Minu mees Bill pidi minema Lõuna-Carolina osariiki ühte lepingutööd tegema. Tavaliselt ei saada ma Billi komandeeringutel, aga kuna see reis pidi kestma kolm nädalat, siis läksin kaasa. Billi sõber Fred ja tema naine Linda, kes olid ise puhkusereisile sõitmas, lasksid meil oma majas elada. Fred on sõbralik, külastuma hakkav neljakümnendates aastates mees. Tema naine Linda on pangas sekretär, natuke alla kolmekümne ja ilusa kehaga. Maja oli künkanõlval, kust avanes imeilus vaade metsale ja selle taga olevale linnale, kus Fred töötas.

"Mul on hea meel, et te vaatate maja järele, kuni me ära oleme," ütles Fred, kui nad järgmisel hommikul lennujaama sõitsid. "Lähim maja on alles paari kilomeetri kaugusel, nii et ma olingi natuke mures. Praegu on ajad sellised, et kõike võib juhtuda."

Kolmandal päeval ärkasin ma tund aega pärast seda, kui Bill oli tööle sõitnud. Haarasin tooli seljatoelt hommikumantli. Vöö oli kuhugi kadunud ja ma ei viitsinud teda otsida. Lontsisin kööki ja tegin endale tassi dieetkakaod. Hommikumantli hõlmu kuidagimoodi kokku tõmmates istusin akna alla ja vaatasin äraolevalt välja. Päikesekiired paistsid hõredate pilvede vahelt, valgustades mäenõlva, mis oli nagu üksainus roheline meri.

Kuulsin majajuurdesõiduteelt mootorimürinat. Hüppasin püsti, panin käed hommikumantli hõlmu kokku tõmmates rinna ette ja jooksin elutuppa, piiludes kardina vahelt välja. Maja ees peatus "Jaguar". Sellest ronis välja l80 cm pikkune tumeda peaga treenitud kehaga mees, diplomaadikohver käes. Ta helistas kella ja hüüdis siis:

"Linda! Fred!"

Jooksin esikusse, haarasin kiiruga nagist mingi Billi pintsaku, heitsin selle endale selga ja avasin üht nööpi kinni pannes ukse. Teretasin tundmatut ja ta teretas vastu. Ta oli... noh, ütleme, sümpaatne.

"Minu nimi on Ellen. Linda ja Fred on paariks nädalaks ära sõitnud. Mina ja minu mees elame ajutiselt siin."

"Ah soo," vastas mees pettunud ilmel. "Vabandage, et ma teid tülitasin. Minu nimi on Jack. Ma töötan pangas ja Linda on minu sekretär. Mul on väike probleem, kas teate."

"Olge hea, astuge edasi," ütlesin naeratades ja tulin eest ära. Elutoas istet võtnud, selgitas Jack, milles asi on.

"Ma tean küll, et Linda kavatses reisima sõita," alustas ta, "aga ma lootsin, et ehk saan ta veel kätte. Ta võttis ühed dokumendid koju kaasa, et nendega siin töötada. Dokumendid puudutavad tehingut, mille me kavatsesime aasta lõpu poole sõlmida, nii et ma arvasin, et mul ei lähe pabereid enne vaja. Aga täna hommikul helistas selle teise firma esindaja ja ütles, et nad on valmis sõlmima tehingut juba sel nädalal. Sellepärast on mul neid dokumente kiiresti tarvis. Tulin igaks juhuks siia, et ehk saan Linda mingi ime läbi kätte."

"Äkki leiame need paberid kuidagi üles," pakkusin ma.

Jack tänas mind ja me läksime Linda tuppa. Jack märkas pabereid otsekohe. Need olid Linda ilusti korda tehtud laua äärel. Jack lehitses kausta läbi ja ütles: "Täpselt Linda moodi. Töö on valmis tehtud, ammu enne tähtaega. Ta on maailma parim sekretär, teate."

"Rõõm kuulda, et te temaga rahul olete," ütlesin, silmitsedes Jacki Rolexi käe kella ja paksu kuldset abielusõrmust.

"Teil on vist kiire tööle tagasi minna?"

"Ausalt öeldes mitte," vastas Jack.

"Siis ehk joote minuga tassi kohvi?"

"Rõõmuga."

Ma panin kohvi keemaja riietusin, sel ajal kui Jack elutoas ootas. Siis istusime ja ajasime juttu. Ma rääkisin Jackile, mis tööd Bill teeb, tema sinised silmad aga käisid üle minu keha. Ma tean, et see kõlab tobedalt, aga mul oli tõsiselt tunne, nagu suudaksid Jacki pilgud tungida minu riiete alla. Ma ei olnud kiiruga T-särgi alla rinnahoidjat pannud. Me rääkisime kõige tavalisematest asjadest, kuid meie vahel oli mingi eriskummaline erootiline sädelus. Endalegi märkamatultnihkusin diivanil Jackile lähemale, tema pilk eksis aga üha sagedamini minu rindade peale.

Jackile kohvi juurde valades kummardusin tema poole nii, et ta näeks särgikaelusest, millised mu rinnad on. Kui kannu lauale tagasi asetasin, tundsin, et Jack pani käe mu puusade ümber. Justkui lummatuna pöördusin tema poole ja meie huuled kohtusid. Panin käe Jacki kaela ümber. Minu süda põksus ja ma hingasin raskelt. Kui Jack mu rindu katsus, olid nibud juba kõvad. Jack naeratas teadjalt ja ma punastasin. Järgmisel hetkel oli ta mul T-särgi seljast heidnud ja surus mind enda vastu, nii et ma tundsin tema erektsiooni.

Telefon helises. Lükkasin ennast eemale ja võtsin toru. See oli Bill.

"Kuule, Ellen, ma olen hädas. Mul on vaja kiiresti ühest advokaadibüroost ühed paberid ära tuua, aga teised on kõik ära läinud. Kas sa võiksid sealt läbi sõita?"

Püüdes oma häält rahulikuks sundida, vastasin: "Ütle, kuhu minna ja mida teha."

Tahtnuksin öelda, et leidsid ikka aja, millal helistada, aga polnud vaja, et Bill hakkaks midagi kahtlustama, või siis mõtlema, et mulle on vastumeelt teda aidata. Kuni Bill seletas, kuhu sõita, seisis Jack minu selja taga ja mudis mu rin- du, kasutades ära, et ma ei saanud teda keelata. Toru ära pannud, lükkasin Jacki vist natuke ebasõbralikult eemale, läksin võtsin põrandalt särgi ja panin selga.

"Ega sa vist kella kolme paiku tagasi tulla ei saa?"

"Ma arvan, et saan küll," vastas Jack, aga tema näoilme ütles: "Ma jätan minemata kasvõi presidendi vastuvõtule, et ainult sinuga koos olla."

Kui kolme ajal Jacki "Jaguari" surinat kuulsin, hüppas mul süda rinnus. Tundsin ennast nagu väike plikake enne kohtamist. Suudlesime sealsamas lävel.

"Sa oled ilus," ütles Jack mulle sampusepudelit ulatades.

"Hull peast!" ütlesin mina. "Bill jõuab kella kuueks koju. Mis ta ütleb, kui mul sampuselõhnad juures on?"

Jack mõistis oma valearvestust. Riputasin tema mantli varna ja panin pudeli selle kõrvale tema äraminekut ootama.

"Sul on teised riided seljas," märkisin, kui olime elutoas diivanile istunud.

Jack noogutas. "Jah, ning ma käisin ka dushi all ja ajasin habeme ära. See on hea rahustav tegevus."

"Oled sa siis närviline?" küsisin, püüdes kõlada kelmikana, aga see ei tulnud hästi välja.

"Natukene," tunnistas Jack. "Esimene kord on ikka kuidagi... Saad isegi aru."

Tõusin püsti, panin küünla põlema ja aeglase muusika mängima. Jack tuli minu juurde ja võttis mul ümbert kinni, et tantsida. See oli nii romantiline, ehkki mu jalad värisesid natuke. Tugevat meest enda saleda keha vastas tundes näisin endale nii hapra ja õrnana. Panin pea Jacki rinnale ja ta paitas mu pikki musti juukseid, siis aga olid tema huuled juba minu kaelal. Ajasin pea kuklasse ja nautisin tema suudlusi. Jack tõmbas mu parema rinna kleidi alt välja ja hakkas seda lutsima. Panin käe allapoole ja kompasin tema erektsiooni. Tundsin, kuidas Jacki käsi mu reite ümbert haaras. Ta tõstis mu üles ja kandis magamistuppa. Tol hetkel ei tulnud mul pähegi imestada, kust ta nii hästi teadis, kus see oli. Lasksin ennast lõdvaks, lebades Jacki jõulistel kätel. Minu käsi toetus tema õlale, kuid ma ei viitsinud kinni hoida.

Hingasin sügavalt ja sulgesin ootusärevuses silmad, kui lamasin Fredi ja Linda voodi peal, mis oli ajutiselt minu ja Billi abieluvoodiks, ning Jack eemaldas ükshaaval mu riideid. Ta heitis hooletult voodi kõrvale vaiba peale mu kõrge kontsaga kingad, siis punase satiinvöö ning viimaks kleidi, leides, et selle all pole midagi, isegi mitte häbemekarvu. Olin jõudnud linnast tagasi just nii vara, et jõudsin karvad ära ajada.

Jack õgis mind pilkudega, heites ise kiiruga riideid seljast. Ahmisin õhku, kui aluspükstest paljastus Jacki võimas kardaan.

"Oo, mu jumal!" hüüatasin ja surusin tahtmatult jalad kokku. Tihedate mustade karvade vahel sirguv riist oli vähemalt kakskümmend sentimeetrit pikk. Jöllitasin seda, silmad pärani. Siis sain ehmatusest võitu, lähenesin sugutile ja võtsin ta suhu. Kui tömbasin keelega üle suguti - juurest otsani - tundus nagu ei lõpeks ta kunagi.

Vaatasin üles. Jack oli mõnust silmad sulgenud. Tema sõrmed sasisid mu juukseid ja hakkasid siis rindu mudima. Püüdsin võtta riista nii sügavale suhu kui sain, aga kõikidele pingutustele vaatamata jäi suurem osa ikka välja. Kompenseerisin seda sugutit külje pealt imedes ja munandeid lakkudes. Natukese aja pärast lükkas Jack mu õrnalt eemale. Ta heitis voodisse selili ja andis mulle siis märku edasi tegutseda. Põlvitasin tema jalgade otsa ja limpsisin riista innukalt edasi, paitades käega Jacki kõhtu ja reisi. Siis tõmbas Jack mind kõrgemale, silitades mu selga ja tagumikku ning toppides sõrme kannikate vahele.

Ta lükkas mu selili ning tuli ise peale, imedes ja lakkudes ennastunustavalt mu rindu. Värisesin mõnust, kui Jacki keel liikus allapoole ja peatus mõneks ajaks naba ümbruses, kust leidis viimaks tee mu täiuslikult sileda häbemeni. Ajasin jalgu harki ja tõstsin alakeha Jacki hellitustele vastu. Kui ta keelega kõdistit puudutas, hakkasin kätega innukalt tema juukseid paitama, paludes mõttes, et ta järele ei jätaks. Jack tegutses ülima osavusega ja ma olin lausa seitsmendas taevas. Ma panin jalad Jacki õlgadele, surusin reied vastu tema kõrvu ja oigasin, kui mu keha vappus mõnulainete käes nagu äikesetaevas välgulöökides.

Vaatasin Jacki hellalt. Kui hea ta on! Nüüd tahtsin ma teda enda sisse. Ma ei kartnud enam tema 20 sentimeetrit. Ükskõik kui valus see ka ei oleks, tahtsin ma, et ta mind kepiks. Ajasin jalad nii laiali kui sain ja tõmbasin Jacki üles- poole. Jack pani mulle padja puusade alla ja lähenes oma riistaga mulle, aidates sellel käega auku leida. Kui tundsin oma elu suurimat vänta pikkamööda sisse liikumas, hakkas mul jälle hirm.

"Hästi aeglaselt!" ütlesin paluval häälel. Jack noogutas mõistvalt ning suudles mind, kuni mu hirm oli kadunud ja alles jäi vaid iha. Siis lükkas ta pikkamööda edasi.

Tundsin, nagu käristataks mu alakeha lõhki, kuid olin pigem valmis laskma end surnuks keppida kui Jackile ütlema, et ta välja võtaks. See oli nii eriline tunne-hirmutav, kuid ühtaegu erootilisem kui miski muu, mida olin kunagi tundnud. Avastasin enda jaoks uut maailma, kui tundsin Jacki kohtades, kuhu ükski mees kunagi tunginud polnud. Ma armastasin iga sentimeetrit sellest hiigelriistast, mis mind pilgeni täitis.

Jack nägi pisaraid mu silmis ja teadis kahtlemata selletagi, mida ma tundsin, sest ta oli ju varemgi oma riistaga naisi keppinud. Käega katsudes tundsin, et ta ei lükanudki üleni sisse. Kui Jack aga järjest kiiremas tempos liigutama hak- kas, ei tundnud ma enam mingit valu, vaid ainult seninägematut naudingut. Oigasin nii, et magamistuba kajas, panin jalad ümber Jacki tagumiku ja liigutasin õhinal ennast talle vastu.

Nägin Jacki silmist, kuidas tema erutus järjest kasvas ning ta unustas enesekontrolli ja rammis ennast minu sisse nii sügavale kui sai. Ajasin suu pärani, justkui see aitaks mul oma alumist auku suurendada. Jacki tõuked kiirenesid ja ma tundsin kauaoodatud hetke, kui asi minu sees tukslema hakkas ja Jack mõiratas. Tundsin, et saan kohe orgasmi ja karjusin täiest kõrist:

"Oo, Jack, kepi mind!! Kepi mind!!!"

Naudinguorkaan käis mu kehast läbi. "Ma armastan sind, Jack! Nussi mind lõhki! Aaaaa!!!" Jacki alakeha vasardas minu oma vastu, kui ta pumpas oma sperma minu sisse. Seda oli hiiglama palju. Ma ei näinud ega kuulnud midagi enda ümber, vaid olin üksainus suur ekstaas.

Kui raske mehekeha mulle rammetult peale vajus, avasin silmad ja karjatasin. Magamistoa uksel seisis Bill! Ehmunult pööras Jack ümber ja tema riist tuli minu seest välja. Hüppasime mõlemad istuli ja liibusime teineteise vastu justkui kaitset otsides. Ühtäkki märkasin aga, et Billil oli riist püksist väljas ja see oli kivikõva.

"Sinu nimi on Jack, nagu ma aru saan," ütles ta voodi poole astudes ja kätt välja sirutades.

"Ee... ja sina oled Bill, nagu ma aiman," vastas Jack tema kätt surudes.

"Kui kaua sa meid juba vaatad?" küsisin ehmunult, püüdes tagajärjetult varjata Billi eest spermat, mis minust välja voolas.

Bill ignoreeris mind. "Mis sa arvad, kui annaks sellele kümas libule ühe korraliku õppetunni?" küsis ta Jackilt.

"Oled sa kunagi keppinud naist koos teise mehega, üks putsi ja teine persse?"

Mida? Persse? Bill oli juba palju kordi tahtnud seda teha, aga ma olin ta alati otsustavalt tagasi tõrjunud. Ma ei taha seda. Ja üldse, mis väljendid need on? Temal on võib-olla perse, aga minu ilusa pepu kohta ei tohi niimoodi öelda!

"Ma olen juba ammu tahtnud seda proovida, aga pole võimalust olnud," vastas Jack.

"Mis siis ikka, teeme ära," ütles Bill. "Ellen imeb sul kõvaks. Seda oskab ta hästi."

"Kuule, tead!" hüüdsin ma talle. "Mida sa endale lubad?"

"Vait, lits! Mida sa ise tegid?" vastas Bill. "Kumba auku sa tahad?" küsis ta Jacki poole pöördudes.

"Mnjaa, ma ei teagi..." lausus Jack mõtlikult. "Ühte ma juba sain."

"Ei!!!" karjatasin ma õudusega. Hüppasin voodilt maha ja laskusin Billi ette põlvili, paitades tema jalgu ja musitades sugutit.

"Palun pane sina mulle persse! Tal on nii suur, see teeb mulle haiget. Ma tahan sind endale persse! Palun, Bill!"

Bill lükkas mu eemale. "Ma annan Jackile valida."

Läksin Jacki juurde. "Kallis Jack, pane mind putsi. Las Bill paneb persse!"

"Hakka juba imema, ma mõtlen niikaua järele," vastas Jack minu kimbatust nautides.

Sööstsin tema suguti kallale. Pehmest peast mahtus see mulle üleni suhu, kuid juba hakkas ta kasvama. Imesin riista innukalt, pannes kõik oma oskused mängu, et Jack minuga rahule jääks.

"Tahad, ma masseerin sind putsilihastega!" pakkusin talle.

"Jää vait ja ime!" ütles Jack mind valusasti vasakust rinnast allapoole tirides. Jätkasin suhuvõtmist. Bill oli end sel ajal alasti võtnud ja hakkas oma riista minu pepuvahe vastu hõõruma, andes mulle aeg-ajalt valusaid lakse kannikate pihta.

"Ma veel õpetan sind litsi lööma, hoor!"

Bill ei olnud mind kunagi varem löönud. Kummalisel kombel erutas mind, kui tundsin valu kannikates, lakkudes samal ajal sperma ja tupelimaga määrdunud riista. Panin silmad kinni ja kujutlesin, et olen vägistajate küüsis, kellel ma pean täitma viimse kui soovi, kui tahan eluga pääseda. Liigutasin pead Jacki riista otsas üles-alla üha kiiremini, hõõrudes samal ajal alakeha oma kallikese suguti vastu.

Juba lükkaski Jack mu pea suguti otsast ära. Riist seisis täies pikkuses, kuid hetkegi kõhklemata istusin ma talle lõpuni otsa. Õnneks ei käskinud mehed mul teda teise auku võtta. Sel korral läks riist sisse suhteliselt kergesti. Pidin siiski korraks ära tulema, sest meil oli vaja minna sellisesse asendisse, milles Bill saaks mind tagantpoolt võtta. Mõningase kombineerimisega see meil õnnestus. Ma läksin uuesti Jacki otsa ja Bill hakkas mulle pepuauku sisse suruma. Tundsin valu ja taipasin, et oleksime pidanud mind millegagi libestama. Vaseliini või mida nad sinna panevad? Aga ma ei tahtnud nüüd enam midagi öelda,sest kartsin Billi pahandada. Kannatan välja, peaasi et nad Jacki riista mulle sinna ei suru.

Sentimeeter sentimeetri järel lükkas Bill edasi. Tema tõugete ajal liikusin paratamatult Jacki suguti otsas ja see oli nii erutav. Peagi ei hoolinud ma enam valust, mida Bill tegi. Mõelda vaid, ma rahuldasin kaht meest korraga! Olin juba ammu mõelnud, mismoodi see olla võiks. Pole palju naisi, kes oleksid taolist asja kogenud.

Kui Bill üleni sisse sai ja keppima hakkas, andis Jack mulle märku natuke kõrgemale tõusta, et ta saaks altpoolt oma tempos liigutada. Mõne aja pärast leidsid mehed ühise rütmi ja keppisid mind kahest august, nautides ka teineteise liigutusi, mida nad kahtlemata läbi tupeseina tundsid. Minu asend oli natuke väsitav, aga kahe riistaga taha saada oli nii mõnus, et ma tundsin ainult naudingut. Muide, mingist tupelihaste kasutamisest ei olnud juttugi - ma olin nii munne täis, et ei suutnud ühtegi lihast kokku tõmmata.

Ma ei tea, kui kaua see ohjeldamatu grupiseks kestis. Olin ajataju täielikult kaotanud - see võis olla viis minutit või viis tundi. Ainuke asi, milles ma kindel olin, oli minusse aeglaselt, kuid vastupandamatult kogunev nauding. Mõne aja pärast ei suutnud ma enam suud kinni hoida ja hakkasin oigama, viimaks aga puurisin sõrmed Jacki õlalihastesse ning karjusin, nii et mul oli pärast hääl ära. Tundsin otsekui läbi udu, et ka Jackil tuli. Ta pumpas järgmise spermalaadungi minu sisse, Bill aga tegi edasi.

Kui Jacki riist pehmemaks läks, sain ennast ettepoole kallutada, nii et Billil oli mugavam minu teist auku keppida. Tema riist liikus nüüd igasuguste takistusteta ning puuris ennast kiires tempos sisse ja välja. Tundes oma mehe nii tuttavat sugutit nii võõras kohas, samal ajal kui Jack ikka veel vaksa jagu minu sees oli, sain teise orgasmi. Seda tundes laskis Bill oma paugu lahti, teades hästi, kuidas see mind erutab. Ma väänlesin ja karjusin ekstaasis, hammustades patja, mille Jack mulle vastutulelikult andis. Mulle tundus, nagu kestnuks kepp sada aastat, ehkki tegelikult see muidugi nii ei olnud.

Bill tõmbas välja. Lamasin rammetuna Jacki otsas, kuid kaua mul puhata ei lastud. Tundsin, kuidas Jack hakkas minu sees jälle kasvama. Ta mudis mu kannikaid, siis kergitas ennast natuke ja imes tükk aega rindu. See oli imeline tunne, sest ma tundsin kogu aeg, kuidas minu sees olev lõtv riist millimeeterhaaval suuremaks paisus. Viimaks andis Jack mulle märku kõrgemale tõusta ja ratsutama hakata. Bill aga tuli minu ette, jalad harkis, ja pani mulle suhu. Ma ei hoolinud enam üldse, mille järgi miski maitses. Olin tahtetu käsutäitja. Olin sel hetkel valmis tegema kõike, mida Billil ja Jackil oleks vähegi pähe tulnud soovida. Nii keppisid nad mind, samal ajal kui kolmandast august sperma välja ni- rises. Pärast tegi Bill vastutulelikult Jacki toodud sampuse lahti, et ma saaksin oma suutäie alla loputada. Puhkasime natuke ja ajasime juttu, siis aga tegutsesime edasi.

Kas minu meestest järgmisel päeval ka töötegijaid oli, ei oska ma öelda. Mis minusse puutub, siis olin õhtul, kui Bill koju jõudis, veel voodis. Sinna ma ka jäin, sest Billil olid enne õhtusööki veel mõned soovid. Sellest ajast muutus meie suhe täiesti teistsuguseks kui varem. Ma ei keelanud talle enam voodis midagi. Jack aga jäi meie heaks sõbraks ja ma võin teile saladuskatte all tunnistada, et ka temast ei jäänud minu tagumine auk puutumata.