Me kohtusime ühel päikeselisel õhtupoolikul mere ääres mingil vabaõhukontserdil. Ehkki vesi oli ujumiseks veel külm, oli Pärnu kevadel imeilus ja ma poleks osanud kujutleda meeldivamat vaba öhtupooliku veetmise viisi kui istuda seal pingil, vaadata merd ja kuulata muusikat. Naine, kellest selles loos juttu tuleb, istus kõrvalpingil.

Mulle meeldib jälgida inimesi enda ümber ja muidugi silmitsen ma erilise tähelepanuga ilusaid naisi. Võite kindlad olla, et ma kompasin pilkudega kogu tema keha pealaest jalatallani. Naise riietus ei olnud just kõige uhkem, mida ma näinud olen: teksased ja mitte kuigi palju paljastav lihtne kampsun. Tema riietumisstiili oleks võinud isegi natuke lohakaks nimetada. Siiski oli naise keha sellist tüüpi, mis mulle meeldib, ning tema juuksed ja nägu olid kenad. Tema veetlevust minu jaoks suurendas vanus. Minu kogemused näitavad, et ehkki noored naised suudavad kahtlemata aeg-ajalt meeldivaid elamusi pakkuda, on naised 30 ja 40 vahel tavaliselt rohkem valmis minuga "kaugemale" minema. (Te saate varsti aru, mida ma sellega silmas pean.)

See, mis äratas minus seksuaalse huvi selle naise vastu, oli aga eelkõige see, mida ma nägin tema silmades. Ma ei olegi kunagi päriselt aru saanud, kas see tuleb minust või naistest, kuid kuidagi suudan ma alati ära tunda naisi, kes on masohhistliku loomuga. Nagu pärast selgus, oli Annika (nii oli tema nimi) just selline. Ta ei olnud kunagi endast niimoodi mõelnud. Kaugel sellest, ta oli suurema osa oma elust olnud "korralik tüdruk" ja truu abikaasa, enne kui mees ta maha jättis. Mehega oli tema seks olnud üsna üksluine ja ta polnud kunagi selle peale tulnud, et tal võiks mingeid erilisi kalduvusi olla.

Kuid kõike seda sain ma teada alles hiljem. Praegu lobisesime linnast, merest ja muusikast. Mina olin ainult mõneks päevaks tööasjus siia sõitnud, aga Annika elas siin. Ta oli minuga väga sõbralik ja viisakas. Kui olime mõnda aega vestelnud, nõustus Ju1ia jooma minuga tassi kohvi ühes kohvikus natuke maad eemal - otse minu hotelli kõrval. Enne kui kumbki meist õieti arugi sai, olime juba koos õhtust söömas, mille järel ta nõustus mõneks ajaks minu hotellituppa tulema.

Kuna reisisin firma kulul, olin kasutanud võimalust hotellitoaga laristada. Tuba oli viimasel korrusel ja sellest avanes imeilus vaade linnale ja merele. Seisime hiigelsuurte akende ees ja vaatasime välja, kui ootamatult algas äikesevihm. Õues sähvivad välgud tegid meeleolu veel intiimsemaks, kui Annika kaitset otsides minu vastu liibus.

Kui ma Annika kaela musitama hakkasin, tundsin, kuidas ta iga oma ihurakuga minu hellitustele vastas. Meil oli sel hetkel täielik teineteisemõistmine ja ma teadsin, et selle naise vallutamine mul õnnestub.

"Ma ei ole tegelikult...," hakkas Annika järgmisel hetkel vabandada püüdma, häbenedes oma äkilist kirglikkust.

"Tss!" Sulgesin tema suu suudlusega. "Ma tean, milline sa oled, Annika. Mulle ei tule pähegi mõelda, et sa võiksid olla lõtvade elukommetega ja et sa teeksid seda ükskõik kellega. Ma tunnen sind. Okei, ma ei tea sinust kaugeltki kõike, aga ma tean, milline sa oma loomult oled. Ma saan aru, mismoodi sa ennast praegu tunned, ja ma oskan anda sulle seda, mida sa südamepõhjas ihaldad. Usalda mind."

Annika vaatas mulle pärani silmi otsa. "Kas tead," alustas ta ebakindlalt, "see on naljakas, aga mul on tunne, nagu näeksid sa mind läbi. Millest see tuleb?"

"Ma arvan, Annika, et sa ei ole praegu veel valmis seda vastust kuulma," vastasin hellalt tema põske ja juukseid paitades, mille järel hakkasin rindu katsuma. "Ma ütlen sulle, kui on õige aeg. Praegu piisab sulle sellest, et sa tead, et võid mind usaldada ja et sul on minuga ohutu. Sa tunned, et ma võin täita selle iha, mis on sügaval sinu sees." siis suudlesin teda jälle, tehes jutuajamisele lõpu.

Sel ajal, kui meie keeled teineteist embasid ja huuled ühte sulasid, käisid mu käed üle selle kauni naise selja ja tuharate. Annika tagumik oli pingul ja täiusliku kujuga, ning tundus olevat minu puudutuste suhtes eriti tundlik. Mudisin kannikaid kätega ja lükkasin neid laiali. Annika ei kandnud rinnahoidjat ja ehkki tema rinnad ei olnud suuruselt üle keskmise, oli ikkagi väga mõnus tunda neid oma rinna vastas. Tema rinnanibud läksid pikkamööda kõvaks.

Annika tõmbas oma huuled minu omadest eemaleja liikus nendega mu kaela mööda allapoole. Tema käed hakkasid mu särginööpe lahti tegema ja mind järk järgult paljastades suudles ta mind üha madalamalt. Kui Annika oli mul särgi seljast saanud, läksid ta käed mu rihma kallale ning ta põlvitas minu ette, lastes mul püksid alla ja aidates mul nendest välja astuda. Aluspükste väel vaatasin ma alla Annika säravatesse silmadesse.

Minu riist oli juba köva ja pressis aluspükste õhukese riide vastu, sel ajal kui Annika käis keelega üle mu reite. Nüüd haaras Annika kätega püksikummist, lükkas aluspüksid alla ja hakkas mu türa imetlevalt uurima. Ta hoidis seda õrnalt käes ja lakkus otsa, kõigutades teise käega kotti. Annika limpsis keelega üle riista kogu pikkuse. Siis lakkus ta natuke aega mune, enne kui läks taas otsa juurde ja võttis selle suhu.

Kuna Annika oli aastaid abielus olnud, teadis ta muidugi juba, et naine peab suhu võtma. Aga erinevalt paljudest teistest naistest ei olnud see talle tülikas kohustus, vaid tal paistis olevat selle peale tõeline anne. Ta nautis silmnähtavalt minu türa oma suus ja käsitses seda niisuguse meisterlikkusega, et läks mööda vaid natuke aega, kui ma juba tundsin ennast orgasmile lähenemas. Hoidsin käsi Annika kukla peal valmis, kuid ta ei teinud vähimatki katset munni suust välja lasta, vaid imes innukalt edasi, kuni tema suu ja kurk ujutati spermaga üle. Annika jätkas riista lakkumist ja musitamist ning tema näoilme väljendas üksnes rõõmu ilma vähimagi märgita mistahes vastikustundest. Ma teadsin, et kui ma veedaksin temaga sada ööd, võtaks ta rõõmuga minu paugu suhu iga kord, kui ma temalt seda nõuaksin.

Kui Annika minust enam püskagi välja võluda ei suutnud, tõmbasin ta püsti ja hak- kasin tema keha paljastama. Nööpisin Annika pluusi lahti ja hoidsin hõlmu laiali, jõllitades tema rinna armsaid kumerusi ja esiletükkivaid nibusid. Kummardusin pikkamööda allapoole ja limpsisin Annika paremat rinnanibu, tundes heameelt tema naudinguvõpatusest hetkel, mil mu keel tema vastu puutus. Lakkusin nibu ja selle ümbrust algul õrnalt, siis imesin üha kõvemini. Annika mõmises tasakesi naudingust. Jätsin lakkumise ning võtsin sellesama nibu pöidla ja nimetissõrme vahele ning hakkasin pikkamööda pitsitama.

Vaatasin Annika poole ja märkasin, et ta vaatab mulle lakkamatult otsa. Hakkasin pigistama järjest kõvemini, jälgides Annika näoilmet, otsides vähimaidki märke ebameeldivusest. Aga kõik, mis ma tema silmades nägin, oli küm, mis kasvas sedamööda, mida kõvemini ma tema rinnanibu pigistasin. Ta tõepoolest nautis isegi seda. kui ma pitsitasin nibu täiest jõust. Ma lasin selle lahti ja võtsin sama protseduuri ette teise nibuga. Tulemus oli sama. Annika hakkas oma alakeha pikkamööda minu vastu hõõruma.

"Võta mind!" palus ta anuval häälel. "Ma ei ole kunagi varem nii kiimas olnud. Ma ei suuda enam oodata. Palun!"

"Ma kepin sind küll, Annika," vastasin rahulikult, "aga sa pead ootama, kuni ma olen selleks valmis. Sa lähed veel rohkem kiima kui praegu. Sa ju tahad olla väga kirglik, kui ma sind nussin, kas pole tõsi?"

"Sa erutad mind veel rohkem, kui sa mulle selliseid asju ütled," lausus Annika piinatud häälel. "Palun ära kiusa mind. Ma olen hästi mõnus, ma luban. Ma teen ükskõik, mismoodi sa tahad. Ainult tee seda!"

"Tee mida?" küsisin narritavalt.

"Sa saad aru küll, mida ma mõtlen!" ütles Annika oma alakeha mulle nii kõvasti vastu surudes kui sai.

Katsusin käega läbi pükste Annika vittu, samal ajal kui teine käsi jätkas tema rinnanibu pitsitamist.

"Ma tahan, et sa selle välja ütleksid, Annika!" laususin talle sügavalt silma vaadates.

"Igavene pervert!" oigas Annika. "Olgu pealegi. Kepi mind! Nussi mind! Keera muile taha! Mida iganes, aga tee juba!"

"Mida iganes? Ainult litsid teevad mida iganes. Kas sa teed, mida iganes, Annika?"

"Jah!" karjus Annika. "Oooo... jah, ma teen, mida iganes. Palun, palun kepi mind. Kas sa ei tunne, kui märg ma olen?"

"Jah, ma katsun praegu käega su jalgevahet ja tunnen, kuidas sa oled alt üleni märg. Seda on isegi läbi pükste tunda, kui erutunud sa oled. Aga meil on jutt pooleli. Sa ütlesid, et sa teed, mida iganes. Kas see tähendab, et sa oled lits, Annika?"

"Ära ütle mulle niimoodi," palus Annika. "Pista mulle sisse, palun, palun, palun!"

"Oi, aga Annika, mulle meeldib sind niimoodi nimetada, eriti, kui sa oled alt nii märg ja su keha igatseb keppi nii väga nagu praegu. Su rinnanibud on kõvad ja sa hõõrud oma alakeha minu vastu nussimisrütmis. Niimoodi käituvad litsid, Annika. Kas sa tahad mulle öelda, et sa ei ole lits?"

"Ei, ma ei ole lits! Palun ära kiusa mind rohkem. Mida sa tahad? Ütle mulle, mida ma pean tegema. Ma teen kõik, mis sa soovid, ainult pane mulle taha!"

"Siis ütle mulle, kes sa oled, Annika," ütlesin talle otse silma sisse vaadates.

"Hea küll, ma olen lits. Oled sa nüüd rahul? Ma olen nii erutunud, et ma ei suuda enam mõelda. Palun kepi mind nüüd. Ma ei suuda enam kauem kannatada. Ma olen sinu lits, keera mulle taha! Paluuun!!"

"Okei, lits, võta ennast alasti ja heida selili voodisse. Aja oma vitt hästi laiali ja lase mul seda vaadata!"

Kiirusega, mis mindki üllatas, heitis Annika viimse kui riidehilbu seljast. Ta seisis hetke mu ees, hööritades kutsuvalt puusi, ningheitis siis voodile ja ajas jalad viimse võimaluseni harki, paljastades hoolikalt kärbitud karvadega vitu.

"Katsu ennast, Annika!" ei andnud ma talle veel kergendust. "Paita oma vittu ja tõmba ta minu jaoks laiali."

Kuulekalt haaras Annika kätega häbememokkadest ning tõmbas neid väljapoole, avades vitu minu pilgule. Ma vaatasin seda ülimalt kiimas naist minu ees, kes näitas mulle oma kõige intiimsemat kohta. Väikesed häbememokad olid erepunased ja hästi niisked. Annika reied olid kananahal, kui ta oma vittu katsus, ning ühtäkki sulges ta silmad ja hakkas orgasmi saades oigama. Ta pistis endale sõrme sisse ja pani reied kokku. Läksin kohe voodi juurde. tõmbasin Annika käe äraja pistsin oma käe tema vitu juurde. Annika avas kuulekalt jalad. Näppisin sõrmedega kõdistit, häbememokki ja tuppe, siis aga surusin jõulise liigutusega ühe sõrme pärakusse ja teise vittu ning liigutasin neid, samal ajal kui Annika minu käte vahel orgasmis viskles ja väänles.

Kui Annika oli jälle rahunenud, heitsin tema kõrvale voodile ja hakkasin teda suudlema. Siis pistsin aukudes käinud sõrmed tema suu juurde. Taibates ütlemata, mida teha, võttis ta nad teineteise järel suhu ning imes ja lakkus kumbagi innukalt. Seejärel paitasin parema käega edasi Annika häbet, imedes samal ajal kõvasti tema rindu. Annika surus oma alakeha minu sõrmedele vastu ja mõmises ihast. Ta hingas kiiresti ning tema silmad olid poolkinni, kui ta lõtv keha voodil lebas ja minu hellitusi nautis.

Vahepeal olin ma kolme sõrmega Annika vituauku seest sõrmitsenud. Nüüd pistsin talle keskmise sõrme pärakusse ning hakkasin seda jõuliselt sisse ja välja liigutama, tundmata muret, kas tal on valus või mitte. Annika reaktsioonidest oli mulle selge, et ka tema pepuauk saab mulle edaspidi veel palju rõõmu valmistama. Minnes edasi Annika keha uurimisega, mudisin kõigest jõust tema ilusaid kannikaid ning mõtlesin põnevusootusega päevale, mil saan Annika oma põlvedele võtta ja tema tagumiku tulipunaseks nüpeldada. Ma teadsin, et selleks on vaja ületada natuke psühholoogilisi tõrkeid, aga olin kindel, et kunagi see päev saabub.

Aga nüüd sai Annika minu pitsituste käes teise orgasmi, vasak tiss peaaegu üleni minu suus. Ta surus oma alakeha minu sõr- mede poole, millest parajasti ühtegi kummaski augus ei olnud. Mina aga hoopis hammustasin kergelt tema rinda oma suus. Annika karjus. Tahtsin rinna suust välja lasta, kuid ta pani käed mulle kuklale ja surus mu pead tihedalt oma keha vastu. Ta ei olnud karjunud valust. Tema keha vappus lühikeste äkiliste visklevate krampide käes ja seda kestis väga kaua.

Kui Annika mu käte vahel jälle lõtvus ja rammetuna hingeldades lebama jäi, ei lasknud ma tal puhata, vaid keerasin ta kõhuli ja andsin märku käpuli tõusta. Annika kuuletus. Lükkasin oma kiviköva riista talle tagantpoolt vituauku ja keppisin teda jõuliselt. virutades oma alakeha valjude laksude saatel tema pehmete kannikate vastu. Scc on hca nöks, et valmistada psühholoogiliselt ette naisi, keda sa edaspidi nüpeldada kavatsed. Surusin Annika mulle sobivasse asendisse ja sundisin teda kätega kõvasti kinni hoides endale sobivas tempos liigutama. Annika oiatas tasakesi iga laksatuse järel ja tema kannikad läksid pikkamööda roosakaks. Annika vitt oli meeldivalt kitsas, ma ei oodanudki seda temavanuselt naiselt.

Aeglustasin pikkamööda tempot, et nikku pikendada, nõrgendamata oma alakeha hoope Annika vastu. Annika omakorda liigutas aeg-ajalt vitulihaseid, mis pani mind mõnust oigama. Siis jätsin oma liigutused seisma. Annika, kes oli pingutusest üleni higine, niuksus kannatamatult ja hakkas ennast viimast jõudu kokku võttes ise minu türa otsas liigutama. Ta püüdis kõrgemale tõusta, et minu türa puudutaks teda rohkem naudingut tekitaval viisil, aga mulle oli see ebamugav, nii et ma andsin talle parema kannika peale valusa laksu ning haarasin siis kätega kõvasti tema puusadest ja sundisin ta tagasi mulle sobivasse asendisse. Annika kiunatas protesteerides ja rabeles, kuid teine, veel tugevam laks vasakule kannikale pani ta kuuletuma.

Ta jäi paigale ja vaatas ootavalt tagasi. Õrn tõuge kätega ja ta hakkas ennast minu etteantud taktis edasi-tagasi liigutama. Seisin paigal ja lasin temal kogu töö teha. Annika seljal pärlendas higi ja tal võisid jalalihased päris väsinud olla, aga ta ei näidanud seda välja.

Mõne aja pärast andsin Annikale märku ülakeha voodi peale toetada, nii et tema tagumik oli kõrgel õhus ja kannikad hästi avali. Toppisin oma pöidla talle tagumikku ja liigutasin seda, nikkudes samal ajal munniga järjest kiiremini tema vittu. Annika ajas käe tahapoole ja hakkas mu mune paitama. Taipasin tema häälitsemisest, et ta on orgasmile lähenemas. Ka minul polnud enam kaua jäänud. Tõmbasin türa ootamatult vituaugust välja. Annika karjus pettumusest ja haaras käega riista järele. Andsin talle laksu, et ta ei tõmbleks, ja kohendasin tema asendit. Ta ootas hingeldades ja ootusest värisedes minult lunastust. Panin türa urruaugu juurde ja hakkasin sisse lükkama, hoides Annikat paigal tema puusi kõigest jõust pigistades. Annika halises pettunult, et vitt nii kriitilisel hetkel munnist ilma jäi, kuid taipas vastupanu mõttetust.

Kui ma otsa sisse sain ja Annika keha enda poole hakkasin tõmbama, liikus ta kuulekalt mulle vastu, et aidata mind sügavamale sisse. Olin paigal ja tömbasin Annikat enda poole-tahtsin, et ta ise pingutaks, et omale türa tagumikku saada. Kuulekalt surus Annika end tagumist auku pidi minu riista otsa. Kui natuke üle poole oli sees, haarasin taas kõvasti Annikapuusadest ja surusin ennast üheainsa jõulise tõukega lõ- puni sisse. Annika hingas sügavalt sisse, kuid ei teinud häält. Nüüd hakkasin ma türa sisse-välja liigutama. Natukese aja pärast ei valmistanud see enam raskusi ja tunne oli nagu vittu keppides, ainult natuke kitsam. Tundsin, kuidas Annika asja nautima hakkas. Tema mõnuohked valjenesid. Ta ei olnud veel orgasmi saamas, kuid nüüd olin ma ise niikaugel ja ma ei hakanud ennast tema pärast tagasi hoidma. Rammisin türa kiirete liigutustega Annikale pärakusse ja sain superorgasmi. Karjusin mõnustja mulle tundus, et terve mu keha voolab Annika sisse tühjaks. See oli parim orgasm, mida ma iial saanud olen. Ka Annika sai mõne aja pärast orgasmi (mitmes tal see nüüd oligi?), kui ma jätkasin poolpehme riistaga liigutuste tegemist. Tema keha võbeles minu all ja ta oigas, paitades mind selja tagant kätega, nii hästi kui ulatas. Ma ei hakanudki välja tõmbama ja jäin Annika peal lamades isegi magama, vähemalt natukeseks ajaks. Siis tõusin üles, kustutasin tule ära ja tõmbasin kardina ette.

Hommikul rääkisin Annikale (selajal kui ta suhu võttis) asjadest, mis on mulle elus tähtsad, ja ma rääkisin talle ka tema masohhistlikust loomusest. Ta kuulis minult enda kohta selliseid asju, mida ta muidu võib-olla kunagi teada poleks saanud. Eelmisel õhtul oli Annika astunud esimese sammu teel eneseavastamiseni. Tal seisis ees veel pikk teekond minu asjatundlikul juhatamisel...