Miss Worldile sõitnud Laura Kõrgemäe hüljatud peig Andreas Eelmäe on Kroonika vahendusel otsustanud ekspruudile kätte maksta stiilis, mis meenutab Inna Roosi arveteklaarimist endise mehega.

Näitlejaperekonna võsuke Andreas (vanavanemad Herta Elviste ja Lembit Eelmäe), kes hetkel lõpetab ülikooli ja töötab ravimiesindajana, ei hoia Kroonikale Laura "iseloomustamisel" midagi tagasi. Piltnikule poseerides hoiab ta kihlasõrmust demonstratiivselt keskmise sõrme otsas.

Andreas nimetab oma ekskihlatut krantsiks. "Laura võib oma arust teha meedias mida ta tahab, aga nüüd hakkan mina tegema seda, mida mina kõige paremini oskan. Laura teab seda, mis see on. See on sõnum talle!"

Andreas näitab ajakirjanikule ka Laura saadetud meili. Selles ennustab neiu Andreasele Inna Roosi saatust, kes samuti pesi oma abielu musta pesu Kroonika veergudel. Ka annab ta ajakirjale pildi vintis Laurast.

Laura ise soovib keskenduda missivõistlustele ja keeldus ekspeiu juttu kommenteerimast.

Telesaate "Missid" stsenarist ja toimetaja Signe Lahtein rääkis ajakirjale, kuidas Andreas pommitas produtsenti ööl ja päeval sellega, et talle öeldaks, kus Laura on ja mida ta teeb.

"Meie Monaco-reisi ajal juhtus Laura olema kõrval, kui Andreas taas produtsendile helistas ning vägagi räigeid väljendeid kasutades teda sõimas," seletab Lahtein. "Laural oli pisarateni piinlik ja ta palus, et keegi ei ütleks Andreasele, kus ta on ja millal koju jõuab."

Andreas ei hoia intervjuus end tagasi. Ta kirjeldab, kuidas sai pärast tutvumist Laura voodisse kahe nädalaga, kuigi endal oli tüdruk olemas. "Ta teadis seda, aga ikka väntas vänta. Siis ütlesin ka oma tüdrukule konkreetselt ära."

Noormees peab abieluettepanekut väljapressimiseks. "Igal õhtul, kui me koos magasime, sosistas Laura mulle lisaks õrnustele kõrva: millal me abiellume," kirjeldab Andreas. "Kas sa siis tahad mind ainult lörtsida või tahad minuga lapsi saada?"

Andreas leiab nüüd, et Laura pole üldse koduhoidja, nagu tema tahaks. "Ta jätaks oma lapsed ka kodus nälga, kui on vaja peole minna."

Suhte alguses meeldis Andreasele Laura särtsakus ja aktiivsus ning peolembus. Andrease sõnul oli ka tema pere Lauraga suhte vastu.

Seks Lauraga aga olevat hea olnud, kuigi Andrease meelest ei viitsinud Laura partnerile ise midagi anda. Süütuse olevat Laura Andrease andmetel kaotanud 14-aastasena - mitte talle.

Samas tunnistab Andreas, et polnud ka ise Laurale truu ja pettis teda suvel korra.

Ka oli Laura Andrease meelest vägivaldne, kriipinud tal sõprade silme all suisa näo lõhki. Tänu võistluskunstide harrastamisele osanud noormees end õnneks neiu eest kaitsta. Tema ise aga polevat kunagi Laura vastu kätt tõstnud.

Noormees ei säästa ka Laura ema, kes olevat nende suhtele tohutult vastu. Andreas pajatab Kroonikale, et tema andmetel on Laura teinud kaks aborti, mida ta oma võimukale emale polevat julgenud üles tunnistada.

Andreas nõuab Lauralt enda ostetud kingitusi ja asju tagasi. Kihlasõrmuse ta juba sai. Noormehele aga ei meeldi, et neiu käib teiste meestega, Andrease ostetud riided seljas. "Las ostavad need teised talle! Kui ta pole minuga, siis käigu või palja p…ga."

Noormehe sõnul ostnud ta pea iga kuu Laurale uued teksad. Ta lubab need annetada Kaagvere tüdrukutele. Temale polevat neiu ostnud kunagi midagi. "Mind paneb ema riidesse, ta on Tartu Kaubamajas tööl," seletab Andreas.