Minu nitni on Olga jaa antud juhul tundub mulle, et see sobib mu olemusega täiesti kokku. Sule silmad, lõdvestu ja mõtle minu peale - ning ma tunnen seda. Olen 20-aastane, sündinud Amburi tähtkujus ja armastan meeletult punast värvi! Kahju, et sul pole võimalust mind puudutada, tunda oma kätega mu ihu. Kuidas küll seda parandada?! Pea... Ma vist tean. Ma ütlen sulle oma mõõdud... Kasv 165 cm, kaal 51 kg jaa muud mõõdud 88/57/91.

No nii, nüüd on sul mind oma ihalevate käte vahele kergem tajuda. Mu aktiivsus ei saabunud äkki. Masturbeerimisega hakkasin tegelema... Oota! Isegi raske öelda, millal... No umbes sellest ajast alates, kui ma end mäletan. Mulle on lapsest peale meeldinud end voodis teki all silitada ning kogu aeg jäin selle tegevusega ka vahele: lasteaias - kasvatajatele, kodus - vanematele. Nad võtsid mu käed mu rindadelt ja asetasid need mu külgedele. Nii õppisingi tänu nendele ma masturbeerima ning umbes samal ajal sain ka oma esimese orgasmi. Mulle meeldib väga, kui mind puudutatakse, lähen sellest nii õhevile! Sa ei usuks seda, kuid ma suudan lihtsalt vaid end sinu vastu surudes orgasmi saada...!

Süütust ma kaotanud ei ole, vaid andsin selle ise ära ja juhtus see 17-aastaselt. Orientatsioonilt olen ma rohkem biseksuaal ning ei varja, et meeste kõrval meeldivad mulle ka naised. Esimene kontakt oli mul koos mu õega. Ma olin siis 10-aastane, õde seitsmene. Juhtus see kodus ning mu "lõpetamist" saatis nii vali oietejada, et mu vanemategi tuppa kostus see ära. Missugune skandaal oli! Seda lihtsalt on võimatu kirjeldada. Praeguseks on mul terve rodu sõbratare, kellega aegajalt kohtume, et mõnusalt ja maitsvalt aega veeta.

Sõbrataridega on alati kõik nii lihtne, lõbus ja meeldiv. Aga mehed... Oo jaa, neid armastan ma eriti! Loomulikult meeldivad mulle ikka tõelised mehed, kellele tahaks anduda ning teha neile olemine nii meeldivaks, kui võimalik. Tahan jääda nende mälestustesse ainsa, unusta matu ja erilise naisena.

Olgu muuga kuidas on, kuid seksis annan ma endast parima. Olen pidevalt nii kiimas ja tahan ikka ja veel rohkemat ning kurnan oma partnerid täielikult ära. Eriti kütab see mind siis, kui kogu tegevus toimub ootamatult... Käin shapingus ja minuga koos tantsivad seal ka mõned noormehed. Kord riietusruumis võtsid nad mind kolmekesi. See oli tõeline seksipidu! Algul võtsin ma nendelt suhu kordamööda, nad lõpetasid kõik ruttu ning peaaegu üheaegselt. Mul oli tükk tegemist, et nende spermasse mitte lämbuda ning kõike ei jõudnudki alla neelata. Pärast panid nad mu käpuli ja üks noormeestest lõi oma türa mulle nahaalse hooga pärakusse. Ülejäänud kaks ilueedit lükkasid teineteist tõugates ja rüseledes oma kuumad munnid mulle suhu - ma poleks eladeski aimanud, et mu suhu mahub kaks suurt munnijurakat! Võtsin neid pakse, punaseid türahiiglasi sügavale suhu, kuni munadeni - erutunud riistad käisid mulle kordamööda kurku - vot see oli alles õnnis tunne!

Imesin neid nii mõnuga ja ennastunustavalt, et oksendasin isegi ühe kuti spermat täis. Need täitmatud täkud läksid sellest veel rohkem kiima ja üritasid oma väntasid veelgi sügavamale mulle kurku toppida.

Esimene kutt keppis mind aga jätkuvalt tagumikku. Ta kürb jõnksus mu pärakusse sisse ja välja nagu mingi nui. Samal ajal oli kolmas kutt mulle seljataha hiilinud ning üritas mulle oma kätt vittu toppida ning see õnnestus tal suurepäraselt - terve rusikas oli korraga sees ning ma hakkasin suurest mõnust lausa ulguma.

Eritised voolasid minust ojadena. Kutt toppis korduvalt oma mu enda eritistest nõretavat rusikat mulle vittu ning võttis selle sealt jälle välja, ning lasi selle mul ära lakkuda. See kutt, kes mulle tagumikku keppis, sinnasamasse ka lõpetas ning riista välja tõmbamata hakkas mulle käega vastu tagumikku peksma. Ausõna, see oli niisugune tunne, nagu oleks need kuumad spermajõed mulle igavese hooga kusagile sisemusse põrutanud.

Teised kaks läksid eriti ülbeks: toppinud mulle üheaegselt oma munnid suhu, mis ootamatusest oleks peaaegu et rebenenud, paiskasid nad mulle järgmise portsu spermat vastu kurgulage, veel veidike... ja oleksin peaaegu lämbunud. Sülitasin spermat omale pihku ja määrisin seda mööda nägu laiali. Punnitasin oma läbikepitud taguotsa ning sealtki voolas spermat mööda mu reisi pörandale. See oli vast pilt! Seda oleks lihtsalt pidanud nägema! Lõpuks rahunesid ka need kaks minetigurmaani ja asusid mind kõik kolmekesi koos röõmsalt puhtaks pesema. Nad kusesid mu rindadele, vitule, kaelale ning üks eriti hulljulge kuses mulle otse kurku ning tema kuldne juga viis mu lõplikku ekstaasi. Jutt jumala õige! Nii metsikult ma polnud veel iial lõpetanud. Oskan ja armastan anduda üleni, iga keharakugaja tahan, et mind kepiksid väärilised täkud!