Oli kord kevadine täiskuuöö. Ma ei saanud kuidagi und, sellepärast tõusin üles ja panin riidesse. Olin nõuks võtnud välja minna ja kõndida, kuni olen väsinud.

Jalutasin umbes pool tundi, kuni jõudsin aasale, mida ma ei olnud kunagi varem näinud. Keset aasa seisis üksik puu ja selle otsas kudrutasid sajad valged tuvid. Nagu käsu peale tõusid nad korraga lendu. Märkasin, et puu juures seisis imeilus noor naine, kes viskas tuvidele leivakoorukesi. Tal olid pikad lokkis juuksed. Õhukese luitunud kleidi alt paistsid suured kõvad rinnad. Juba astuski ta minu poole.

"Kes sa oled?" küsis naine ja naeratas armsalt.

"Ütle parem, kes sina oled," vastasin üsna hämmeldununa.

Naine kummardus ettepoole ja suudles mind õrnalt põsele. "Ma olen Tuhkatriinu." Tema pehmed huuled paitasid mu kõrva.

"Mis Tuhkatriinu?" vastasin ma vist natuke liiga järsult.

"Ära aja jama. Me pole mingis muinasjutus."

Sõnatult haaras naine mul käest ja viis mu väikese lääbakil osmiku juurde. Vaevalt olime sisenenud, kui naine viskas kleidi maha ja seisis minu ees ihualasti.

"Kas sa arvad, et see ei ole muinasjutt?" küsis ta mind säravate silmadega vaadates.

Enne, kui midagi öelda jõudsin, laskus ta põlvili ja avas mu püksiluku. Tema huuled olid nii soojad, et ma oiatasin mõnust. Paari sekundi pärast olin minagi ihualasti. Muinasjutt või mitte, seda olukorda tuli kasutada.

Tuhkatriinu osutus erakordselt seksikaks naiseks. Ma nõjatusin vastu seina, tõmbasin Tuhkatriinu enda poole ja andsin talle märku selg pöörata.

"Oo, jaa, pane mulle sisse!" õhkas ta erutatult ja juhtis mu käed oma kannikate peale. Ma keppisin teda ja vaatasin mõnuga, kuidas tema tagumik iga mu tõukega edasi-tagasi liikus. Ta oli nii meeldivalt kitsas, märg ja soe! Vaevalt olin ma orgasmi saanud, kui ta mu diivanile vedas, et edasi teha. Kui ma uuesti tema sisse purskasin, klammerdus ta kõigest jõust minu külge.

"Ära tõmba välja!" palus ta ja masseeris mind oma tupelihastega. Peagi läks mul uuesti kõvaks. Ja magada ma sel ööl ei saanudki...