Ükskord läksin oma sõbratari Tiinaga hirmsasti tülli. Sellisena ei olnud ma teda veel näinud.

"Ma ei tule täna õhtul!" sisistas ta telefoni ja pani toru ära. Õhtul läks ta sõbrannaga kinno, sclle asemel et minuga tantsima tulla, nagu olime kokku leppinud. Aga mida tegin mina? Võtsin telefonitoru, helistasin Tiinale koju ja rääkisin talle automaatvastajasse sellise loo:

"Ükskord läksin ma vannituppa ja lasin vee vanni, segades sellesse erutava lõhnaga vannivahtu. Ronisin mõnusasse sooja vette ja panin silmad kinni. Ühtäkki kuulsin sulistamist. Vanni äärel istus kena noor naine. Tal olid heledad juuksed ja erutavad kikkis rinnad. Aga mis see siis pidi tähendama? Paar sentimeetrit tema nabast allpool algas höbedaselt läikiv kalasaba.

"Kes sina selline oled?" küsisin hämmeldunult.

"Kas sa siis ise ei näe?" küsis vöõras naeratades. "Ma olen näkineiu."

Tema hääl kõlas nii erutavalt, et minu riist pistis pea veest välja, et paremini näha.

"Ma ei ole veel kunagi inimesega seksinud." ütles näkineiu. "Kas sina tahaksid olla minu esimene?"

Vaatasin natuke nõutult tema kalasaba. Näkineiu muigas. nipsutas sõrmi ja kadus vee alla. Enne, kui jõudsin imestama hakata, millal mu vann äkki nii suureks muutus. Tundsin oma riista näkineiu huulte vahel. Panin silmad kinni ja nautisin tükk aega tema imemist. Siis ronis ta äkki jälle vee peale ja ennäe - sealt, kus enne oli olnud saba, paistsid nüüd kaks täiuslikku jalga ja sillerdavate veepiiskadega kaetud karvane kolmnurk.

"Võta mind!" palus näkineiu oma ümarat tagumikku minupoole keerates. Tõusin põlvili ja surusin oma kivikõva riista pikkamööda talle sisse. "Oo! Jaa! See on nii hea!" õhkas näkineiu kätega vanniääre vastu toetades.

Ma nägin külje pealt, kuidas tema rinnad pendeldasid, ja keppisin teda nii hoogsalt. et vesi loksus maha."

Selle koha peal panin toru ära. Minu arvestus läks täppi. Kahe tunni pärast helistas Tiina ukse taga. "Ma tahan olla sinu näkineiu," ütles ta malbelt. Tema endisest tigedusest polnud enam jälgegi.