Sõidame autoga soojal suveõhtul tühja randa. Võtan su sülle ja kannan liivale, panen su maha ja seon sul silmad kinni. Ise lähen eemale ja vaatan kuidas sa särad loojuva päikese käes. 5-10 minuti pärast lähenen sulle vaikselt ja suudlen sind õrnalt. Samal ajal silitades ühe käega su rindu.

Siis lahkun paariks minutiks ning tulen tagasi, suudeldes sind jälle õrnalt. Sul on seelik seljas. Suudluse ajal libistan oma käe sulle jalgevahele ning võtan sul püksikud jalast. Oled juba täiesti üles köetud ning ma ajan sul jalad laiali ja topi seljast. Jätan su niimoodi liivale lebama. Tuul paitab õrnalt su nahka, sa justkui põled, oled nii kuum. Tulen jälle tagasi ning tõmban sulle ootamatult keelega üle su armuava.

Tunnen kuidas su häbememokad muutuvad kõvemaks ja siis... Lükkan oma keele sulle nii sügavale vittu, et sa oigad mõnust. Teen sulle keelega mõnu, võttes appi ka oma sõrmed. Surun oma keskmise sõrme sulle putsi ja kütan sind veel rohkem üles. Võtan sõrmed putsist välja ja lakun neid, surun tagasi prakku ning tõmban uuesti välja. Annan sulle neid imeda. Imed ahnelt ja ennast unustavalt. Mõistan, et sa sooviks midagi paremat, tulen sinu peale asendis 69 ja teeme üksteisele sellist mõnu.

Sa võtad mu riista pihku ning paned omale suhu. Lakud ja imed nii, et mul on tunne nagu oleksin taevas. Samal ajal ajan su jalad veel rohkem harki ja hakkan sind hellitama. Teen sulle keele ja sõrmedega mõnu, lükkan jälle oma keele hästi sügavale vittu ning samal ajal libistan keskmise sõrme sulle perse. Sa oigad mõnust üle ranna, tunnen kuidas oled tulemas... Võtan su sülle ja kannan vette, see on sulle väga ootamatu ning erutus kasvab veelgi. Panen su vee-maa piirile maha nii, et lained, mis löövad randa, paitavad õrnalt meid. Lükkan sul reied laiali, et laine saaks lüüa sulle vastu vittu, mis on nii mõnus.

Võtan samal ajal su rinnad pihku ja lakun neid, nibud on sul juba kõvad. Näksin neid hammastega õrnalt, sa oigad mõnust. Suudlen sind õrnalt kuigi meie keeled teevad metsikut tantsu omavahel. Tunnen su erutust sind suudeldes.

Su käed põimuvad mu ümber ja tunnen kuidas sa tõmbad mind enda vastu. Soovid, et ma siseneksin sinusse, on saabunud hetk, mida oleme oodanud. Võtan oma riista ja suunan õrnalt sinu vittu, lükkan algul vaikselt poolest saadik sisse ja tõmban uuesti välja. Siis lükkan juba rohkem sisse ning tõmban välja.

Nüüd teen kiire tõuke, lükates oma munni sulle lõpuniu vittu, sa oigad kergelt, suudleme jälle metsikult ning tõmban riista sama kiirelt välja. Näitad oma kehakeelega, et soovid, et ma siseneks uuesti sinusse, ajad reied omal nii laiali kui võimalik. Aga kuna sul on side peas, siis sa ei näe, et ma olen lahkunud ja läinud kaugemale, et vaadata, kaua sa vastu pead...

Paar minutit jälgin sind, su erutus on jõudnud tippu, lähenen sulle ja tulen peale. Lükkan kohe riista lõpuni sisse ja hakkan jõuliselt keppima, sa oigad mõnust kõvasti üle ranna. Keeran ennast sellili nii, et sa tuled minu peale. Hakkad ratsutama nagu segane. Oleme mõlemad juba orgasmi äärel. Sa tunned, et meil mõlemal on kohe tulemas. Kiirendad veel ja ratsutad aina kiiremini. Ja siis saame koos ORGASMI.

Mõlemad oigame ja väriseme mõnust. Minu soe juha tungib sinu tuppe. Keeran end ümber nii, et sina jääd alla ja suudlen sind kirglikult. Samal hetkel lööb suur laine üle meie peade. Uinume rannas üksteise kaisus. Mõlemad rahuldatud ja õnnelikud.