Minu kõige esimene seksikogemus oli päris tugev. Olin veel täiesti süütu 7nda klassi tüdruk ja käisin nagu ikka pidudel, diskodel, reividel jms.

Kord reedel olin jälle läinud ühele sellisele TTÜ koolipeole. Seal olid küll valdavalt minust vanemad kuid ega see mind eriti ka ei häirinud. Tantsisime ja nii umbes südaöösel anti käsk ära lõpetada. Minu partneri ühe sõbra tüdruk tegi ettepaneku, et tema kodus võiks edasi pidutseda. Meie ja ka paar teist tema sõpra koos neidudega olid kohe õhinal nõus ja nii me tema poole suundusimegi.

Tüdruku kodu oli suur maja. Ja otse uskumatult olid just nüüd tema vanemad sõitnud Saaremaale reisile. Seda parem oligi. Tantsisime ja võtsime seda mida baarikapist välja otsiti. Tüdruk, kelle kodu see oli, oli ikka väga ülemeelikus tujus. Ja üldse oli ta väljanägemine juba liigagi seksikas. Tal oli seljas lühike sirge kleit, mis siiski laskis selgelt tunnetada tema suuri rindasid, jalas võrksukad ja tikk-kontsaga kingad. Juuksed blondeeritud ja lõigatud sirge lõikega õlgadeni ulatuvaks. Muidugi ka tumedaks värvitud silmad ja erkpunased huuled. Ja just tema korraldas, et poisid iga tantsukorraga vahetusid.

Ja siis ühe liibuva tantsu ajal nägin, kuidas poisi käed tema kleidisaba alla läksid, seda üles nihutades ja paljastades tema ilusad pringid pepukannikad. Ja paljastades selle, et kleidi all mitte midagi polnud. Tegin imestusest "ohhoo" ja ehkki see oli tasane, ta siiski kuulis.

"Mis on?" küsis ta. Nähes minu pilku tema kleidisaba suunas, muigas ta. "Kas sa siis pole enne paljast ihu näinud?" ja laskmata mul vastata, jätkas ta, "me oleme siin kõik aluspesuta, ja üldse, üks tõeline naine ei kannagi pükse!".

Ja näitamaks seda, tõmbas ta oma kleidiserva kaenla alla. Paljastusid ilusad pringid rinnad, ja jalgevahe, kus karvad pöetud südamekujuliseks. Ka tema sõbrannad tõstsid oma seelikud üles ja paljastusid puha paljaks pöetud jalgevahed. "Nüüd on Sinu kord", ütles ta. Tõmbusin üleni punaseks ja hakkasin aeglaselt seelikut üles tõstma. "Kuid seal on ju alukad", käis läbi pea ja siis oli otsus käes. Kibekiiresti liikusid käed seeliku alla, tõmbasin alukad jalast ja seejärel tõstsin ka mina võidukalt seeliku üles.

Paljastus üks parajalt karvane tutt. "Ei, nii ei saa mitte, tule me seame su korda", ja vedasidki tüdrukud mu saunaruumi. Seal kooriti mind kibekähku paljaks ja aeti dushi alla. Järgnevalt lõigati kusagilt leitud habemepiirajaga karvad kaenla alt ja vitu peal lühikeseks. Siis läks hetkeks vaidluseks, kuidas jalgevahel karvu pügada. Algul, et täitsa paljaks, kuid siis leiti, et juba on piisavalt täitsa tüdrukuid palja jalgevahega ja võiks ikka natuke erineda ka. Ja pöetigi mulle jalge vahele kitsas triip. Mujalt loomulikult läksid kõik karvad. Siis hõõruti mind mingi õliga sisse ja... ka vitu- ja pepuvahe hõõruti mingi salviga sisse. Ja siis riietumine... seeliku vöökoht kinnitati otse rindade alla, nii et mu põlvedeni seelik ulatus vaevalt kümme senti jalgevahest allapoole. Ja rindadele top, mis suurivaevu neid ülevalpoolt kattis. Juuksed hobusesabasse, huuled punaseks ja silmalaud siniseks. Ja lükatigi mind peegli ette. No mina see küll enam polnud, kes sealt vastu vaatas. Mingi himura ja litsaka väljanägemisega tibi hoopis. Ja top oli ka vastav, igati rindu rõhutav ja üle rinna jooksis punane kiri "Bitch". Ja mis salvi mulle küll jalgevahesse oli hõõrutud... tundsin, kuidas seal kõik paisus ja üha märjemaks muutus.

Kuid kaua ei lastud mul ennast imetleda, "nii, bitch, lähme vaatame, kellelt sa esimesena saad", ja seoti mulle sall silmadele. Talutati mind siis niimoodi suurde tuppa, "oooo..", kõlas poiste suust pikalt. Keerutati ja kästi käsikaudu üks poistest leida. Igalt poolt kostis mingi kobin. Hakkasingi umbes ühes suunas minema, kuni käe alla sattus... paljas ihu. Kõlas naerulagin, "nii, lita, hakkame siis pihta", kostus hääl ja mind keerati ümber. "Järsku on see kõik unenägu", tekkis tunne. Aga ei, samal ajal kui mind puusadest kinni haarati, suruti ka mu ülakeha alla ja siis tundsin suurt asja minu vittu sisenemas. Oli natuke valulik, "ja ongi süütus läinud", käis läbi pea.

Poiss hakkas tugevate tõugetega mind pumpama ja üsna varsti tundsin enneolematuid mõnuhoogusid üle keha käimas. Suust hakkasid tulema mõnuohked ja -oiged. Aga seda vaid hetkeks, sest siis tõmmati hobusesabast mu pea kuklasse ja suruti munn ka mulle suhu. "Ime ilusti, bitch", kostus korraks. Kuid ega mul imeda lastutki, poiss hakkas hoopis ise mind suhu nikkuma. Tükk aega pumbati mind niimoodi eest ja tagant, kui tundsin kuidas tagumise poisi munn paisus kui tahaks lõhkeda. Ja siis see tuli, ta rammis mulle sügavale sisse ja siis paiskusid kuumad joad minu sisemusse. Ja seda kraami ikka tuli kõvasti, tundsin kuidas poisi munn mu sees pulseerus ja siis tuli ka mul orgasm. Nagu oleks sperma vood mu sisemuses läbi selgroo peani ulatunud, tundsin mõnukrampe ja suust tulid valjud oiged (eesmine poiss oli ettenägelikult oma riista välja tõmmanud). Hetk hiljem tekkis aga nõrkushoog ja vajusin neljakäpakile põlvili. Ja ikka veel tundsin mõnu voogamas oma kehas edasi-tagasi.

Kuid ega mind kaua ei lastud nii olla. Esimene poiss surus oma munni tagasi mu suhu ja vittu torkas oma riista kolmas poiss. Kuid vitt oli mul nii märg ja lõtv orgasmist, et suurt mõnu ta seal tunda ei saanud. "Suur kui vana litsil", kostus kommentaar ja ta tõmbas oma riista välja. "Mis nüüd?", käis läbi pea, kuid kohe sain aru, mis kavalad plaanid tal olid. Tundsin, kuidas tema munn mu pepuauku tungis. See polnudki valus, ilmselt oli salv oma töö teinud ja munn oli ka minu vitus libedaks tehtud. Ja jällegi pumpasid poisid usinalt ja jällegi jõudis tagumine ennem lõpule. Tundsin tema munni pulseerimist ja kuuma sperma sisenemist ja kuigi tundsin ka pepusse pumpamisel veidi mõnu, orgasmi ei tulnud. Nüüd lükkas ka neljas poiss oma munni mulle tagumikku. "Mis nad sinna tagumikku tahavad?", mõtlesin, kui järsku pani keegi oma sõrmed minu vittu ja hakkas hõõruma. Tundsin, et hakkan taas orgasmile liginema. Ka esimene poiss hakkas tulema, ja järsku oligi mu suu sooja spermat täis. See polnudki hull, neelatasin ja neelasingi kõik selle alla. "Tubli, oled nüüd tõeline lita", kostus nüüd tagant tüdruku hääl. Ja samas tundsin, kuidas tema käsi oli mind uude orgasmi viinud. Ka taga oli neljas poiss jõudmas sihile. Ja samas kui tundisin tema spermavoogu omasse sisenemas, tundsin uuesti ka mõnu voogamist oma kehas ja pisikesi krampe. Ja siis tuli suur rammestus.

Vajusin täitsa pikali. Keegi tõmbas mul salli silmadelt. Kissitasin silmi ja nägin poisse ihualasti istumas diivani juures maas. Tüdrukutel olid küll veel osaliselt riided seljas, kuid needki sasitud. Ja siis läks täielik grupikas lahti. See kõige seksikam tüdruk tõmbas oma kleidi üle pea ja seejärel vabastas ka minu riietest. Ja siis tegi ta midagi täiesti uskumatut, kummargil minu kohal hakkas minu vittu lakkuma. Oma vitu nihutas ta otse minu näo ette, nii et lausa pidin hakkama tema vittu lakkuma. Samas teised tüdrukud vabastati riietest juba poiste poolt. Ja juba olidki nende riistad kikkis ja suured nagu alguses. Silmanurgas nägin, kuidas kolmas tüdruk istus ühe poisi munnile, teine surus talle tagumikku ja kolmas suhu. Lakkusin oma peal olevat vittu ja vaatasin seda uskumatut vaatemängu. Oli ju ka minul kõik augud täidetud olnud, aga seda mitte samaaegselt. Neljas tüdruk aga laskus selili ja viimane poiss hakkas tema vittu lakkuma. Kolmandat tüdrukut pumbati natuke kõigis kolmes augus ja siis tuli sealt üks poiss meie juurde. Põlved teineteisele poole minu pea kõrvale ja surus oma munni minu peal oleva tüdruku vittu. "Laku mune, lita", käskis ta ja ma hakkasingi usinasti ta mune lakkuma. Minu peal olev tüdruk aga lakkus mu vittu edasi, kuid ei saanud ta seda kuigi kaua teha. Neljas poiss vist tüdines vitu lakkumisest, tuli ka meie juurde ja lükkas talle suhu. Piilusin silmanurgast, et mis siis neljas tüdruk üksi teeb. Kuid ta suundus kohe kolmanda juurde, keda kaks poissi usinasti nikusid, haaras tema juustest ja surus pea oma vittu lakkuma. Vahepeal hakkasid mu kohal olevad tüdruk ja poiss lähenema orgasmini. Tundsin nende kramplikumaks muutuvat liikumist ja, huvitav, huvitav, ka mul hakkas orgasm tulema. Ja siis, nägin kuidas minu pea kohal olev poiss pigistas tüdruku kannikaid kõvasti ja surus kõvasti enda vastu. Ja nii ta surus ja tegi veel vaid lühikesi tõukeid. Ja nähes seda sain ootamatult ka mina orgasmi. Oli tunda, et ka minu kohal olev tüdruk sai orgasmi. Siis pidin veel lakkuma ja imema vittusid ja munne, ja minul lakuti, ja siis ka nikuti mind veel igale poole. Nii kestis hilja ööni, kuni kõik vajusid magama.

Hommikul ajas sõbranna meid kõiki tüdrukuid üles, "kui tahad kõva keppi, anna ka kõvasti neile täkkudele süüa"! Riietuseks anti vaid põll ja pandigi mind mune praadima. Toimetasin nii seal köögis koos teistega kui tuli kõige vanem neistest poistest, haaras ilma igasuguse tseremoonitsemata mul puusadest ja surus oma munni mulle sisse. Sain nüüd aru, et temale olin ma ka süütuse kaotanud. Igal juhul oli tal väge veel nii palju, et mind ka seekord orgasmini viia ja spermaga täita. Seejärel sõime ja siis amelesime veel natuke edasi.

Enne kojuminekut tuli mu juurde sõbranna ja pakkus rasedusvastaseid tablette. Kuna mul polnud veel menstruatsioone olnud, arvasin, et pole neid vaja ilmaasjata võtta. Kuid, pooleteist kuu pärast tundsin juba selgesti oma kõhu suurenemist. Käik günekoloogi juurde kinnitas kahtlusi, sel esimesel korral olin ka rasedaks jäänud. Nüüd oli küll hirm nahas, kuid aborti ei tahnud ka teha. Sõbranna arvas, et ju siis see tema poiss, see kõige vanem, selle lapse isa on. Oli ju tema mult süütuse võtnud ja ka köögis oli ta esimesena mulle paugu sisse pannud. Rääkisime talle, ja ei olekski arvanud, et ta nii varmalt mind enda juurde elama kutsus. Aga siiski hoiatas ta mind, et oma/meie sõbrannaga ta ka suhteid ei katkesta. Õigel ajal sünnitasin ilusa tüdruku. Sõbrannaga, kes ka varsti mu mehest rasedaks jäi, on jäänud hea läbisaamine. Nii et nüüd elame siis viiekesi üheskoos ja oleme seniajani õnnelikult hakkama saanud.