Oli suvevaheaja esimene päev. Ma pidin minema sõprdega välja kohvikusse sööma. Kui ma kohvikusse jõudsin märkasin ma et mu sõbrad räägivad mingite võõraste tüdrukutega. kui ma nende juurde läksin siis üks mu sõpradest noogutas kahele tüdrukule. Need kaks neidu terve päeva tiirlesidki minu ümber. Siis, kui oli juba õhtupoolik ütles üks tüdrukutest, et me kõik võiksime minna tema maale, kuna seal pole praegu kedagi. Nii me tegimegi ja läksime kõik koos maale: mina, mu sõber oma tüdrukuga, ja loomulikult nood kaks neidu kes olid minuga ja siis oli ka mul veel üks hea sõber ühe minule võõra tüdrukuga.

Kui me maale jõudsime oli seal juba pisikese peo pidamiseks valimis pandud. olid väiksed söögid, joogid. samuti ka muusika. Kui muusika käima pandi oli kohe esimene lugu aeglane ei me kõik pidime uute tüdrukutega "kokku liibuma". Mina loomulikult kahe tüdrukuga. Kui me hakkasime toa keskel tantsima siis üks tüdruk tuli minu selja taha ja teine oli mul ees. Alguses me niisama tantsisime, kuid siis kui tüdrukud olid paar korda korraks ära käinud nägin ma enda ees tantsival tüdrukul tema kikkis nibusid... ta oli oma rinnahoidja ära võtnud. Järgmise aeglase loo ajal tundsin ma ka teise tüdruku nibusid oma seljal.

Tüdrukud said aru et ma olin märganud nende uut olekut ja pressisid mind veel rohkem endi vahele. Korraga tundsin ma kätt oma rinnal, ja see liikus järjest allapoole. Kui käsi oli jõudnud püksinööbi juurde, avas ta osavalt selle ja võttis mu riista bokseritest õrnalt kätte ja asus seda õrnalt silitama. Ma tundsin kuidas mu ihuliige läks järjest kõvemaks ja jäigemaks nagu tahaks iga kell püksist välja hüpata. Samal ajal võttis teine tüdruk mu käe ja juhtis selle enda vitu juurde ja sosistas, et ma seda õrnalt silitaksin. Ma vaikselt silitasin, aga see oli suht raske kuna mu riist tahtis ka püksist välja saada, sest seal oli kitsaks jäänud.

Kui ma olin natuke aega oma seljataguse kaaslase vittu paitanud surusin ma ka talle oma näpu sisse. Tüdruk võpatas esialgu, kuid see talle meeldis. ma jätkasin, kuni ma sain talle sisse kolm oma näppu. Esimesele tüdrukule ei jäänud see märkamata ja ta ütles suht kõval häälel, et aitab ninnutamisest ja asume asja kallale.

Kohe võttis ta mul käest kinni ja viis juhatas mind magamistuppa, mina aga tõmbasin kaasa ka teise tüdruku, kuna oli suht raske teda kaasa võtmata jätta - äkki veel solvub. Kohe kui me olime magamistuppa jõudnud, ei lasknud tüdrukud ajal oodata ja võtsid kähku riidest lahti ja istusid mõlemad minu kõrvale: üks ühele teine teisele poole. Tundus, et need tüdrukud on sõbranand kuna nad rääkisid korraks koolist. Kohe peale seda Monika (see oli ühe tüdruku nimi) kummardus mu riista kohale ja hakkas seda imema.

See oli nii hea et mul kohe läks jälle riist kivikõvaks. Samal ajal aga surus Jana (teise tüdruku nimi) mu voodile pikali ja võttis mul särgi seljast. Ta hakkas mind lakkuma ja imema mu nibusid. Siis aga laskus ta ka minu riista poole ja siis seal nad seda kahekesi imesid. Jana oli aga oma jalgevahe mulle nii ahvatlevalt näo ett keeranud, et polnud võimalik seda mitte märgata. Ma tõmbasin teda natuke enda poole ja siis hakkasin seda imema Alguses vaikselt, pärast järjets energilisemalt, kuni ma võtsin appi näpud ja viisin ta orgasmini. Samal ajal tundsin ma, et mul kohe tuleb. Ma proovisin tagasi hoida aga nad pumpasid oma suudega nii energiliselt, et see polnud lihtsalt võimalik. Ma ütlesin neile, et mul kohe tuleb ja nad hakkasid selle peale imema veel kõvemini . Ja kohe mul tuligi. See oli esimine blowjob mis oli mulle tehtud kahe tüdruku poolt.

Tüdrukud olid väsinud ja me heidsime voodile lamama. Oli juba natuke aega lamatud, kui ma märkasin, et nad on magama jäänud. Ma liikusin oma suuga Monika jalgevahe poole ja hakkasin seda energiliselt imema, pannes kohe ka näpu sisse. Ta tundis seda kohe ja vaikse kiljatusega äratas ta üles ka Jana. Jana liikus Monika nibude poole ja hakkas neid imema. Me viisime Monika koos Janaga orgasmini.

Minu riist oli selleks ajaks juba vinnas. Järsku ütles Jana, et ta teab mida nüüd teha. Ta tegi öökapi sahtli lahti ja võttis sealt nööri ja ütles, et ma heidaksin voodile ja sirutaksin käed üles ning ta sidus mu kinni ."Nüüd oled sa meie oma," ütles ta. Jana liikus kohe mu riista poole. Alguses paitas ja silitas natuke, siis vaikselt surus selle endasse. Oli võrratu tunda tema niisket ja pisikest sooja vittu oma munni ümber. Üles-alla liigutustega viis ta end ise orgasmini. Mina veel ei saanud aga sellest polnud asja, sest kohe oli platsis Monika kes samuti istus mu riistale ja hakkas pumpama. Samal ajal sättis aga Jana sättis mulle näole oma tulise ja niiske vitu ja surus selle m suule nii et, ma saaks sellele teha midagi head, ise asus ta suudlema ja keelega paitama mu riista mis liikus monika sees sisse ja välja. Oli tunda, kuidas Jana sai minu hellitustest järjekordse orgasimi - seekord oli see neist kõige tugevam.

Monika hakkas mu riista peal järjest energilisemalt pumpama ja hingama. Ta oli tulemas ja mina samuti . Ta ei lasknud sellest end segada ja pumpas edasi kuni me saime koos orgasmi. Peale seda nad imesid mu riista puhtaks ja läksid ise dushi alla. Ma läksin ka dushi alla ja seal ma nägin kuidas nad teineteist rahuldasid. Nad üritasid ka minu riista kõvaks saada, kuid minu väikemees oli tänaseks oma töö lõpetanud. Aga rahuldsin neid veelkord oma sõrmedega...