluku ja lükkas oma käe mulle püksi. Tema kuum käsi võttis mu kõvastunud väikemehe kätte ja pigistas seda kergelt. Kergitasin ennast pisut ja ta tõmbas mu teksad veidi allapoole. Ta tõmbas ka mu bokserid veidi allapoole ja sikutas hellalt mu väikemehe päevavalguse kätte. Ta toetas küünarnukkidega mu reiele ja silitas mu kivikõva väikemeest kahe käega. Tõmbas eesnaga tagasi ja seda korra nuusutanud asus ta seda lakkuma ja imema. Tundsin tema kuuma karedat keelt mu väikemehe pead lakkumas ja tema huulte tugevaid embusi ümber väikemehe kui ta seda imes. Silitasin käega ta paljaid reisi, tuharaid ja püksikuid.

Lõpuks ometi leidsin ühe kõrvalise teeotsa, mis viis metsa. Keerasin metsavahele ja peatasin auto. Rebisin tüdruku oma riista küljest lahti, kes oli nagu kaan ennast selle külge kinni imenud ja suudlesin teda. Ta suudles mind vastu ja meie keeled kohtusid. Avasin oma turvavöö ja lasin oma istme lõpuni taha. Tõmbasin ta enda vastu ja silitasin ta keha. Tema põimis oma käed mulle ümber kaela ja ronis mulle sülle. Tõstsin ta kleidi üles ja tõmbasin ta püksikesed alla. Silitasin ta prinki peput ja puusi ning reisi. Meie hingamine läks üha kiiremaks. Äkki ta tõusis põlvedele ja vaatas mulle korraks otsa. Ta silmad olid nagu kassil jooksuajal ja ta palged õhetasid. Ta suudles mind korraks ja tõmbas siis oma kleidi ülepea seljast ning võttis ära ka oma rinnahoidja. Seejärel istus ta tagasi oma istmele ja laskis oma istme lõpuni taha ning lasi ka istme seljatoe täiesti alla. Seejärel vaatas ta minu poole ja küsis, et mida mina ootan.

Tõmbasin tüdrukut silmist laskmata omal särgi seljast ja teksad ning bokserid samuti. Tüdruk laskis ennast selili istmele, tõmbas omal püksikesed jalast ja vaatas kavala muigega minu poole. Vaatasin hetkeks kõrvalistmel ihualasti lebavat tüdrukut, tema saledat keha, kikkis rindu ja hoolikalt raseeritud tutti. Ronisin kõrvalistmele tüdruku peale, väikemees nagu oda püsti ja suudlesin teda pikalt. Ta põimis oma käed mulle ümber kaela ja jalad ümber mu puusade ning suudles mind vastu. Rebisin end ta huulte küljest lahti ja laskusin põlvini kõrvalistme ette. Vaatasin talle silma ja silitasin ta kivikõvasid rindu. Ta silitas mu juukseid ning kaela, tõmmates end õrnalt enda poole. Suudlesin ta rindu ning imesin ta nibusid. Seejärel suundusin allapoole. Hellitasin ta naba ja lõpuks ometi jõudsin ma tema tutini. Ta tõstis jalad armatuurlauale ja ajas oma reied laiali.

Vaatasin ta hoolikalt raseeritud tutti ja silitasin seda sõrmedega. Tõmbasin kätega ta roosad häbemokad laiali ning mu silmadele avanes kõige ilusam roos, mida ma eales olin näinud. Suudlesin ta kliitorit ja asusin hoolikalt ta jalgevahet lakkuma. Tüdruk vastas sellele oma tagumiku liigutamisega. Vahetevahel imesin ta kliitorit, siis lakkusin keelega piki pragu ja lükkasin ka keele nii sügavale sisse kui suutsin. Tüdruku hingamine oli kiirenenud ja ta sasin mu pead päris jõuliselt. Seejärel tegin ühe sõrme märjaks ja masseerisin sellega ta kliitorit. Seejärel tegin sõrmega ta märjal ja libedal tupeaval ringe.

Tüdruk liigutas oma tagumikku ja püüdis sõrme endale sisse saada. Teda sõrmega tupeaval veidi ärritades lükkasin selle lõpuks ettevaatlikult talle sisse. See sisenes tihkelt kuuma ja märga tuppe. Liigutasin seda tupes õrnalt edasi-tagasi ja limpsisin ning imesin samal ajal ta kliitorit. Ta liigutas oma tagumiku nii kiiresti, et ma ei pidanudki oma sõrme ja keelt liigutama. Ta tõmbas oma kätega mu pead tugevasti vastu oma tutti ja liigutas samal ajal oma tagumikku. Seejärel tõmbasin sõrme välja ja lükkasin ettevaatlikult talle kaks sõrme sisse ja jätkasin kliitori imemist ja lakkumist.

Ta peatus korraks aga ohkas siis ja jätkas oma tagumiku liigutamist. Tüdruku jalgevahe oli juba päris märg ja kaks sõrme liikusid ta tupes libedalt. Seejärel tõusin ja juhtisin oma kivikõva ning pakitseva väikemehe tüdruku niiskesse jalgevahesse ning libistasin sellega paar korda üle ta kuumade ja märgade häbememokkade. Tüdruk liigutas oma tagumikku ning püüdis seda endale sisse saada.

Lõpuks peatusin kuumal ja märjal tupeesikul ning surusin õrnalt. Väikemees paindus kuid sisenes siis tihkesse ja kuuma tuppa. Lükkasin esialgu sisse ainult väikemehe pea ja tõmbasin siis selle kohe välja. Tüdruk vastas sellele ägeda tagumiku liigutamisega ja rahulolematu häälitsusega. Seejärel libistasin taas paar kord üle märja tupeesiku ja lükkasin taas sisse, seekord natuke sügavamale.

Tüdruk pani oma jalad ümber mu puusade ja pigistas mind tugevasti, et ma ei saaks enam jalga lasta. Alustasin aeglaste lühikeste tõugetega, iga järgneva tõukega lükkasin natuke sügavamale. Kui väikemees oli juba üle poole oma pikkusest tüdruku kuumas ja tihkes tupes, lasin oma väikemehest lahti, võtsin tüdruku puusadest ja lükkasin oma kivikõva väikemehe talle aeglaselt kuni lõpuni sisse. Peatusin ja ohkasin mõnust. Vaatasin tüdrukule otsa. Ta näol oli kummaline naeratus, ta silmad olid pilukil ja neis helkis kummaline helk. Ta vaatas mulle küsivalt otsa ja hakkas siis oma tagumikku liigutama.

Hakkasin talle vastu liigutama. Meie liigutused aina kiirenesid ja hingamine muutus katkendlikuks ja kiireks. Tüdruku rinnad liikusid mu tõugete rütmis ning ta nahk võttis veel roosakama jume. Mootor töötas ja cd-mängijas mängis Smilers. Veidi aega niimoodi tüdrukut keppides tundsin, et läheb palavaks ja umbseks. Tegin veel paar tugevat tõuget, kummardusin ta kohale, suudlesin teda ja tegin talle ettepaneku välja minna. Ta oli kohe nõus.

Väljas rabistas sooja vihma, mis mõjus mu kuumale kehale kosutavalt, kui me käsikäes autost väljusime. Õnneks olime teest küllaltki kaugel, nii et keegi ei saanud meid näha. Võtsin tüdrukult ümbert kinni, me olime peaaegu ühepikkused. Tüdruk juhtis mu kõva väikemehe endale jalgevahele ja kallistas mind tugevalt ning me suudlesime taas. Mu väikemees oli kuumas ja niiskes tüdruku jalgevahes ning tahtmatult hakkasin ma oma väikemeest tüdruku jalgevahes liigutama. Tüdruk tõstis oma jala auto rattale, võttis mu väikemehe enda kätte ja surus selle endale vastu tupeesikut nii jõuliselt, et väikemehe pea läks sisse. Võtsin tüdruku puusadest kinni ja lükkasin väikemehe lõpuni sisse ja hakkasin teda taas keppima. Tüdruk hoidis minu kaela ümber kinni ja liigutas oma puusi minu liigutuste rütmis.

Tundsin, et mul hakkab tulema kuid ma ei tahtnud niimoodi lõpetada ja tõmbasin kahjutundega riista tüdruku kuumavast tupest välja. Panin tüdruku aurava mootorigakapoti peale istuma ja läksin ise tüdruku reite vahele. Vaatasin hetkeks kuidas ilus õhetav ihualasti tüdruk istub laiali reitega minu ees. Tüdruk võttis naeratades mu märja ja läikiva riista oma kätte ning libistas sellega üle oma märja ja kuuma jalgevahe. Leidnud väikemehe peaga üles tupeava, surus ta selle sinna vastu ja väikemees nagu imeti tüdruku kuumavasse ja tihkesse tuppe. Võtsin tüdruku puusadest ja lükkasin väikemehe lõpuni sisse ning suudlesin tüdrukut. Hakkasin tüdrukut keppima. Tüdruk lasi ennast autokapotile pikali. Kummardusin tüdruku kohale ja toetasin käed auto kapotile. Auto mootor töötas, auto kapott oli soe ja surises meeldivalt mu käte all. Kiirendasin tempot, millele tüdruk vastas oma kiireneva tagumiku liigutamisega. Tüdruku silmad olid suletud, tema huuled olid avatud. Säravvalged hambad läikisid punaste huulte vahelt. Tema vihmast märjad roosad rinnad liikusid minu tõugete taktis. Ta tõstis oma jalad ümber mu puusade. Tõstsin veelgi tempot.

Tundsin, et finaal hakkab tulema. Tüdruk hakkas häälega hingeldama, tema käed klammerdusid mu puusade külge ja rebisid mind tugevalt enda vastu ning lõpuks surus ta oma küüned mulle tuharatesse. Tõusin taas püsti ja võtsin tema puusadest ning teda tugevalt keppides vaatasin kuidas ta auraval autokapotil kinnisilmi orgasmi poole püüdleb.

Ta lasi mu puusadest lahti ja surus oma käed endale jalgevahele. Ühe käega masseeris ta energiliselt oma jalgevahet ja teisega pigistas ning hellitas ta hellalt mu väikemehe juurt. Tundsin, et ei suuda enam, tegin veel paar tugevat tõuget ja surusin siis väikemehe nii sügavale kui suutsin ning pritsisin kogu oma kuuma laadungi talle sisse. Tundsin kuidas ta võpatas. Jätkasin lühikeste liigutustega ja tundsin kuidas spermat muudkui pritsis ja pritsis väikeste laadungitena tüdruku kuumavasse tuppe. Tüdruku käsi töötles ikka veel oma kliitorit üha kasvavas tempos ja teisega pigistas ta jätkuvalt mu väikemehe juurt.

Ja siis läbistasid ta keha krambid ning ta huultelt kostus sügav ohe. Ta lõtvus ning vaatas naeratades mulle otsa ja ütles, et see oli vägev. Vaatasin enda ees lebavat naeratavat kaunist tüdrukut. Vaatasin oma süsimustade karvadega ümbritsetud väikemeest pügatud valgete karvadega kaunistatud punaste häbememokkade vahel. Tegin veel paar liigutust ja tupe ning väikemehevahelt tuli nähtavale sperma. Kummardusin tüdruku kohale ja suudlesin teda pikalt huultele. Tüdruk põimis oma käed ümber mu kaela ja tõmbas mind enda vastu. Liibusin tema kuuma ja märja keha vastu, vaatasin tema säravatesse sinisilmadesse ning küsisin, et mis on tema nimi. Karin, vastas ta kavala muigega ja suudles mind pikalt...