Oli tavaline päev koolis kuni ma nägin ühte eriti lahedat poissi ilma särgita ring kõndimas. Läksin sellele mõeldes hästi kiima ja tahtsin ennast rahuldada. Kuna meie WC-des käiakse väga tihti suitsetamas ei saanud ma sinna minna.

Lõpuks leidsin, et tehnika ruumiuks on lahti jäetud ja kuna seal käiakse väga harva valisingi selle koha oma patutegude tegemiseks. Istusin toa põrandale maha tõmbasin pealmised püksid ära ja lükkasin aluspükste äärest aeglaselt sõrme oma vittu.

Ma hakkasin seda järjest kiiremini liigutama. Tundsin et varsti saangi orgasmi kuid just sell hetkel tuli tehnikamees tuppa ja avastas mu. Ma anusin teda põlvili et ta ei räägiks kellelegi mida ta oli näinud. Ta ütles te võibolla saaksime vahetuskaupa teha ja näitas ainiti punnis kohale oma pükstes jalgade vahel.

Sain vihjest aru ja olin nõus. tõmbasin ta püksilukku lahti ja võtsin ta riista välja. See oli tõesti suur ja ei mahtunud peaaegu mu suhu ära. Lakkusin ta peenise otsa keelega samal ajal huuli mööda seda edasi-tagasi liigutades.

Ta sai orgasmi ootamatult kiiresti ja ma neelasin ta sooja sperma tervenisti alla kuid kui ma tahtsin eemalduda ütles ta et ma pean ta riista ikka korralikult puhtaks lakkuma ja seda ma ka tegin. Olin valmis lahkuma kuid mehe peenis oli jälle püsti ja ta tõmbas mu tagasi võttis püksid maha ja lükkas oma suure riista mulle perse. Ma kiljatasin vaikselt valust ja tundsin seal taga põrgu piina. Aga tema aina tagus sisse -välja sisse-välja ja iga tõmbe või lükkega tundsin kohutavat valu.

Enam ei rahulda ma ennast kunagi koolis.