See juhtus ühel ilusal eelmise aasta mai kuu õhtul. Päike oli juba metsataha vajunud, kui mina ja mu sõber tuttavate tüdrukutega jalutasime. Saatsime sõbra koju. Nii jäin ma kolme tüdrukuga üksi. Ega mul selle vastu midagi polnud. Olime joonud ka mõned õlled. Lihtsalt lõbus oli. Kuidagi hullates ja nalja tehes oli järsku üks neiu minu peal ja teised hoidsid käsi kinni. Nad oleks seda nagu plaaninud. Ma algul ehmatasin, kuid tüdrukud ütlesid nagu ühest suust, et nad tahaksid minuga pisut intiimsemalt olla.

Ma ei hakanud suurt midagi vastu punnima. Kõige noorem oli see, kes mulle käe püksi pani. Mul oli läinud juba peenis väga kõvaks. Nad võtsid mul püksid jalast ja pluusi nööbidki polnud enam takistuseks. Ma ei öelnud midagi. Lasin asjal minna. See oli tohutu mõnu. Kartsin juba, et mul läheb lahti. Hoidsin tagasi. Tahtsin, et tüdrukud mind veel ja veel katsuksid.

Ka üks 15-aastane neiu tõstis oma seelikujupi üles. Sealt paistsid ilusad valged püksikesed. Lükkasin sõrmega need vitu pealt ära. Ta nagu kergelt ehmatas. Ütles, et on süütu ja ei taha veel päris vahekorda. Teine tüdruk, kes oli kõige noorem, tal vanust 14-aastat, hakkas minu riista imema. Ise mõnust häälitsedes. Ta tegi seda nii kiiresti, et kartsin jälle. Äkki tuleb ära.

Ma hoidsin oma tagumiku lihaseid nii pingul, et too kolmas tüdruk, ka 15-aastane, ei saanudki oma näppu mulle tagumikku panna. Järsku võttis kõige noorem omal T-särgi seljast ja valla pääsesid ilusad väikesed kikkis rinnad.

Ma hakkasin neid kohe mudima. Ta ronis mulle peale ja lasi minu peenisel oma tulikuumast ja üli märjast jalgevahest läbi libiseda. See oli alles tunne. Ta ütles mulle tasakesi kõrva: "Ma olen nii erutatud, et pean sind saama." Ma jõudsin vaevu küsida, kas sa oled süütu, kui ta juba terve minu peenise oli enda tihedasse, kuid siidpehmesse vittu neelanud. Tundsin ainult, et ta oli siiski süütu. See oli mu esimene süütus.

Olin seda asja kuidagi koledamini ette kujutanud. Kui mul selle tüdrukuga üksteise nautimine käis, siis ülejäänud kaks võtsid ennast ka riidest lahti. Nad vaatasid natuke ja siis hakkasid oma jalgevahesid minu näo kohal liigutama. Ajasin keele suust välja. Oleks just kui kõrvetada saanud.

Avasin silmad ja nägin, kui suureks olid muutunud need vohavad häbememokad. Lakkusin teda keelega. Ta sai peaaegu kohe orgasmi. Ei läinudki kaua, kui sellele järgnes ka järgmine. Tundus, et ta ei soovigi lõpetada. Nii suur oli selle pisikese tüdruku isu.

Nüüd hakkas ka minu kõige noorem sõbranna saama. Tundsin, kuidas ta alakeha hakkas värisema. Kuuldavale tulid ka esimesed oiged. Liigutused läksid kiiremaks. Minulgi oli juba tulemas. Oleks tahtnud olla veel, kuid nii noored neiud oma veel keppimata vittudega olid minu peenise viimase piirini viinud.

Ma ei osanud kuidagi edasi tegutseda. Ma tundsin, kuidas minu vedelik üha rohkem mõnu augu poole liikus. Ei saanud ju lubada sisse laskmist. Neiu juba karjatas ja nii ka teine kord. Ma võtsin ta puusadest kinni ja lükkasin eemale. Kohe lendas ka spermat minu kõhule, minu partneri seljale, kui ka veel ühe tüdruku näole. Saabus hetkeline vaikus. Silitasin veel kordamööda tüdrukute rindasid. Need olid nii ahvatlevad ja kikkis ikka veel.

Siis keeras minu noor sõbranna minu peal ringi ja hakkas mind imema. Tegi peenise ilusti puhtaks ja pani enda sisse tagasi. Ta sai mõned liigutused teha, kui lasi kuuldavale järjekordse karje. Ta oli jälle saanud.

Püüdsin ja mul ka õnnestus. Sain oma riista jälle kõvaks. Tüdruk liikus minu riist sees tohutu kiirusega. Ta oli kui pöörane. Ma tundsin, et midagi on siiski minus veel tulemas. Kui ta ütles, et ma ei suuda sind rohkem keppida, siis ta ka röögatas ja ropendas midagi, ja minul tuli veel. See kord nii palju küll ei lennanud. Peale seda fantastilist elamust me natukese istusime alasti.

Keegi ei häbenenud midagi. Tüdrukud rääkisid kui palju keegi sai. Panime riidesse ja ma saatsin nad koju. Ma ise ei saanud aru, kas see toimus unes, või ilmsi, kuid hommikune telefoni kõne mu noorimalt sõbrannalt ütles kõik. See oli siiski ilmsi.