Mu peika, kellega kavatsesime peagi pulmad teha, pidi tööasjus kuuks ajaks ära sõitma. Asi tuli täiesti ootamatult ja nii langesid minu kaela kõik ettevalmistused pulmapeoks. Nii ma siis askeldasin ja ajasin asju ühe pidushid korraldava firmaga. Selle firma boss aga juhtus olema minu endine koolivend, kellega ma omal ajal veetsin esimese öö. Ja veel millise! Paraku ei kestnud meie suhe kuigi kaua, sest ta kolis koos vanematega teise linna. Nüüd siis saime jälle ootamatult kokku.

Ma ei teagi, kuidas see kõik niiviisi läks. Justkui iseenesest. Jällenägemise üle oli meil mõlemal hea meel. Kontoris suudlesime kõigepealt niisama, põsele. Siis juba suule. Kutt pani seejärel lihtsalt ukse lukku ja ajas mulle käepüksi. Ma olin justkui ära nõiutud. Ja nii ta mind sealsamas laua peal läbi tõmbaski. Loomulikult tõukas meid tagant jällenägemisrõõm, aga tõtt öelda olin ma lihtsaltparajas seksinäljas. Kuna peika oli juba mitu nädalat ära, siis üritasin ennast vahepeal juba ise rahuldada, aga see pole ju ikka see. Mu mõistus ei kütnud seda kontoris keppimist küll heaks, aga keha nõudis paraku oma. Muidugi meenusid mulle ka meie esimesed suudlused koolipäevil, esimene vahekord ja kõik muu.

Minu meelest oli mu koolipõlve kallim muutunud veelgi paremaks armastajaks. Ta kostitas mind mitme orgasmiga. "Sa oled ikka võimas täkk küll," ütlesin talle ja pühkisin aluspükstega oma kehalt jobiplekke. See kõik toimus vaid päev enne mu tulevase mehe saabumist.

Nüüd oli mul siis südametunnistus must. Mis mul muud üle jäi, kui teeselda pikalt paastunud naisterahvast. Sellepärast ei lasknudki ma ennast täielikult lahti riietada ega tahtnud mingit erilist eelmängu. Puhusin riistale kärmelt elu sisse ja heitsin siis voodisse. Olin kärsitust täis ja ütlesin: "Tule juba... ma ei suuda enam kauem oodata. Ma igatsesin sind nii meeletult, sa ei kujuta ette, milline piin see oli!"

See nipp töötas hästi. Talle kindlasti meeldis, et ma oma tundeid talle nii otsekohesclt väljendasin. Panin mängu kogu näitlemisoskuse, kuigi ega mul palju teeselda polnud vajagi. Mis siis, et alles eelmisel päeval olin saanud päris korralikku sõitu.

Nüüd aga võttis Aivar mind tagantpoolt ja sellest kujunes tõesti tormiline kähkukas. Ma nautisin seda väga ja sain varsti orgasmi, ehkki mul olid mehe ees teatavad süümekad. Sel momendil, kui ta seemnelaadungi mulle sisse purskas, mõtlesin küll, et kui midagi juhtuma peaks, ei tee keegi kindlaks, kes on lapse isa. See mõte mulle eriti ei meeldinud.

Teadsin, et Toomas ei pea ennast kuigi kaua koguma, et järgmist tihi teha. Pealegi veel pärast nii pikka paastumist. Olin kindel, et tema mind vahepeal küll polnud petnud. Hakkasin siis Toomase riista jälle vormi ajama. Hõõrusin ja imesin seda hoolega, pannes ta enesekontrolli kõvasti proovile. Enne seda olin kavatsenud ta täiesti tühjaks lüpsta ja nõndaviisi oma körvalehüpet kuidagi heastada. Aga nüüd tundus mulle, et see oleks siiski lügne raiskamine. Minust imes Toomas keelega küll kõik mahlad välja, aga see oli hoopis teine asi. Ma teadsin, kui väga talle minu lõhn meeldib ja mind erutas teadmine, et ta võib sellest suisa joobuda.

Lamasin voodil, tagumik voodi serval. Tom oli oma kivikõva vända mulle jälle sisse lükanud. Nihutasin ennast rõõmsalt talle vastu. Just äsja oli ta mind limpsinud orgasmi lävele. Ja nüüd piisas vaid paarist tõukest ning see tuligi. Karjusin kõvasti ja imetlesin tema mehejõudu. Ta oli ju alati olnud uhke selle üle, kui sai mulle teha mitu orgasmi. Seekord paistis tal aga olevat eriti palju jaksu. Tundus, et ta ei tahagi vahepeal puhata ja jõudu koguda. Minu mõtted olid endiselt seotud möödunud päeva sündmustega. Panin käe oma jalgade vahele ja silitasin kõdistit. "Tule siis minuga koos," sosistas Toomas.

Ma sain kohe aru, mida ta tahtis. Libistasin sõrme tuppe koos tema riistaga. Olime seda varemgi teinud. Tom tömbas riista veidi tagasi, nii et mu sõrmeots puutus lükme pead. See oli taevalik! Silitasin korraga nii teda kui ka ennast. Toomase hingamine muutus kiiremaks. Mina aga liigutasin sõrme aga nimme nii aeglaselt kui sain. Lõpuks saabuski kulminatsioon. Ta urises nagu karu, plahvatas ega püüdnudki end tagasi hoida. Meil kummalgi polnud ju midagi lapsesaamise vastu. Mind häiris ainult see, et mu endine peika oli eelmisel päeval olnud ettevaatamatu. No oleks see vast lops, kui ma saaksin lapse, kelle puhul ma ise ka ei tea, kes ta isa on!

Toomase hääl äratas mu mõtetest: "Mis on? Sa oled kuidagi nukker. Kas ma poleks tohtinud sulle sisse lasta?"

"Ei, kallis, kõik on hästi. Mul oli tõesti väga hea."

"Mis tähendab oli? Kas sa pärast nii pikka pausi rohkem ei tahagi?"

Haarasin ta riista ja ütlesin: "Vähemalt väikemees peab küll praegu pisut puhkama."

Üks mõte ei andnud mulle endiselt rahu ja ma lihtsalt pidin küsima: "Ega sa ei ole mind vahepeal kellegagi petnud?"

"Kui petsingi, siis olid need mu oma käed," vastas ta vaikselt.

See ülestunnistus üllatas mind. Polnud me ju varem kunagi eneserahuldamisest rääkinud. Tundsin uudishimu ja küsisin, et kas siis tema, täiskasvanud mees, tõesti pihku lööb.

"No on ikka loll suhtumine! Mis see loeb, et ma täiskasvanud olen," imestas ta. "Need ajad on möödas, kui sellist asja surmapatuks peeti. Paljud mehed ja naised teevad seda, kui vaja ja kui see neile meeldib. Kas sina siis ei tee seda?"

Ma ei teadnud, mida selle peale kosta. Ausalt öelda polnud ma käsitööst kunagi täielikku naudingut tundnud, sest ilmasle ma ei osanud seda teha. Üks saladus mul sel le koha pealt siiski oli. Hoidsin seda pesukapis peidus. Vibraatoriga olen vahetevahel ikka pisut lustinud, kuigi see ei paku ikka seda, mis päris vahekord. Aga vahetevahel on päris mõnus ennast selle dildoga hellitada. Seda ma Toomasele ka ütlesin.

Panin tähele, et see jutt erutas teda. Ta palus mul käpuli laskuda. Arvasin, et ta kavatseb mulle veelkord taha keerata, aga ma eksisin. Kuigi pettuma ma ka ei pidanud. Ta surus mu tuppe kaks sõrme korraga ja hakkas mind puurima. Siis aga lükkas ta pöidla mulle ta**umisse auku. See oli täiesti kirjeldamatu kogemus, mis lõppes enneolematu orgasmiga. Varem oli ta mu urruauku õige õrnalt kobanud küll, näiteks süs. kui ma tema peal ratsutasin. Aga nüüd tegi ta seda täiega! Ta küsis minult mitu korda. et kas see mulle meeldib. Vastuseks ma ainult nurrusin rahulolevalt. Pärast selgus, et selle nipi oli ta kusaailt pornoajakirjast kõrva taha pannud.

Tunnistasin, et midagi niisugust oleksin juba ammu tahtnud ära proovida. Seda oleks ta justkui oodanud. Ta kummardus minu kohale ja koputas vahepeal jõudu kogunud latiga mu tagauksele.

Kõige lõpuks küsisin ma teeseldud häbelikkusega: "Kallis, aga kas pulmaööks ka midagi järele jäi?"