"Issand, milline päev," lausus Elin teisele müüjannale Reelikale. "Kogu aeg üks klient teise järel. Kooli tagasi minemine tundub juba lausa puhkusena!" "Ah, ära hädalda," vastas Reelika, lüües kokku päeva kassat. "Tegemist on palju, aga meil vedas, et jõuluvaheajaks nii hea töökohad saime."

"Sul on õigus," vastas Elin ohates, "aga jalad tapavad mu."

Kaks 19-aastast neiut veetsid järgmised viis minutit, liites kokku oma müüke. Just sel hetkel kui kell lõi kuus, lendas poe eesuks lahti. Neljakümne ligi naine sööstis sisse ja küsis: "Te olete veel lahti, eks - ma mõtlen, uks polnud veel lukus."

Elin pööritas sõbranna poole silmi, enne kui vastas mitte väga entusiastlikult: "Muidugi oleme me lahti, mida ma teie heaks teha saan, proua?"

Reelika vüpas sõbrannale ja lipsas külguksest välja. Täna oli Elini kord pood sulgeda.

"Üks hetk palun," ütles E1in hästi riietatud naiskliendile. "Ma pean eesukse lukku keerama."

"Sellest pole midagi," vastas naine. "Mul ei ole kiire."

Lukustanud ukse, tõmmanud eesriided ette ja riputanud uksele sildi "suletud", naasis E1in leti äärde ja küsis viisakalt: "nii, mida te soovite?"

"Mul on vaja pesu," vastas naine, "eelkõige aluspükse ja rinnahoidjaid." "Meil on suurepärane valik, näete seal," selgitas Elin, juhtides naise tagaseinas oleva väljapaneku juurde. "Olen kindel, et suudame leida midagi, millega te rahule jääte. Milline on teie suurus?"

"Ma ei oska täpselt öelda," vastas naine. "Ma olen natuke juurde võtnud, kas teate."

"Siis mõõdame teid ära," vastas Elin häirimatult, tõmmates taskust mõõdulindi. "Kui te võtaksite mantli seljast..."

"Oo, muidugi," vastas naine kiiresti. "Muide, minu nimi on Malle." "Meeldiv tutvuda, Malle, minu nimi on Elin."

Elin ootas kannatlikult, kui Malle võttis ka jaki seljast. Teda üllatas naise rindade suurus. Tagasihoidlikult väljendudes oleks võinud öelda, et ta oli väga rinnakas. Elin pidi juba hakkama mõõtu võtma, kui häirimatult rahulik Malle libistas nagu muuseas seljast ka oma siidpluusi, jäädes seisma rinnahoidja ja seeliku väele.

Elin sai hetkelisest segadusest kiiresti üle. Ta pani mõõdulindi ümber Malle massiivse rinnapartii ja ütles: "Rinnaümbermõõt - 110 cm. Nüüd puusad."

Jälle tabas teda üllatus, kui Malle libistas kiiresti maha oma seeliku, jäädes aluspükste ja rinnahoidja väele.

"Kuna sa panid ukse lukku, siis vaevalt et mind keegi näeb," ütles Malle. "Ee, jaa, sellest ei ole midagi," pobises Elin. "Sellest ei ole midagi... ma nüüd mõõdan ära teie puusaümbermõõdu..."

"Sada viis sentimeetrit," kuulutas ta hetke pärast. "Kas see on enam-vähem see, mida te arvasite?"

"Mhmh, päris lähedal," vastas Malle, silmitsedes oma profiili peeglist. "Kas sulle tundub, et mu rinnad on liiga suured?" küsis ta rinda ette ajades.

"Proua, ma ei tea," vastas Elin areldi. "Minu meelest ei ole neil midagi viga." "Mis su rinnahoidja number on?" küsis Malle nooreltnaiselt otsekui muuseas.

"M-ma ei saa aru, mis see asjasse puutub," ütles Elin punastades. Asi hakkas kahtlaseks minema.

Malle pöördus näoga müüjatari poole ja vastas vaikselt: "Ma küsin seda sellepärast, et tahan proovida sinu suuruses rinnahoidjat."

Madal kirglik toon ajas Elini kergelt kõhedaks. Ehkki ta püüdis ennast valitseda, värises tema hääl pisut, kui ta küsis: "Miks te seda teha tahate?"

"Mulle tuli lihtsalt niisugune mõte pähe," nähvas Malle. "Anna mulle madala lõikega valge satünrinnahoidja enda suuruses ja kähku, tüdruk!"

Malle jõuline hääletoon pani Elin võpatama. Hetke kõhelnud, tõi ta lagedale rinnahoidja suuruses 80C ja ulatas poolalasti kliendile.

"Aita mind natuke, palun," käskis Malle, "tee muul haagid lahti."

Paari sekundi pärast hüppasid Malle hiiglaslikud udarad rinnahoidjast välja. Tahtmatult ahmis E1in õhku, nähes nende uskumatut suurust. Malle peaaegu tundetule näole ilmus kerge naeratus.

"Näed, mida ma silmas pean?" küsis Malle. "Ma näen nendega välja peaaegu nagu lehm."

"Ei, ei!" vastas Elin kiiesti. "Nad on päris suured, aga näevad väga ilusad välja."

"Oi, aitäh!" vastas vanem naine naeratades. "Nüüd aita mulle see rinnahoidja selga."

Kuulekalt püüdis Elin aidata hiigeltisse C-korvidesse, aga see oli täiesti lootusetu.

"Palun vabandust," vastas pabistav Elin. "See rinnahoidja on teie jaoks liiga väike."

"Sul on vist õigus," vastas Malle vaikselt. "Mul on parem mõte - sa võiks mu rinnanibusid imeda. Vaata, milliseks sa nad teinud oled."

Ühtäkki tundus poes väga palav olevat. Elini pea käis ringi.

"Oo, ei!" vastas ta nõrgal häälel, jõllitades jäigastunud roosatipulisi nibusid. "Ma ei ole kunagi..."

"Sa ei ole kunagi teise naise rinnanibusid limpsinud, seda tahtsid sa öelda, jah?" küsis Ma11e õrnalt, hoides tisse oma väikestes kätes.

Kõnevõimetuna noogutas Elin jaatavalt pead, higinired põski mööda lõuale jooksmas.

"Mm, see on paremgi," innustus Malle. "Ma jumaldan seda, kui noor kogenematu naine mu tisse imeb!"

Malle astus otse jahmunud müüjanna kõrvale. See oli nii jahmunud, et ei osutanud mingit vastupanu, kui tema ammuli suhu topiti paks rinnanibu.

Malle ohkas rahulolevalt, kui noor naine imes õrnalt tema pungitavat rinda. "Sul on nii mõnus suu. Proovi nüüüd natuke ka teist!"

Malle pani Elinile suhu teise nibu ja laskis Elinil mõne minuti jooksul seda hellitada. Elin ei suutnud uskuda, et temaga selline asi toimub. Ta ei olnud isegi püüdnud ootamatut võrgutajat takistada. Selle asemel seisis ta lihtsalt nagu puunukk ja tegi, mis kästi. Veelgi hirmutavam oli, et toimuv erutas teda. Elin oli kindel, et see ei jäänud käskiva loomuga külalisele märkamata. Kui tüdruk pilgu tõstis, lükkas Malle ta õrnalt eema1e, võttis sõnagi lausumata maha oma aluspüksid ja potsatas toolile, jalad laialt harkis.

Vaatamata kogu hämmastusele ja erutusele, oli see Mallele liig.

"Mida te tegema hakkate?" küsis ta õhku ahmides, jõllitades naise karvast jalgevahet.

"Mina? Mitte midagi," vastas Malle rahulikult. "Aga sina hakkad."

"Üks hetk," heitis Elin tagasi, "Kui te arvate, et ma nõustun..."

Ta takerdus.

"Jah, nõustud mida tegema?" küsis Malle.

"T-te saate aru küll," vastas kergelt segaduses Elin.

Muigel näoga Malle vastas sõbralikult: "Ei, kahjuks ei saa ma aru, palun seleta mulle."

Elin ei suutnud pöörata pilku suguelunditelt, mis pungitasid rõvedalt tema suunas. Oma suureks meelehärmiks taipas ta, et oli hajameelselt hakanud ennast läbi pükste hõõruma! Malle naeratas hirmunud neiule armsalt ning sirutas kutsuva zestiga käed välja.

See mõjus nagu magnet. Volüümika naise külgetõmme oli uskumatu. Kergelt värisedes laskus Elin harkis reite vahele põlvili. Hetkelise kõhkluse järel surus ta oma suu otse karvapulnna sisse.

"Oi, kui hea see on!" oigas Malle. "Mm, pisike, just nii, laku emme kõdistit!"

Malle oli ülimas õndsuses sellest, et noor naine rahuldas teda suuga. Elin osutus meisterõpilaseks. Sel ajal kui kiimas noor neiu lakkus teda jalge vahelt, tõmbas Malle ühe oma hiiglaslikest nibudest endale suhu ja hakkas imema ühes riitmis Elin keelega. Järgmise kümne minuti jooksul hoidis Malle ennast meeleheitlikult tagasi, et mitte enesevalitsemist kaotada. Algaja kohta ilmutas Elin hämmastavat annet kõdistilakkumise peale ja ehkki Malle püüdis tagasi hoida, oli see ainult aja küsimus, millal tema alakeha tukseldes maailma vapustavasse kõrgpunkti paiskus.

"Oh issand jumal," ägas Ma11e. "Sa oled kuradi ime, ma võtaks su hea meelega koju kaasa."

E1in kihistas piinlikult, pühkides nägu kuivaks. Tema enda jalgevahe anus lunastust. Elin lükkas teksased ja püksikesed a11a ning pistis kolm sõrme sügavale enda ülekuumenenud muhvi. Vaatepilt saledast noorest naisest meeleheitlikult masturbeerimas endast ainult meetri kaugusel oli rohkem kui Malle suutis taluda. Pistes endalegi sõrmed sisse, ühines ta Elinga. Kaks naist sõrmitsesid ennast orgasmi, karjudes kooris ja mõeldes, kas süda hüppab rinnust välja või mitte.

Viimaks enesevalitsemise tagasi saanud, küsis Elin vaikselt:

"Kas te soovite nüüd proovida rinnahoidjat enda suuruses?"