“Pagan, ma poleks iial arvanud, et see sina oled. Sina, see kunagine kuivetu, väike põngerjas, saa vaata ennast nüüd,” oli Leo üllatunud, kui ta kodukülas olles oma kunagise parima sõbra õde kohtas. Kui ta seitsme aasta eest lahkus, ei olnud Laura midagi muud, kui kolmeteistaastane tüütus. Nüüd on ta kakskümmend ja hea väljanägemisega naine. Ta nahk meenutab pigem tumedat šokolaadi, rinnad on suured ja ümarad, “Hmm!” ta tagumik oli täpselt see sama. Ta pikad juuksed on hoolikalt sätitud, pisut heledamaks ehk muutunud. “Sa vaata vaid.” Mõtles Leo.

“Ma olen ju nüüd kakskümmend,” kehitas Laura õlgu. “Ega ma olegi enam nii noor.”

“Nii noor milleks?” küsis Leo, tõstes järsult pilku Laura rindadelt, mis pungitasid välja pitsilise pluusi ülaosast.

“Liiga noor selle jaoks,” ütles Laura pisut ärevalt. Ta põimus ühe oma saleda käsivarre ümber Leo kaela ja suudles teda huultele. Ta pehme keel puudutas õrnalt Leo huuli, tungides nende vahele aeglaselt, kuid kindlalt läbi. Leo surus Laura tugevasti vastu ennast, tundes Laura rindu nende kahe vahel. Leo tundis kuidas tal kohe kõvaks läks. Ta võttis Laural puusadest ja surus ta kirglikult vastu ennast. “Ole sa neetud,” turtsatas Laura, kui ta Leod eemale lükkas. “Seitse aastat olen seda oodanud”

“Hea küll, ära siis nüüd pooleli jäta,” ütles Leo, suudeldes Laurat õlale, liikudes sealt edasi rindadele, mis olid napis pluusis tugevasti teineteise vastu surutud. Leo käed Laura seljal sõlmisid lahti pluusi nöörid, mispeale rinnad otsekui vabanesid aedikust, näidates oma tegelikku suurust. Nibud olid muutunud erutusest lausa hämmastavalt suurteks. Laura silitas neid oma peopesadega, surudes neid õrnalt vastu oma keha. “Kullake, sa oled päris ilusaks sirgunud,” sosistas Leo Laurale kõrva. Leo huuled puudutasid õrnalt vastu kõrva.

Leo jätkas, ta suudles Laurat kaelale, eemaldades kätega lõplikult Laura pitspluusi ja jätkas oma suudlusi rindedel. Paaripäevane tüügas kõditas Laurat sedavõrd, et ta kiljatas. Leo leidis Laura nibud ja imes õrnalt neid oma huultega. Lauralt kostusid rahulolevad oiged. Ta silitades oma mõlema käega Leo pead, lasetes sõrmedel libiseda läbi Leo juuste.

“Nüüd ütle mulle,” ümises Laura, kui ta toetas kušetile. “kui suur su riist tegelikult on? Olen seda tõde juba ammu teada tahtnud.” Laura libistas oma kätega üle Leo korralikult treenitud keha ja peatus rihma juures, vabastades selle pikemalt mõtlemata.

“Näita sinagi ennast täielikult!” sosistas Leo. Laura sikutas oma kitsad stringid üle puusade ja seal ta seisis, hullutavalt kauni kehaga see endine väike plika. Ta tegi tiiru ümber oma telje, justkui demonstreerides seda ilu, ise sealjuures nii õnnelik. Leo võttis ta oma tugevate käte vahele ja tõmbas ta vaikselt enda poole. Leo silitas teda oma keelega, liikudes allapoole. Ta silitas keelega Laura puusade sisekülgede kumerusi.

“Sa oled tasemel,” ümises Laura, langetades enda pea allapoole ja võttis Leo muljet avaldava riista endale suhu. Ta võttis ülejäänud riistast oma mõlema käega kinni ja liigutas seda enda suus edasi tagasi. Ta avas oma huuled ja lakkus Leo riista. “Kas sulle meeldib sedasi, et su riist on mul suus?”

“Muidugi!” oigas Leo, silmitsedes kuidas seal all imekaunis naine võtab tal suhu. “Ma pole tähele pannud, et sa nii ilus oled.”

“Lihtsalt naudi seda,” kostis sellepeale Laura. Ta lasi riistast lahti, lasi sellel lirtsudes langeda Leo pringile kõhule. Laura eemaldas viimsedki hilbud seljast. Pikad jalad juhatasid teed hoolikalt aetud kolmnurgani. Vaatepilt pani Leo riisata kummaliselt liikuma. Laura ronis kušetile, sättis oma pringi tagumiku Leo riista kohale selliselt, et see ulatus peaaegu Leo riistani. “Kuidas see sulle nüüd meeldib, Leo?” nurrus Laura, kui ta alustas üles alla hõõrutamist Leo riistal.

“Sa oled hämmastav,” oigas Leo. Nad keppisid pööraselt, Leo hõõrus vastu Laura kliitorit, kuni Laural tuli. Leo tundis, kui Laura oli haripunktis – ta riist oli kui maavärina epitsentris. Leo tõmbas oma riisata tupest välja ja pani selle Laurale rindade vahele. Laura surus oma kätega rinnad kokku ja hõõrutas Leo riista nende vahel, kuni Leo sai oma orgasmi. Sperma purskas Laura kenale noorele näole. “Mis su vend sellest arvab?” küsis Leo Lauralt, suudeldes teda otsaesisele kui nad lesisid kahekesi kušetil.

“Kuule, mul peaks juba piisavalt vanust olema,” kostis Laura sellepeale. “Ma võin teha, mis iganes tahan. Ja ma arvan, et mulle meeldiks, kui sa silitaksid mind jälle oma keelega sealt altpoolt.”

Leo suule ilmus muie ja ta liikus oma suudlustega mööda Laura keha allapoole. Laura väänles kušetil, kui Leo oma keelega hellitas ta kõdistit.