Sel hommikul paistis päike eriti ilusasti. Ma sõin hommikust varem kui tavaliselt. Einetasin omaväikesel rõdul. Siis seadsin ennast korda ja panin selga kerge suvekleidi. Olin selle väljamüügilt väga soodsa hinnaga saanud. Muidu poleks ma endale sellist kleiti lubada saanudki. See oli nimelt originaal-Dior.

Ma loobusin bussisõidust. Hommik oli selleks liiga ilus-tahtsin jalutada tööle läbi pargi. Ma töötan suures kindlustusfirmas programmeerijana. Vahva töö, meeldivad kolleegid - mul on igati põhjust oma tööst rõõmu tunda. Olin sel hommikul heas tujus.

Hoolimata varajasest kellaajast oli ilm juba päris soe. Äkki haaras mind selline eriline tung mitte midagi teha või õigemini teha just seda, mis mul paraj asti pähe tuleb. "Ja miks ka mitte, Heike?" küsisin ma endalt. "Sul on ju libisev töögraafik." Ma võisin minna töö juurde hiljem ja jääda kauemaks. Mul ei olnud õhtul niikuinii midagi plaanis.

Sel ajal, kui ma sedasi mõtisklesin, astusid mu jalad juba uue sihtkohapoole - lühimat teed mööda, diagonaalis läbi pargi. Sammusin rohelise laudaia suunas, mis eraldas nudistide randa linnaplaazist.

Ma käin tihti rannas päevitamas ja ujumas. Vana Krause, kes töötab rannas valvurina, tuuneb mind juba. Ta seisis parajasti sissepääsu juures ja pani üles silti "Täna kella 12-ni suletud". Kahetseva naeratusega osutas Krause sellele, kui mind nägi. "Basseinitööde pärast," selgitas ta. Kui ta nägi minu pettunud nägu, ütles ta:

"Olgu pealegi. Seal lõunapoolses otsas põõsaste taga ei sega te ju kedagi. Aga hoidke basseinist eemale!"

"Selge, härra Krause, aitäh," ütlesin tänulikult ja astusin randa.

Ma möödusin basseinist, kus mehed seadsid paigale suuri puhastusmasinaid. Masinad mind ei huvitanud, küll aga paar lõbusaid silmi, mis mind tähelepanelikult jälgis. Nad olid ühes kenas noores mehenäos. Mees ise oli pikk ja tugev, kitsaste puusade, natuke punakate blondide juuste ja mõne tedretähega. Ta nägi vahva välja, kui ta seal niimoodi palja ülakehaga seisis ja mind häbenemata, kuid mitte häbematult silmitses. Tema teksased ei suutnud varjata seda, et üks tema kehaosa oli üsna suur. Seda oli rohkem aimata kui näha, ent juba ainuüksi mõte sellest oli nü erutav, et pani mind lausa enda üle imestama.

See kõik toimus paari sekundi jooksul, kui ma astusin ranna lõunapoolse otsa poole. Seal riietusin ma põõsaste varjus lahti ja heitsin päikesesoojale rohule. Sulgesin silmad ja nautisin ümberringi valitsevat vaikust. Mu alasti keha tõmbas külge sooje päikesekiiri. Selles tundes oli midagi erutavat, ma ei teadnud, miks. Kuid siis taipasin seda. Ma mõtlesin siniste silmade ja tedretähtede peale. Kujutasin endale ette seda meest ja seda, mis tunne oleks, kui...

Maalisin vaimusilma ette kirgliku kohtumise temaga. Tundsin, kuidas mul nendest vallatutest mõtetest märjaks läks. Ma kujutlesin, kuidas ta teeb sel ajal täiesti pahaaimamatult oma tööd, kui miski paitas minu rindu, hästi õrnalt ühest otsast teiseni, siis allapoole, silitades kõhtu ja naba. Silmi avamata teadsin, et see oli rohukõrs ja ma teadsin, kes seda liigutab. Olin juba oma unelmate ajal jalad natuke laiali ajanud.

Ma sain orgasmi peaaegu momentaanselt, hääletult, ilma ennast liigutamata. Ma arvan, et ta üldse ei märganudki seda. Ta silitas ja masseeris mind edasi, sel ajal kui ma lamasin liikumatult paigal, silmad kinni, nagu oleksin pilkases pimeduses kellegi tundmatu kaisutuses. Sellegipoolest nägin enda ees tema nägu, neid lustakaid siniseid silmi, mis nüüd juba kindla peale erutusest särasid ja tedretähti, mis mulle algusest peale meeldisid.

Ta lõpetas mu hellitamise. Tasastest helidest taipasin, et ta riietus lahti. Siis oli ta minu peal ning tungis sisse, suur ja tugev. Tema keel otsis minu oma. Ma tundsin tema karvast rinda enda naha vastas. Mehe aeglased sügavad tõuked täitsid mu üleni. Olin alati soovinud, et mind niimoodi täidetaks, kuid polnud seda veel kunagi selliselt kogenud. Kuulsin mehe üha ägedamaid hingetõmbeid, mis läksid järjest kiiremaks, näidates mulle, et tal on kohe-kohe tulemas. Temagi teadis seda ja tõmbas välja, lamas natuke aega hingeldades minu peal ja keeras ennast siis külili.

Natuke aega ei toimunud midagi. See ootamine oli väljakannatamatu. Viimaks keeras mees mu kõhuli. Tema käed haarasid mu puusadest ja tõmbasid mind tahapoole vastu. Tema riist otsis teed minu keevasse sisemusse ning kompas mind lõpmata sügavalt, piinava aeglusega ja ometi kirjeldamatult ilusti. Ealeski varem polnud ma andunud nii jäägitult, iga oma keha rakuga. Hoidsin ikka veel silmi kinni, et saaksin kuulata oma sisemust, et miski sellest imelisest vahekorrast kaduma ei läheks.

See oli otsekui maavärin, mis pani terve mu keha võbelema. Ma lähenesin palavikuliselt kõrgpunktile, püüdes ennast samal ajal tagasi hoida, et vältimatut pisutki edasi liikata. Ometi ei õnnestunud see-ma tulin ja tulin, lakkamatult, mitte kunagi lõppema tunduvas orgasmis.

Kuid mees ei lõpetanud, vaid vajutas mind allapoole, nü et ma jäin sirgelt kõhuli lebama. Ta lükkas mu jalad kokku, põlvitades mu reite kohal. Surusin jalgu vastamisi, hoides teda kõvasti kinni, et ta välja ei saaks. Kuid ta ei tahtnudki välja tõmmata, vaid liigutas üles-alla. Seejuures masseeris ta mu G-punkti, kuigi ma ei mõelnud sel hetkel mingite tehnikate peale, vaid üksnes nautisin oma sisemist juubeldustunnet. See oli imeilus.

Siis tuli ka temal. Ta karjus selle juures nagu noor poiss. Tundsin teda nüüd täiesti kuumana ja see päästis minus valla veel ühe, seekord lõpliku orgasmi.

Mitmeks minutiks jäime me niiviisi liikumatult lamama. Siis tuli ta minu pealt maha. Keerasin külili ja pugesin talle kaissu, nii et meie näod olid päris lähestikku. Esmakordselt meie vahekorra ajal avasin ma silmad.

Ma nägin kahte tumedat silma. Nägin meeldivat rahulikku mehenägu. Tal olid tumepruunid juuksed ja lohuke lõual. Ma olin olnud mehega vahekorras, andnud ennast temale, ilma et oleksin teda kordagi varem näinud.

Tõusin püsti ja vaatasin põõsaste vahelt basseini poole. Punapea seisis ühe masina kõrval ja jõi õlut.

See punapea, kelle nimi on muide Dieter, oli meie abiellumisel üks tunnistaja. Vahetevahel tuleb ta minu meest Gerdi kõrtsi kutsuma. Siis silmitsen ma teda põhjalikult, eriti tema teksaseid koos nende sisuga. Aga see vaatepilt jätab mind nüüd täiesti külmaks. Ja nii ongi hea.