Olen 21 aastane kane naine. Ilus, blond sale ja rinnakas. Mul on poiss kes pakub mulle kõike, mida ma vajan. Ükspäev kui Mart mu poiss) pidi sõitma Saaremaale tööasjus, jäin mina koju. Saan päevas 2-4 korda, sest olen seksihull.

Mart lahkus hommikul kell 9 ja meie viimane seks oli kell 7. Jõudis kätte päev ja lõuna. Kell oli juba 13.30 ja ma polnud saanud. Täna oli ka suurem kepinälg. Istusin kodus diivanil, näppisin enndast ja mõtlesin, et mida teha.

Läksin siis linna sekspoodi ja kui uksest sisse asutusin jäi mulle silma suur punane vibraator. Ostsin selle viivitamatult. Koju jõudes heitsin voodile ja silitasin end, vabastasin riietest, panin vibra tööle ja lükkasin sisse.

Alguses olin niisama ja nautisin seda väikest mõnu, kuid seda jäi väheks. Võtsin vibrast kinni ja hakkasin seda edast tagasi enda sisse liigutama samalajal persega vastu lüües, et see sissepoole tungiks. See oli nauding, sain orgasmi ja karjatasin.

Korraga nägin ukse peal oma poissi. T a naeratas ja küsis: "miks seda tegid?". Mina vastasin: "sa pidid alles homme tulema, ma ei tahtnud sind petta ja mul oli kepinälg."

Mart tuli minu juurde, kummardus minu peale, suudles mind suule, siis kaelale ja siis minu rindu ja siis võttis vibra välja, pani kõrvale ja hellitas mu kliitorit.

Siis haaras ta ühe käega mu rinnast ja mudis seda ning ütles: "sa oled parim asi maailmas, nii vastupandamatu. Nii vastupandamatu, et ma pean sind panema ja kohe päris tõsiselt."

Ta tegi oma püksiluku lahti ja võttis oma hiidmunni välja. Ta pani oma riistapuu otsa vastu minu tuppe ja hõõrus seda seal õrnalt. Mina naeratasin ja laususin: "teeme ära ma vajan sind ja sina vajad mind ja ma tahan sind ja sina tahad mind."

Ja korraga lükkas ta mulle selle sisse. Ta jätkas mõnusas rütmis. Tõukas lõpuni ja tõmbas välja alguses aeglasemalt ja siis kiiremini ja siis aelgaselt samal ajal mu rindu mudides.

Nii see oli... Ja siis heitis ta voodile pikali ja mina ronisin tema peale. Tema haaras mu saledast kehast ja mina istusin tema riista otsa ning alustasin. Ooh aah... ooh mmm... kui hea. Kiikusin ta riista otsas samal ajal kui tema mind aitas, pigistas mind ja naeratas.

Ma sain jälle ja karjatasin. Nüüd hakkas ka tema saama. Hakkas ohkima ja ütles, et tahab teha oma lemmikpoosi, nimelt koera poosi. Lasin end käpukile ja tema tuli mulle taha, lükkas sisse ja jätkas kiires rütmis samal ajal lamades minu peal ja haarates mu rindadest. Mu rinnad on väga suured ja ahvatlevad.

Ma ütleisn, et olen korralikult väsinud ja ei jõua enam. Tema vastas aga, et tahab mind lõpmatuseni nussida ja lükkas mu voodile pikale ja ajas mu jalad harki. Ta unn oli nii suur ja kõva, et ma ei suutnud... Võtsin selle suhu ja mopsutasin huultega selle ymber. Imesin ja lakkusin suudlesin ja tegin muid vigureid. Siis lükkas ta mind pikali ajas mu jalad harki ja tuli mu jalgade vahele ja lükkas sisse, jätkates väga kiires rütmis ja korraga purskas koos karjega minusse. Sain juba kolmandat korda.

Ta võttis välja ja tuli minu peale, suudles mu rindu niikaua kui mina tema riista hellalt silitasin. Siis võtis ta mind kaissu ja jäime magama.