Oli ilus suvine õhtu ja ma kõndisin linnas. Akki tuli mulle vastu üks vanem mees umbes 50aastane kes ütles mulle: "Tere kuidas siis ka läinud on?" Ma vaatasin ta poole imestavalt, et kes see veel on. Ning kui ta oli märganud minu imestunud nägu küsis ta: "Kas sa ei mäleta mind enam ma olen ju su klassivenna Jüri isa Peeter!" Ja alles siis meenus mulle kõik see, minu klassivend Jüri ja tema isa Peeter.

Ütlesin, et ma ei saanud arugi, et see teie olite. Lobisesime siis natukene maast ja ilmast ja siis kutsus ta mind enda juurde kohvi jooma. Muidugi ei olnud mul midagi ees ja olin meeleldi nõus. Läksime tema autoga ning ta rääkis kuidas on Jüril läinud ja mis ta on teinud. Jõudsimegi siis nende maja juurde ja läksime kohvi jooma. Järsku astus uksest sisse Jüri ise, mingi võõras poiss kaasas, seisid nad seal ukse peal. Jüri imestus oli muidugi suur nagu ka minu oma ta tuli samuti koos oma sõbraga lauda ning me jõime kohvi rääkisime juttu ning Jüri tutvustas oma sõpra Jaanust, kes oli umbes minu vanune - 20 aastane.

Lõpuks olime juba 2 tassi kohvi joonud ning otsustasime Jüri tuppa minna nii me ka tegime. Ja kui tema tuppa läksime istusime voodi peale ja Jüri näitas oma uut tuba ja asju, sest ma polnud tema juures enam 2 aastat käinud. Lõpuks oli ta oma toa ka mulle ette näidanud ning siis nad sosistasid midagi Jaanusega ja Jüri sosistas mulle, et kas ma olen valmis ma küsisin, et milleks. Ta vaatas mulle imestavalt otsa ja vastas mulle, et naudinguteks muidugi. Hakkasin siis hirmsasti punastama ja ütlesin, et mis mul muud ikka üle jääb.

Ning siis see algaski Jüri suudles mind kirglikult kaelale ise silitades mu erutunud rindu. Samal ajal võttis Jaanus omal riideid seljast ning võtsin talt suhu. Samal ajal kui Jüri mu riideid seljast võttis tegin ma tema püksiluku lahti ning sealt tuli ta ilus väikemees välja - juba kõvastunud olekus. Siis võtsime koerapoosi ning Jaanus pani oma kõvastunud väikemehe mulle tagumikku ja Jüri enda oma mulle tuppe.

Mmm... see oli nii mõnus, et oigasin mõnust. Siis pöörasid nad mind selili ja Jüri hakkas mu vittu lakkuma ning sisenes keelega mu vituauku, samal ajal suudles Jaanus mind kirglikult üle kogu keha. Jüri aga imes mu kliitorit väga põhjalikult nii, et sain orgasmi ja akkasin karjuma.

Järsku seisis ukse peal Jüri isa. See oli nii piinlik hetk kui me kõik olime porgandpaljad ja Jüri minu vituga maiustas. Ta isa vaatas meid algul suure huviga ja muigas paar korda. Jüri ja Jaanus polnud tähelegi pannud, et Peeter tuli tuppa ning tegid oma tööd rahulikult edasi. Ning alles siis nad märkasid teda, kui Peeter istus tooli peale üsna meie lähedale. Me jäime teda vaatama otse kui tahaks talle öelda, et miks sa meid segama tulid. Ning siis ta ütles, et vabandust, et tülitasin te võite oma toiminguid rahulikult edasi teha ning siis hakkas temagi oma riideid maha võtma.

Olin küll imestunud, et ta seda teeb kuid siiski rahulik kui ta meie juurde tuli. Samal ajal tulid Jüri ja Jaanus mu rindade juurde ja hakkasid neid mudima ja masseerima. See oli nii mõnus. Peeter aga nikkus mind samal ajal suurte müksudega ja hetkega sain ma sellest orgasmi. Samuti ka Jüri isa Peeter ja lasi mulle suure sooja spermajoa otse tuppe. See küll algul ehmatas mind, et jään nüüd rasedaks jne. Kuid mõnu oli liiga tugev, et sulle peale mõelda.

Lõpuks tüdines ka Peeter sellest ning ütles,et jätan teid nüüd siia mürama ja nii ta läkski. Nüüd akkas Jüri pumpama ja tema riist muutus veel kõvemaks. Kuni lõpuks lasi temagi terve spermalaadingu otse minu,se. Ning kui Jaanus hakkas minuga ratsutama sai temagi orgasmi ja purskas mulle oma sooja spermat suhu ja rindadele Jüri lakkus mu keha üle ja suudles mind veel kirglikult.

Panime siis ennast uuesti riidesse ja läksime Õue. Jaanus ja Jüri saatsid mind ära. Kuu hiljem helistasin Jürile ja ütlesin, et jäin tast rasedaks see uudis rõõmustas teda ning nüüd on meie esimene tütar juba sündinud ja elame koos toreda perena. Ning naudime peaaegu iga õhtu üksteist..