See juhtus eelmise aasta kenal suve päeval. Emal on mul üks üsnagi kaunis trennikaaslane, kes ühel ilusal juulikuu õhtul ööbis lihtsalt meie pool. Naise nimi oli Annika, ninga ta oli selline väga seksika keha prinkis tuharate ja lopsakate rindadega sale naine. Ta võis oli siis kuskil 21 aastane ja mina 16.

Oli hommik ja ta magas meie elutoas. Mingil põhjusel pidi ema kodunt ära minema ja isa oli niikuinii tööl. Kell oli umbes 9.00 hommikul ning ma läksin vetsu ning peale asja ära tegemist vaatasin, et ema polegi enam kodus, ning siis kiikasin elutuppa, et kas Annika oli ka lahkunud, kuid mis mind seal ees ootas...

Ma seisin ukse peal nagu topis... Annika oli voodist just tõusnud, ilus paljas keha, ta oli seljaga minu poole ning ma olin suures hämmingus. Ma olin siis veel 16 aastane ja polnud midagi nii ilusat ennem näinud. Ta rinnad olid lopsakad nagu ladvaõunad, nibud ilusti kikkis, ta kandis stringe, sellisedid valgeid. Siis ta võttis oma koti ja otsis sealt midagi. Ta otsis uut aluspesu.

Järjest põnevamaks läks. Siis ta kummardas ja võttis omal stringid jalast ja hakkas uusi jalga panema, kui ta järsku märkas mind. Ma olin nii kangestunud, et ma ei suutnud end liigutadagi. Ta ütles oi, Sina ka siin, ma ei pannud Sind tähelegi. Ma ütlesin, et mina ka. Seejärel juhtus midagi parimat mida mu elus on juhtunud. Annika tuli mulle lähemale ja küsis, et kuidas ta välja näeb. Ma ütlesin kogeledes, et vä-väga kena. Siis ta ütles, et ega minulgi viga pole. Ta silmas mu keskkohta ja küsis, et kas ta erutab mind, ning siis ma vastsain, et oojaa väga. Ta tuli ning haaras mul käest ning tiris mind diivanile. Lükkas mind pikali, ning ise ronis minu peale.

Ma olin väga krampis ja ei osanud midagi teha. Siis ta kargas äkki püsti ja läks oma kotist midagi jälle otsima. Ma mõtlesin, et nojah midagi ei toimugi, kuid ta otsis kotist välja kondoomi. Ta käskis mul selle peale panna. Ma siis värisevate kätega sain kuidagi peale ning siis ta ütles, et ta on väga kiimas. Ma ise mõtlesin, et mis siis ikka, kunagi on vaja ikka asi ära teha ja rahunesin natuke. Siis ma ütlesin, et ta on väga kaunis naine ja moosisin natuke teda.

Ta tuli ja ronis jälle minu peale. Sejärel haaras ta mu riistast ja juhtis selle omale tuppe. See oli mõnusaim asi mida ma eal tundnud olen: nii pehme... Ta tõi kuuldavale kerge ohke ja hakkas ennast liigutama mu riista otsas. Milline pinge minus tekkis, ma oigasin juba ise ka rääkimata Annikast. Ta haaras mu kätest ja pani need oma suurtele rindadele. Ma silitasin ta rindu ja võtsin ta haardesse ja tõmbasin omale veel lähemale, nii ma ulatusin tema nibudeni ja hakkasin neid keelega õrnalt lakkuma. Ta ohked muutusid järjest sügavamaks. Mul oli tunne, et nüüd kohe-kohe juhtub see, et mul läheb lahti. Ma sattusin nagu ennem orgasmi ekstaasi ja hakkasin veel kiiremini sisse andma. See oli meeletu, kui hea tunne oli. Annika sai ka orgasmi ja ta lausa kriiskas mõnust. Seejärel ronis ta minu pealt maha ja ma võtsin kondoomi ka maha.

Viskasin selle veel välja konteinerisse, et keegi teada ei teaks. Kui tuppa tagasi läksin oli Annika dushi alla läinud. Ma läksin enda tuppa ja mõtlesin, et milline imeline päev on alanud. Järsku kuulsin kuidas ta hüüdis mu nime. Ma läksin vannituppa ja ta palus mul tema selga pesta. Mul oli siis kohe jälle riist vinnas. Ma masseerisin tema tuharaid siis ta küsis, et kas ma kunagi keelekat olen ka proovinud ma ütlesin, et minu seksikogemused piirdusid tänase eeljuhtunuga. Ma võtsin omal püksid jalast ja läksin tema juurde kummardasin ja ta tõmbas oma häbeme laiali ning nii kui ma keelega puudutasin tema kllitorit ta jõnksatas.

Ma hakkasin keelega üles alla liigutama järjest kiiremini ja ta sai üsna varsti orgasmi. Mul läks omal ka nii kiima et ta korra lasi endale veel sisse panna ja ma sain siis ka orgasmi ja tema ka uuesti. Ta ütles et ta pole ammu saanud nii head ja et ta oli väga kiimas. Siis ma pesin ta ilusti puhtaks ja me panime end riidesse. Seejärel me suudlesime hüvastijätuks ja ta tänas ning lahkus.

Läks umbes aasta mööda ja ma polnud Annikat enam näinud. Kuni ükskord ema tuli minuga rääkima, et Annika ootab last. Ma tundsin kibedust endas, kuigi ma teadsin et midagi enamat meie vahel olema ei oleks saanud. Ning siis ühel sügisõhtul helises minu mobiil, ma vastasin ja see oli Annika, ta ütles et ta on rase ja ma ütlesin, et siis on päris tore. Ning siis ta ütles et ta on minust rase, kuna me ei kasutanud dushiall käies kondoomi.

Ma võpatasin, kuid ei leidnud selles midagi halba hiljem. Kuna ma käisin siis juba tööl, kuid elasin vanemate juures, kuid oma korteri ostmiseks oli mul raha piisavalt. Niisiis me ostsimegi omale korteri ning abiellusime ja vanemad ei olnud isegi väga üllatunud selle peale et see nii läks.

Nüüd elame me armsa perena koos väikese Helinaga ning me armastame teineteist nii väga.. See oli saatuslik päev.