Ühel ilusal päeval saame kokku. Suundume minu kontori poole. Jõuame minu kontorisse. Lähen istun oma arvuti taha ja login sisse. Sina uudistad natuke ringi, vaatad mida põnevat meil riiulitel on. Lõpuks tuled ja istud minu lauale. Olen lahti võtnud mõne internetilehekülje mida koos tiba vaadata. Panen käe su jala peale, et natuke silitada.

Lähen silitustega järjest sinu puusade poole. Lükkan su seljas oleva seeliku natuke ülesse poole, et saaksin käega paremini kaugemale liikuda. Liigun silitustega vaikselt reite sisekülgedele. Mu näpukesed jõuavad su püksikuteni. Nad natuke mudivad su kliitorit läbi püksikute. Kuna seda on nii ebamugav teha siis näpukesed vaikselt tõmbavad püksikud eemale, et sinna taha pugeda kliitorikesele kerget massaa˛i tegema. Lükkan su jalad natuke veel rohkem laiali, et saaksin oma tooliga sõita su jalgevahele.

Me suudleme. Mu käed nööbivad vaikselt lahti su pluusi. Kui pluusi nööbid avatud siis panen käed su rindadele, et neid hellitada. Vaikelt ka eemaldan su rinnahoidjad, et saaksin su rinnanibusid suudelda. Tõmban natuke sind enda poole, et ulatuksin su rindu huulte ja keelega hellitama. Keeleke hakkab vaikselt mängima rinnanibudega, tehes rinda ümber su nibude, liikudes üles-alla, paremale-vasakule. Nibud lähevad järjest kõvemaks ja kõvemaks, kuni nad on läinud täiesti kõvaks. Liigun suudlustega mööda su keha järjest allapoole.

Näpukesed poevad jälle su püksikute taha, et hakata kliitorikesega mängima. Katan su siidise keha suudlustega kuni jõuan seeliku ülemise servani. Sealt edasi hakkan suudlema su sääri, lähen järjest sisse poole, kuni jõuan su püksikuteni. Tõstan seeliku ülesse ning aitan sul püksikud jalast võtta. Tõstan su jalad lauale, et saaksin sulle paremini hakata keelekat tegema. Vulva on juba kergelt niiske. Mu huuled suudlevad su häbememokki, keeleke liigub vaikselt su praokeses edasi tagasi kuni ta leib kliitorikese, keda ta hellitama hakkab. Ta hakkab liikuma paremale vasakule ülesse alla, tegema ringikesi ümber tema. Aegajalt mu huuled katsuvad võtta ta oma pehmesse embusesse. Sa lähed järjest kuumemaks ja kuumemaks. Oled lasknud kuuldavale ka mõned vaiksed mõnuoiged. Ma tõusen püsti. Avad mu püksirihma ja luku.

Lükkad mu püksid alla poole, et päästa ilmavalgust nägema mu armumõõk. Su huuled võtavad minu armumõõga korraks oma embusesse. Siis nihutan su rohkem lauaserva poole, et saaksin sinusse siseneda. Hakkan oma armumõõka vaikselt sinusse lükkama. Järjest sügavamale ja sügavamale. Hakkan oma armumõõka vaikselt sinus liigutama edasi tagasi. Samal ajal üks käsi silitab su rindu teine vaikselt masseerib kliitorit. Armumõõk liigub sinus edasi tagasi vaikselt tempot kruvides kiiremaks ja kiiremaks kuni mõlemad me saame orgasmid.