Tean, et Ernest Hemingway´le omistatakse tubakasordi “African Dream” loomist. Iseasi, kui palju selles loos tõtt on. Ka minul oli Aafrika unistus, kuid hoopis teistugune. Ning alles kaks nädalat tagasi läks mu unistus täide.

Nimelt olen alati unistanud sellest, et saaksin keppida mustanahalist naist. Tumedad, laiad huuled, mustad krässus juuksed, väikesed ümarad rinnad, shokolaadivärvi nahk, pruunid silmad...mmm.

Ent see, kuidas ma Selenaga tuttavaks sain, oli puhas juhus. Kõndisin pealinna tänaval ning mõtlesin ühele projektile, mille tähtaeg oli lähenemas, kuid milleks mul puudus igasugune inspiratsioon. Olen copywriter ning mu ülesandeks oli luua reklaam ühele shokolaadile, mis pidi kuu aja pärast turule ilmuma. Kuid mul polnud ühtegi mõtet, isegi halba mitte.

Ent siis peatus minu juures mu unistus – tumedanahaline rõõmsa näoga neiu ning küsis inglise keeles, kuidas ta saab Viru väravate juurde. Olin hetkeks jahmunud, kuid kogusin end kiirest ning pakkusin end talle teed näitama.

Selgus, et tüdruku nimi oli Selena, ta oli USAst ning viibis siin turistina. Saime kiiresti tuttavateks, eks oli selles omajagu osa just Selena kiirgaval temperamendil. Lobisesime poole tunniga vist terved elulood ära ning kui ma siis Selenat enda juurde kutsusin, oli ta täiesti nõus.

Kuna mu väike poissmehekorter oli palav, võttis Selena häbi tundmata end topi väele ning ka ta miniseelik ei varjanud just palju ta imekenasid saledaid pruune läikivaid jalgu. Jäin vist liialt pikalt ta jalgu vahtima ning tabasin siis ta uudishimuliku naerva pilgu. Punastasin.

Ent Selena tõmbas oma seelikut veelgi ülespoole ning vaatas siis, kuidas see mulle mõjub. Tõusin oma toolilt ning istusin tihedalt tema kõrvale diivanile. Ma ei suutnud enam oma käsi temast eemal hoida. Panin käe talle põlvele ning silitasin seda õrnalt. Noor naine lasi sellel sündida ning pani siis käe mu käele ning juhtis seda oma seeliku alla. Tal polnud aluspesu!

Paitasin ta krässus karvadega kiisukest ning suudlesin siis õrnalt musta kaunitari meelaid huuli. Ta vastas samaga, eks oli ka blond, siniste silmadega pikka kasvu põhjamaalane tema jaoks eksootika, nagu tema mulle.

Tõmbasin topi talt üle pea ning väikesed pringid rinnad paljastusid. Suudlesin õrnalt pikki lillakasmusti rinnanibusid ning masseerisin rindu kergelt käega. Samal ajal tõmbas tema mu särgi üle pea ning silitas mu heas vormis ülakeha, blondide karvadega kaetud rindu ning tugevaid kõhulihaseid.

Tegin ta seeliku küljelt lahti ja tõmbasin üle ta pikkade kaunite jalgade ära. Ta oli diivanil täitsa alasti, milline kaunitar! Sale, veetlev ning milline nahavärv... Lillaka luige asemel oli mu kõrval shokolaadivärvi jumalanna. Vabastasin end nahkpükstest ja sokkidest, Selena pani silmapilkselt oma väikese pruuni käe mu bokseritesse ning hellitas mu tukslevat vembot.

Seejärel tõmbas ta need alla ja võttis hoopiski ära. Ta kliitorit masseerides adusin, et naise jalgevahe oli täiesti märg. Lükkasin ta diivanile selili, haarasin pükste tagataskust kondoomi, rullisin selle kiiresti peale ning ronisin siis sinna jumalikku kohta: neegritari jalge vahele.

Silmapilkselt põimis ta oma pikad saledad jalad mu puusade ümber. Juhtisin riista kergelt käega ning sisse see libiseski. Tumeda naise tumedasse märga vittu. Oooh! Asusin enda alakeha liigutama ning jälgisin võlutult, kuidas väiksed neegririnnad mu liigustuste taktis üles-alla tõmblema hakkasid. Selenale meeldis, ta võttis jalgadega mu puusade ümbert veelgi kõvemini kinni ning liigutas alakeha mulle veelgi lähemale, andes sellega märku, et tahab tugevasti, kiiresti ja sügavale.

Keppisin teda marsitaktis, ent üha kiirenevas marsitaktis. Neegritari näole ilmus unistav ja nautlev ilme ning sain aru, et tal ei olnud palju puudu, et lõpuni jõuda. Kiirendasin veelgi, mu riist liikus nagu mootorratta kolb, 4000 tahhomeetris. Selena hakkas ohkima ning ta alakeha tuli minu omale vastu, nagu saeksime sulle-mulle saega puid. Ent valesti muidugi mõista.

Ta mustale otsmikule pruunide krässus juuste alla olid ilmunud higipiisad ning tundsin, et minugi nägu leemendas. Siis hakkas mu mustanahaline armsam, keda tundsin vaid pool tundi, oigama ning oma musta keha minu vastu hõõruma, nagu tahaks ta veel. Surusin riista aegalselt, ent jõuliselt veel kolm korda ta musta vittu ning siis vallandus mu kottidest viis miljonit spermatosoidi, nii et presku sai poolenisti täis.

Veetsime Selenaga kõik need päevad, mis ta Eestis viibis ning mul oli väga kurb, kui ta lahkuma pidi. Ent, naerukurrud silmanurkades, suudles ta mind lennujaaamas ning lubas, et tuleb peagi tagasi.

Mu shokolaadikampaania osutus üliedukaks. Selle nimeks sai “African Dream” ning reklaamides tõmbasin seose shokolaadi tumeda värvuse ning eksootiliste tumedanahaliste seksikate naiste ja meeste vahele. Mitte ükski shokolaad pole Eestis nii hästi müüma hakanud, kui see. Eksootika müüb.