Lisa Rivers ei suutnud uskuda, et ta oli viimaks ometi San Franciscos kuulsal Castro tänaval. Kentucky osarügi väikelinnas oli homoseksualisti elu üksildane, aga sün, geide ja lesbide Mekas, oli homoseksuaalsus peaaegu auasi. Lisa südant soojendas juba see, kui ta kõndis mööda tänavat ning vaatas mehi käevangus jalutamas ja naisi avalikult suudlemas. Alles esimest päeva siin linnas olles tundis ta ennast juba nagu kodus.

Leidnud ajutiseks elukohaks odava hotellitoa, haaras Lisa kohaliku ajalehe, istus ühte paljudest vabaõhukohvikutest ja vaatas läbi tööpakkumiskuulutused. Ehkki ta oli säästnud piisavalt raha, et mitu kuud vastu pidada, pidas ta paremaks töö leidmisega kiirustada. Kuna Lisa oli lõpetanud sekretäride kooli, ei kartnud ta, et tal sellega mingeid raskusi tekib.

Ajaleht kubises tööpakkumistest. Lisa tõmbas huvitavamatele ringi ümber. Siis helistas ta numbritele, mille oli ära märkinud, ja leppis kokku kaks kohtumist juba järgmiseks päevaks - õigusbürooga kella üheksaks hommikul ja reklaamifirmaga poole kolmeks. Mõlemad tundusid paljutõotavad võimalused ja Lisa lootis, et ühega neist läheb õnneks. Ülejäänud osa päevast kolas Lisa niisama mööda oma uut kodulinna ringi. Voodisse otsustas ta heita vara, et olla homme heas vormis.

Õigusbüroo "Cole, Jones & Epps" fuajees paluti Lisal istet võtta ja ankeet ära täita. Ta sai sellega kiiresti valmis, andis täidetud blanketi ära ja jäi ootama kokkusaamist personalijuhatajaga. Kümne minuti pärast tuli naine, kes esitles ennast Calley Ewingina ja juhatas Lisa oma kabinetti. Võttes istet suure kirjutuslaua ees, ootas Lisa vaikselt, kuni Calley Ewing tema ankeedi üle vaatab. Tõstnud viimaks pilgu, küsis Calley:

"Nii et te olete siis Kentuckyst? Kuidas te San Franciscosse sattusite?"

Lisa oli seda küsimust oodanud. Ta kõhkles hetke, kuid otsustas rääkida tõtt ja vastas: "Tõtt-öelda on asi selles, et ma olen lesbi ja ma otsustasin, et tahan elada kohas, kus saaksin ennast normaalselt tunda."

"Või nii," ütles Calley ja silmitses Lisat hetke enne kui jätkas: "Meie büroos on päris mitu homoseksualisti, nii et see ei ole mingi probleem. Selle järgi, mida ma teie avaldusest näen," jätkas ta, "sobite te hästi meie vakantsele töökohale. Palk on väga konkurentsivõimeline, soodustused on head ja on ka karjäärivõimalusi. Ma loodan, et tulete meile tööle."

"Kas te tahate öelda, et te pakute mulle seda kohta?" küsis Lisa uskumatult.

"Jah. Kas te saate alustada homme kell üheksa?" küsis Calley.

Tõustes püsti ja sirutades käe välja. ütles Lisa: "Kaup koos! Homme hommikul täpselt kell üheksa."

Calley andis Lisale kaasa veel mõned blanketid, et kodus ära täita, ja natuke infot firma kohta, mis võiks olla talle kasulik. Lisa tänas Calleyt ja hõljus uksest välja seitsmendasse taevasse.

Järgmisel hommikul õige natukeenne õiget aega saabus Lisa oma uude töökohta. Firma ja töö tutvustamisele kulus tervelt kaks tundi. "Cole, Jones ja Epps" oli suur õigusbüroo, milles töötas nelikümmend advokaati, ning infot, mis Lisal tuli kiiresti meelde jätta, oli palju. Kell poolkaksteist esitleti teda tema uuele ülemusele, advokaat Tara Lynxile, kcs oli olnud firmas kümme aastat. Tema eelmine sekretär oli abiellunud ja Los Angelesse kolinud, nii et kuhjunud oli hulk tööd, mis tahtis ärategemist. Tara kutsus Lisa koos lõunat sööma, et rääkida firma asjaajamiskorrast ja sellest, mida ta isiklikult Lisalt ootab.

Pärast bistroos mahaistumist veetis kumbki naine mõne sekundi teist üle vaadates. Lisa sai kohe aru, et Tara on inimene, kcllcle meeldib olla käsutaja. Ta oli pikka kasvu - Lisa hinnangul umbes 175 cm - ning kandis stiilset helehalli ärikostüümi ja helesinist siidpluusi. Jäiga riietuse tõttu ei saanud Lisa täpselt aru Tara kehaehitusest, aga ülemus oli sale ja tema hoiak oli enesekindel. Ehkki Lisa ei olnud kuigi hea vanuste äraarvaja, oletas ta, et Tara on natuke alla või üle neljakümne. Tara rääkis esimesena, soovides Lisale tere tulemast firmasse ja avaldades lootust, et sellest saab talle väärtuslik kogemus. Siis jutustas ta pikalt-laialt sekretäri tööülesannetest ja Lisa uutest kolleegidest.

Pärast lõunat läksid nad kontorisse tagasi. Lisa esimeseks tööks oli teha kliendi jaoks fotokoopiad mõnedest dokumentidest. Võttes virna pabereid, läks ta paljundusruumi, mis oli korrus madalamal-kaheksandal. Paljundamisruum oli üsna suur. Sellesse mahtus kolm suurt rikkalike võimalustega paljundusmasinat ja kuus või seitse väiksemat lihtsamate tööde jaoks. Lisa läks ühc masina juurde, pani oma paberid sisse ja vajutas paljundamisnuppu. Sel ajal, kui ta ootas, millal koopiad valmis saavad, astus sisse veel üks noor naine, kes kandis samuti virna pabereid, mis oli vaja ära paljundada. Kui ta oli nagu Lisagi oma paljundusmasina tööle pannud, tuli ta Lisa juurde ja esitles ennast.

Tema nimi oli Paula Franklin ja ta töötas üheksandal korrusel just Lisa lähedal nurga taga. Paula oli elavaloomuline ja suurte pruunide silmadega, mis paistsid sädelevat, kui ta rääkis. Tema lahke sõbralikkus haaras Lisat silmapilkselt. Kaks naist vahetasid natuke infot teineteise kohta ja leppisid kokku kohtuda pärast tööd, et teha üks drink. Koopiad tchtud, korjasid nad oma paberid kokku ja suundushid tagasi üles-mitte liftiga, vaid trepist. Paula seletas, et trepist saab palju kiiremini kui nende vanade aeglaste liftidega.

Ülejäänud osa päevast lendas mööda, kui Tara viskas Lisale pidevalt tööd ette, andmata tallc hetkekski puhkust. Lisa hingas hergendatult, kui kell sai viis ja nad suundushid Paulaga selle lemmikbaari "Orhidee".

Baar oli täis inimesi, kes olid just töölt lahti saanud. Paulal ja Lisal õnnestus leida vaba laud kõige suuremast lärmist eemal. Nad istusid maha ja tellisid valget veini. Drinke oodates lobisesid nad tööst, perekonnast, koolist jms. Läks mööda peaaegu viis minutit, enne kui Lisa märkas, et kõik baari külalised olid naised. Vaadates Paulale otsa, nägi ta selle näol mõistvat naeratust. Lisa tegi just suu lahti, kui Paula ütles: "Jah, nad kõik on, ja mina ka. Kas see häirib sind?"

Lisa hakkas suure häälega naerama, raputas pead ja vastas: "Mina olen ka! Ma kolisin just Kentuckyst ära, et olla koos endasuguste inimestega."

Nüüd naersid kaks naist koos ja võtsid teineteisel käest kinni. Lisal oli miljon küsimust, mida ta soovinuks esitada, kuid ta võttis lonksu veini ja istus mõne hetke vaikides, nautides oma äsjast avastust. Siis küsis ta: "Kas sinu vanemad teavad seda?"

"Teavad küll," vastas Paula, "aga nad teevad, nagu kõik oleks tavaline, ega räägi sellest kunagi. Kuidas sinuga on?"

"Ema teab, aga isa mitte. Kui ta teada saaks, lööks ta mu maha."

Kumbki naistest ei naernud enam. Paula noogutas mõistvalt ja rüüpas lonksu veini.

Siis jätkas Paula: "Ma arvan, et ma juba tean vastust, aga kas sa oled alistaja või alistuja?"

"Alistuja," vastas Lisa kiiresti. "Sina?"

"Sama," vastas Paula.

Lisa jätkas: "Ma ei ole kunagi alistajaga olnud. Tegelikult olen ma olnud ainult ühe tüdrukuga sekretäride koolist, aga tema oli ka alistuja."

"Ma elan praegu alistajaga," ütles Paula.

"Oi," hüüatas Lisa. "Kas see meeldib sul le?"

"Meeldib küll," vastas Lisa. "Petra, see on tema nimi, on peremees. Ma teen enam-vähem alati seda, mis ta tahab, et ma teeks."

Lisa kuulas huviga, kui Paula jätkas: "Hästi hea on elada, kui sa ei pea mitte millegi pärast muret tundma, sest tema teeb kõik tähtsamad otsused."

"Aga kuidas seksiga on?" tundis Lisa huvi.

"Noh, ma pean tema eest hoolitsema vähemalt korra päevas, tavaliselt suuga. Mul on suured rinnad ja Petrale meeldivad sellised, sellepärast veedab ta palju aega neid imedes ja nendega mängides. Kui tema minule teeb, siis kasutab ta tavaliselt ümberseotavat kunstpeenist. Talle meeldib võtta mind tagantpoolt. Üks asi, mida ta alati käsib mul teha - alati! - on kanda kroogitud aluspesu. Ma kannan seksikaid bikiinipükse ja madala lõikega pitsrinnahoidjat, ehkki vahel käsib ta mul ilma käia. Talle õudselt meeldib vaadata, kuidas mu tissid hüplevad."

"Ka mina kannan alati seksikat aluspesu," ütles Lisa. "Mul oli kodulinnas meeselukaaslane, kellele meeldis vaadata mind kõndimas mööda korterit ainult rinnahoidja ja püksikeste väel. Nii ma harjusingi kandma läbipaistvat pesu."

"Mis su rinnahoidja number on?" küsis Paula?

"34D. Ja sinul?"

"38D," vastas Paula. "Ma arvan, et meil mõlemal on päris korralikud tissid."

Nad võtsid kumbki veel ühe lonksu. siis ütles Paula: "Lähme korraks vetsu. Ma tahan sulle üht asja näidata." Tualettruumis vedas Paula Lisa ühte kabüni ja lukustas ukse. Lisa vaatas ringi ja märkas, et ta polegi kunagi varem näinud nii suurt WC-kabiini. Paula selgitas, et nad on spetsiaalselt tehtud nii suurteks, et neid saaks kasutada korraga rohkem kui üks inimene. Lisa pidi juba küsima, mille jaoks, kuid siis sai ta ise aru, et "Orhidee" külalised kasutasid vahel tualettruumi kiirseksiks! Kabiinid olid selle jaoks piisavalt suured.

Pöördudes näoga Paula poole ja vaadates talle otsa, küsis Lisa: "Mida sa mulle näidata tahtsid?"

Paula nööpis aeglaselt oma pluusi lahti ja lükkas hõlmad laiali, paljastades kaunid rinnad madala lõikega valges pitsrinnahoidjas.

"Näita mulle enda omi!" ütles Paula. "Aga ma olen kleidiga!" sosistas Lisa.

"Võta ära!" lausus Paula asjalikult. "Hea küll, aga ainult korraks!" ütles Lisa.

Paula aitas Lisal kleidi seljast ära võtta ja nüüd seisis Lisa tema ees rinnahoidja, püksikeste, sukahoidja ja sukkade väel. Hetkegi kõhklemata hakkas Paula Lisat igalt poolt katsuma.

"Ma arvasin, et sa oled alistuja!" ütles Lisa kohmetult.

"Ma olengi, aga ma tahtsin sind vaadata ja katsuda," ütles Paula. "Küll sul on ilusad tissid! Võtame rinnahoidjad ära ja paneme rinnanibud kokku!"

Kumbki naine haakis oma rinnahoidja lahti ja nad panid rinnad teineteise vastu. liigutades end pikkamisi küljelt küljele, hõõrusid nad nibudega edasi-tagasi, nii et need läksid kõvaks. Paula kummardus ning suudles Lisat pikalt ja sügavalt, limpsides oma keelega tema suud. Lisa vastas suudlusele, kuid tõmbus siis eemale ja ütles:

"Mu püksikesed on märjad."

Silmapilkselt pistis Paula käe Lisa pükstesse. "Oi, kui märg sa oled!" sosistas ta. Lisa ei suutnud ennast enam tagasi hoida ja võttis ühe Paula rinnanibudest suhu. Sel ajal, kui ta seda imes, leidis Paula oma sõrmega tema kõdisti ning hõõrus väikest nupukest aeglaselt edasi-tagasi. Lisal tõusis häbipuna näkku, kui ta taipas, et saab kohe orgasmi ja tõenäoliselt karjudes. Paula oli masturbeerimise asjatundja ja Lisal oli tunne, nagu tunneks Paula teda juba aastaid. Ta andus naudingule, imedes Paula rinda ja lastes oma kõdistit hellitada. Jalad värisemas, toetus Lisa vastu seina, kui orgasm voogas tema kõdistist tuppe. Ta karjus ennastunustavalt tükk aega ning vajus siis poti peale kokku, hingeldades mitu minutit ja jaksamata isegi häbi tunda.

Kui Lisa pilgu tõstis, vaatas ta otse Paula paljast häbet. Seda kattis suur pruunide karvade põõsas, mille keskel olid paksud häbememokad ja väljaulatuv kõdisti.

"Laku mind!" käskis Paula, tõmmates Lisa pea enda vastu. Lisa sirutas keele välja ja puudutas niisket vittu. Paula oli märg, nagu oleks ta püksi pissinud, ja Lisa lakkus teda ahnelt. "Ma olen vist ikka täitsa lits!" ütles Paula mõnuoiete vahel. "Ma naudin oma keha teistele naistele näitamist. See ajab mu alati nii märjaks."

Lisa vaatas üles ja küsis: "Kas sulle meeldivad minu rinnad?"

Paula õhkas: "Jaa, nad on nii ilusad! Ja sinu rinnahoidja on nii armas!" "Kas sulle meeldib alistajatega voodis olla?" küsis Lisa.

"Oo jaa," sosistas Paula. "Mulle meeldib, kui mind võtab suur mehelik naine, ja kepib mind putsi!" Nüüdseks oli Paula väga kiimas roppudest sõnadest ja Lisa hellitavast keelest. Tema tupp tõmbus kokku ja orgasm ujutas selle üle. Lisa tõusis püsti ja suudles Paulat hellalt suule, surudes rinnad kõvasti tema vastu.

"Vaata meie nibusid," ütles ta. "Kas meil pole vägevad rinnad?"

Paula haaras kätega kõvasti tema ümbert ja vastas: "Oo jaa, naisekeha on ilusaim asi maailmas."

"Paneme nüüd riidesse!"ütles Lisa. Paula aitas tal pükse jalga panna, tõmmates need Lisa häbememokkade vahele, nii et need jäid näha. Siis aitas ta Lisale selga rinnahoidja, sättides seda rindade ümber hoole ja armastusega. Nüüd aitas Lisa Paulale aluspesu selge. Ta küsis, miks Paula karvu ei aja.

"Petra ei taha," selgitas Paula. "Talle meeldib, et mul oleks palju häbemekarvu. Ta armastab oma nägu nende vastu hõõruda. Ja ta ütleb, et minu lumivalge naha peal näevad need karvad eriti ilusad välja."

"Küll sul on ilus rinnahoidja!" ütles Lisa, aidates Paula massüvseid palle rinnahoidja sisse.

"Aitäh!" ütles Paula. "Muide, ma ostan oma pesu ühest pisikesest poest Marina rajoonis. Ma võin seda sulle homme näidata."

Pärast riidesse saamist läksid nad tagasi ja leidsid, et nende laua oli hõivanud teine seltskond. Kella vaadates ütles Lisa: "Issand jumal, me olime peldikus kolmveerand tundi!"

"Jah, on aeg koju minna," ütles Paula. "Petra tahab kindlasti teada, kus ma nii kaua olin."

Bussipeatusse jalutades mõtles Lisa läbi viimase kahe päeva sündmused. "Ma armastan oma uut kodulinna San Franciscot!" mõtles ta.