Oli kuum juulipäev ning kõik tüdrukud ootasid rahutult tööpäeva lõppu. Meie kamp kogunes randa minekuks. Tahtsime mõnuleda päikeses ja liivas ning loomulikult leida ka mõni kuum poiss.

Kui me randa jõudsime, läksime kõigepealt riietusruumi, et rannariided selga panna. Käisime dushi all, vahetasime riideid, jutustasime, itsitasime ja võtsime kogu võimaliku ruumi enda alla kui ta sisse astus. Tüdrukud ei märganud teda, kuid mina panin teda kohe tähele. Ta oli lihtsalt võrratu. Ta vaatas ringi, lootes leida vaba kohta, kus riideid vahetada. Tõmbasin koomale, et ta minu kõrvale mahuks. Ta saatis mulle tänuliku naeratuse, mis mind peaaegu pikali lõi. Naeratasin vastu.

"Võtame vist kogu ruumi enda alla, vabandust. Mahud sa ikka ära, oleme varsti valmis," ütlesin talle, endal peaaegu ila suunurgast tilkumas. "Tänan, ma mahun küll. Pole vaja minu pärast vaeva näha, täna on siin isegi vähe rahvast. Ilmselt tahavad kõik minna uude veeparki," rääkis ta, olles ennast riidest lahti võtnud ning trikood niuetele tõmmates. "Arvan, et me lepime tasuta lõbustusega, meile sobib rand küll," vastasin ise tema ilust hüpnotiseeritud. Naeratasin talle, tema paljaste rindade vaatamine erutas mind. Need olid ilusad: pingul roosad nibud suurtel ilusatel kõrgendikel. "Vähemalt C-korv," mõtlesin endamisi. Ka tema vaatas mind, kujutlesin tema silmi liikumas mööda mu keha üles ja alla. Tõstsin käed, et oma juuksed patsi panna, kuid juuksepael purunes. "Kurat, see oli mul viimane. Kas kellelgi on üleliigset?" küsisin tüdrukutelt. Vastus tuli minu kõrvalt: "Mul on alati mõni tagavaraks kaasas." Sirutasin käe, oodates et ta oma juuksepaela mulle juba annaks.

Selle asemel tuli ta mu selja taha, kogus juuksed pihku ning tegi mulle patsi. Tema pingul nibud kriipisid mu selga. Võpatasin, kui mõnujudinad läbi mu keha sööstsid. Ta ütles, et pats ei tulnud korralik ning peab selle uuesti tegema. Tüdrukud hakkasid väljuma ning lubasid ka mulle kohta hoida. Hõikasin neile, et mul läheb veidi kauem, sest ma polnud veel meikigi maha võtnud.

Nüüd polnud riietusruumis peale meie kahe enam kedagi. Ta surus oma rinnad uuesti vastu minu selga, kuid seekord tugevamini. Ahmisin õhku, kui ma neid enda vastas tundsin. "On sinuga kõik korras?" küsis ta. Suutsin vastuse kuidagi endast välja pressida.

Ta tõmbas juuksed mu näolt ning kogus need jälle oma pihku. "Sul on väga ilusad juuksed, pehmed ja tihedad." Mu silmad sulgusid ja pea vajus iha tõttu tahapoole. Pats oli valmis.

"Kas sulle meeldib?" küsis ta ning libistas käe üle mu õla ettepoole. Käsi peatus mu rinnal. Hingasin sisse, et mul oleks vastamiseks piisavalt õhku: "JAH!" Ta liikus mu selja tagant ettepoole: "Sa oled väga ilus."

Ta naeratas ning nõjatus ettepoole, et mind suudelda. Sulgesin silmad ning torutasin huuli, kuid tema suud ma ei tundnud. Avasin uuesti silmad ning nägin teda naeratamas. "Ära pane silmi kinni, ma tahan, et sa mind näeksid," ütles ta mulle uuesti lähenedes. Avasin ootuses suu. Tema huuled puudutasid mind algul nii kergelt, et pidin rohkema saamiseks ettepoole liikuma. Huuled kohtusid uuesti ning avasin suu tema keelele.

Ta tõmbus tagasi ning vaatas mulle silma, naeratas ning suudles mind veel. Kui ma arvasin, et ta tõmbub uuesti eemale, võttis ta lihtsalt mu alahuule enda omade vahele, hellitas seda oma keelega ja imes õrnalt. Lõõtsutasin mõnu ja kirehoos Nüüd tundsin tema pehmeid märgu suudlusi oma kaelal, need liikusid allapoole ning jõudsid rindadele. Minu nibud olid kivikõvad ning ma janunesin rahulduse järele. Ta tõmbas mu trikood allapoole, paljastades mu rinnad, võttis ühe nibu suhu, hammustas seda õrnalt nii, et ma mõnust oigasin ja hakkas siis lakkuma.

Ta murdis mu teist rinda oma käega, aeg-ajalt nibuga mängides. Tundsin, et kirg võtab minu üle võimust. Mu rinnad olid nagu taevas, kuid äkki eemaldus ta nendest. Anusin teda, et ta ei lõpetaks. Ta tegi väikse pausi ning suudles siis mu naba, surudes keele sinna sisse. Hakkasin raskelt hingeldama ning liikusin seina poole, sest tundsin, et ilma toeta ma enam püsti seista ei suuda. Ta liikus veelgi allapoole, tõmbas mu trikoo üle puusade. Ta haaras mind tagumikust ning tõmbas endale lähemale. Ajasin jalad laiali, suutmata ära oodata seda mõnu, mis nüüd pidi järgnema. Ta lükkas mu jalad veelgi rohkem laiali ning tundsin, kuidas tema suu ja nina puudutasid mu märga pragu.

"Mmmm..." oli kõik, mis ma temalt kuulsin enne, kui ta mu vittu lakkuma hakkas. Tema käed masseerisid mu tagumikku ning sõrmed mängisid pärakus. Värisesin mõnust ning nõudsin temalt jätkamist. Ta surus oma keele mulle sisse ning tohutu mõnulaine sööstis minust läbi. Hõõrusin ennast vastu tema nägu, proovides tema keelt veelgi sügavamale endasse saada. Tundsin, et saan kohe orgasmi, ent jällegi tõmbus ta eemale. "Ära veel lõpeta," suutsin vaevalt oiata. Ta pani oma käe mu jalgevahele ning lükkas kaks sõrme mulle sisse, hakates neid edasi-tagasi liigutama. Need liikusid järjest sügavamale, tema keel maandus mu kliitoril ning suu hakkas seda imema. Mu keha värises, tõmblesin krampides, mõnulained läbisid mind igast otsast - ma hakkasin lõpule jõudma.

Ta lakkus mu mahlu ning mina värisesin ikka veel orgasmist, nii pikalt polnud ma veel kunagi saanud. Ta tõusis püsti ning suudles mind. Tundsin enda kehamahlade maitset ta huultel; see oli mu elu parim suudlus. Ta tõmbus eemale ning pani trikoo selga. "Ma pean nüüd minema. Aga tule hiljem minu töö juurest läbi, annan sulle oma telefoninumbri."

Ta saatis mulle veel viimase naeratuse ning väljus riietusruumist. Ma ei saanud kunagi tema telefoninumbrit, sest ma ei tadnud, kus ta töötab, ei teadnud tema nimegi. Kuid ta andis mulle midagi enamat kui võrratu kogemuse. See oli mu esimene kord naisega seksida, kuid uskuge mind, see ei jäänud viimaseks.