Olin alustanud oma puhkuse veetmisega, kui helistas mulle keegi kellelt ei oleks osanud kõnet oodata, kuigi olen alati seda talt oodanud ja see kõne pakkus mulle suurt rõõmu, sest see tuli Sinult. Me lobisesime minevikust, et kuis läheb ja kuidas läinud. Siis sa küsisid minult, et kas oled huvitatud minuga kohtumisest Pärnus ja koos ühiselt aega veetma.

Vau see oli küsimus, millele vastasin ilma pikemalt mõtlemata jah, et mul oleks meeldiv Sinuga Pärnus aega veeta. Ja nii see saigi olema. Sa jõudsid päeval Pärnusse ning me kohtusime. Sa olid väga kaunis, ning väga sensuaalselt riietunud, mis mulle väga meeldis ja see tekitas minus mõnusa tunde.

Me jalutasime linnas erinevates kohtades, külastasime poode ja vaatamisväärsusi ning õhtul riietusime end peaoriietesse ning läksime tantsima. Me veetsime meeldivalt aega klubis tantsides, vesteldes, juues, meil oli fantastiline, sest andsime endast kõik, et meil olex hea.

Kui klubi suleti, siis läksime jalutama mööda puiesteed randa. Öö oli soe ja väljas ei olnud veel valge, nii et oli taevas näha kuud ja tähti. Linn oli rahulik ja meeldiv. Me jõudsime randa ja kuna oli soe ja vesi oli veel soojem, siis otsustasime minna ujuma, vette, mis oli vaikne ja sile ning pime.

Kuna oli pime ja me olime meeldivas tujus ja ka ujumisriideid meil ei olnud , siis otsustasime minna ujuma alasti. Ma jälgisin Sind, kuidas Sa riietud, kui avasid oma rinnahoidja, mille alt ilmusid kaunid päevitunud rinnad, mis olid erutavast situatsioonist kikki läinud ning Su stringide alt tuli välja kaunis raseeritud kolmnurk, mis oli väga isuäratav .Sind jälgides erutusin ka mina, kuigi üritasin seda tagsi hoida.

Me jooksime käest kinni sooja merevette, kuni kukkusime vette pikali, me hullasime vees, kuni leidsime teineteist üksteise kätevahelt ning me suudlesime kirglikult puudutades üksteise kehasi, mis olid märjad ja mille nahk oli vee ja õhu mõjul pringiks tõmmanud.

Me liikusime madalamesse vette, kus suudlesin Sind liikudes keelega üle su kaela, üle rindade, üle külgede, üle selja, tugevalt samalajal mudides Sind kätega, katsin kogu Su keha oma suudlustega ja Sa nautisid toimuvat häälega. Sa alustasid ka minu suudlemist ning jõudsid minu riistani, mille hellalt omale suhu võtsid ning alustasid meelalt selle imemist. Ohhh see oli hea Sa oled fantastiline. Tahaks tunda juba ennast Su sees.

Me laskusime vette, kus võtsin sind kaksiraksi endale sülle ning mu riist sisenes Sinusse, see tunne oli mega hea, Sa olid nii tihke ja märg. Vesi hoidis meid üleval ning me õõtsusime väikses lainerütmis üksteise sees. Tugevalt hoides Su puusadest tõmbasin end Sinusse. Sa lasid ennast sellile veepeale, ning ajasid käed laiali ning mina käega silusin Su rindu. See oli meeletu tunne, meeletult hea, mida olex tahtnudki kogema jääda.

Siis liikusime madalamesse vette, et võtta üksteist liivasel kaldal, kus merelaine käis meid aegajalt paitamas, ma tungisin keelega Su erutavasse vittu, liikudes keelega alt ülesse, tehes ringikujulisi liigutusi, su häbemetel ja kliitoril. Sa oigasid naudingust, mis võis kosta päris kaugele.

Ma sisenesin taas sinusse jõuliselt jätkates liikumist Su sees. Võtsin Sind tagant ja veel mitmes erinevas poosis...