Hanna ja Liisa magasid teineteise kasisus. Nad olid noored ja vallatud ning nad mõlemad olid hiljuti avastanud, et palju kihftim on tunda teise naise keelt oma kliitoril kui mehe riista tupes. Neiud olid tutvunud umbes pool aastat tagasi ühe internetiportaali kaudu ning mõlemad ei varjanud oma soovi leida samast soost kaaslane.

Liisa ärkas mobiiltelefonist kostva äratuse peale. Ta sirutas käe põrande ning kobas kinnisilmi telefonijärele. Saanud selle kätte vajutas ta äratuse kinni ning võttis Hanna uuesti kaissu ning suudles teda õrnal kaelale.

Peale kirjavahetust tegi Hanna Liisale ettepaneku saada kokku ööklubis. Ja mitte tavalises ööklubis, vaid kohas kus enamus rahvast olid kas homod või lesbid. Hanna elas linnas ning oli klubieluga rohkem kursis. Liisa elas paarkümmend kilomeetrit linnast väljas ning oli käinud vaid mõnes pealinna diskoteegis. Tavalises ööklubis pidi Hanna tihtipeale nägema vaeva, et eemale peletada tüütuid kutte, kes tahtsid kas niisama rääkida või tantsida. Ja Hanna teadis, et suudlevad neiud mitte ei peleta kutte eemale, vaid vastupidi - tõmbavad ligi. Seepärast otsustaski ta Liisala tutvustada ööklubi, kus mehed olid mehega ja naised naisega.

Hanna polnud äratust kuulnud ning nurrus vaikselt läbi une. Liisa surus oma alasti keha vastu Hanna siidjat nahka. Hanna oli ilmselt juba poolärkvel ning keeras ennast Liisa vastu ning tüdrukud suudlesid pikalt, keeled teineteise suus. Nii oli alanud hommiku neil juba mitu nädalat.

Enne ööklubis kohtumist närveeris Liisa üsna kõvasti. Tal oli olnud küll erootilisi kontakte teiste tüdrukutega, kuid päris seksini polnud ta jõudnud. Ta teadis, et Hanna oli ka seda kogenud ning ta lootis, et Hanna kui kogenum võtab aktiivsema poole rolli enda peale.

Pikk suudlus lõppes sellega, et Liisa libistas keele mööda Hanna kaela alla kuni rindadeni ning võttis need oma pihku ja hakkas nibusid keelega kõditama. Hanna niutsus vaikselt, hommikune seks oli tema lemmik. Ta sulges silmad ning silitas Liisa tisse, mis olid täiusliku kuju ning imearmsate väikeste mummutaoliste nibudega. Liisa aga keeras ennas ümber nii, et tema niiskeks tõmmanud roosa vitt jäi Hanna näo ette ning ta kummardus Hanna raseeritud vitu juurde ning asus nautima selle mõrkjat maitset. Hanna pani käed ümber Liisa prinkide kannikate ning tõmbas need endale lähemale ning asus sõbratari häbememokkade vahel keelega tööd tegema. 69 oli nende lemmikpoos.

Nad olid kohtunud ööklubi ees. Liisa jäi natuke hiljaks ning kui Hannat nägi tänaval seismas ja teda ootamas, siis hakkas ta oma hilinemist vabandama. Kuid ootamatult kallistas Hanna teda ning suudles Liisat, surudes oma keele sügavale liisa suhu. Seejärel haaras Hanna kannatamatult Liisa käest ning nad suundusid sissepääsu poole. Liisat oli see suudlus kohutavalt erutanud. Seepärast hoidis ta kõvasti Hanna käest kinni ning ootas kannatamatult millal ta saaks uuesti tunda sõbratari kuumi huuli enda huulte vastas.

Liisa limpsis kinnisilmi Hanna kliitorit, mis oli kiiresti suuremaks paisunud. Ta õrritas seda keelega, surus aeg-ajalt keele sügavale tuppe ning kõditas urruauku. Naudinguvärinad liikusid mööda Hanna reisi ning sundisid varbad krampi. Aga ka Liisal endal oli juba raske orgasmi tagasi hoida, sest Hanna pisike kuid osav keeleke liikus kiiresti tema kliitorit mööda. Ning lisaks selle oli Hanna oma näpud tema tihkesse vittu surnud ning liigutas neid seal kiires tempos.

Klubisse sisenedes tegid nad mõned beibedringid ning kui alkohol mõjuma hakkas, tundis mõlemad neiud ennast üsna vabalt ning mõlemal oli hea meel, et neil oli olemas seksikas partner, kellega peagi saab tantsima minna. Nad ootasid sobivat aeglast lugu, kuid diskoripuldis oli keegi lühike punapäine kutt, kes mängis tuima järjekindlusega Village People-i homohitte. Lõpuks siiski pani diskor peale rnb-lood, mille järgi neiud lõpuks tantsisida otsustasid. Vahepeal tehti veel mõned dringid ning tantsiti jälle. Aeg-ajalt liibusid nad teineteise vastu ning suudlesid kirglikult.

Liisa jõudis seekord esimesana orgasmini. Mõnulained voolasid tema kehal ning kõhus lendles sadu liblikaid. Hanna limpsis tema urruauku samal ajal kui see orgasmi rütmis tuksles. Ta üritas samal ajal Hanna kliitorit edasi töödleda, kuid see ei õnnestunud, sest ta keha rappus niivõrd tugevalt orgasmis.

Kui pidu klubiss lõppema hakkas, kutsus Hanna Liisa enda poole. Ta elas üksinda ning Liisal oleks keset ööd koju saamisega raskusi olnud, sest oli laupäeva öö ning bussid veel ei liikunud. Liisa oli terve õhtu seda kutset oodanud. Nad olid küll enne kokkusaamist vestlenud sellel teemal, kuidas midagi kindlat polnud Hanna öelnud. Kuna see oli nende esimene kohtumine, siis jättis Hanna endale ka taganemistee. Kuid seda tal vaja ei läinud: Liisa oli ideaalne noor tüdruk, perfektse saleda keha ning kaunite näojoontega.

Kui Liisa orgasmituksed vaiksemaks jäid, asus ta uuesti sõbratari rahuldama. Tema tupest tilkusid mõned piisad tupenestest Hanna huultele. Vaikse oigega limpsis Hanna need ära. Liisa lükks ühe sõrme sõbratari tagumikku ning 2 sõrme tuppe ning asus keelega tööle, tehes vaheldumisi ringjaid ja edasi-tagasi liigutusi. Hanna vitt oli muutunud niiskeks ning aeg ajalt tõmbas Liisa üle keelega üle häbememokkade, et nautida selle joovastava neste maitset.

Kui nad pärast peo lõppu Hanna korterisse jõudsid, olid nad otsustanud ühiselt dushi all käia, sest tantsimine oli neid üsna kõvasti väsitanud ning nende kehad olid higised. Nad olid vastastikku üksteist pesnud ning voolava veel all kallistanud ning suudelnud. Seejärel maandusid nad alasti Hanna voodis. Kuid väsimus oli see, mis neist võitu sai ning nad uinusid teineteise kaisus. Järgmise päeva lõunapaiku ärgates oli Hanna asunud vaikselt limpsima sõbratari nibusid ning rindu ja jõudis tasakesi alla kuni jalgevaheni. Liisa oli ennast liigutanud nii, et ulatuks tema januse tupeni ning nii oli nende esimene kirglik vahekord alanud. Sellest oli saanud peaaegu igahommikune voodisport.

Hanna oli peaaegu saamas orgasmi, kui helises uksekell. Võpatades hüppas Liisa püsti ning haaras hommikumantli järele. Hanna nägu oli kõike muud kui rõõmus. Liisale meenus nüüd, miks ta oli äratuse nii varaseks pannud, kuigi neil mõlemal oli puhkus ning nad võisid magada poole päevani, mida nad ka reeglina tegid.

Köögi kraan oli Hanna mäletamist mööda kogu aeg vett läbi lasknud ning hiljuti oli asi läinud täitsa pööraseks, nimelt ei voolanud vesi välja kraanist, vaid torusse tekkinud praost. Nii olid nad otsinud internetist toruluksepa numbri ning selle kohale kutsunud. Ja seda hommikul kella 10-ks. äratus telefonis oli tööle hakanud 9:30. Aga pool tundi polnud piisav, et nad oma hommikuste mängudega ühele poole saaks. Hanna oli solvunud, et peaaegu enne orgasmi oli sõbranna lõpetanud tema kliitori erutamise.

Kui Liisa esikusse suundus, vaatas Hanna magamistoa kapile kus lebasid tavaline kunstpeenis ning rihmadega puusadele kinnitatav kunstpeenis, mida sai kasutada mehe ja naise vahelise seksi imiteerimiseks. Kuid üksinda ei olnud Hannal erilist soovi neid mänguasju kasutada, ta tahtsi jõuda lõpuni sõbranna kuuma keele abil. Liisat tagasi oodates sulges ta silmad ning jäi alasti voodil lebades pikutama. Jalad kergelt põlvest kõverdatud ning jalgevahel erutusest paisunud häbememkoad kutsuvalt ootamas. Ootamatult kuulis ta aga võõrast mehehäält küsimas:

"Juhatage mind siis palun kööki", kostis mehe hääl.

See oli saabunud toruluksepp, kes soovis asuda katkist kraani remontima. Tee kööki viis aga magamistoast mööda ning otse loomulikult jäi mehe pilk peatuma voodis lamaval alasti noorel kaunitaril. Liisa tundis häbi, et polnud enne ust enda järel sulgenud. Punastades juhatas ta töömehe kööki ning kohendas oma hommikumantlit, et tema armukolmnurk ega rinna välja ei paistaks. Hanna ees ei häbenenud ta algusest peale midagi, kuid meeste ees oli ta alati alastiolekut häbenenud.

Juhatanud torumehe kööki ning näidanud katkist kraani, läks Liisa tagasi magamistuppa, sest nähes et mees ei kavatse nähtut kommenteerida ning oli agaralt oma tööristakohvri lahti kraaminud, ei olnud tal siin enam midagi teha. Ning ta põles soovis lõpetada see, mis enne magamistoas pooleli oli jäänud. Ja talle tundus erutav mõte sellest, et samal ajal kui nemad, kaks seksikat neidu vallatlevad, töötab nende köögis mees, kes kindlasti naudiks seda vaatepilti.

Magamistuppa jõudes oli Hanna katnud oma rinnad tekiga, voodil nägin Liisa aga rihmadega kunstpeenist. See oli vihje, millest ta kohe aru sai. Hanna tahtis, et ta selle oma puusade külge kinnitaks ning teda kepiks. Liisa heitis hommikumantli seljast ning kinnitas rihmade küljes oleva kunstpeenise oma puusadele ning tõmbas selle vöö pingule, nii et peenis jäi tema ette üles alla võbelema. Selle mänguasja olid nad ostnud internetist ning selle abil olid nad veetnud palju aega vaheldumisi erinevates asendites üksteist keppides. Liisale meeldis rohkem olla "mehe" rollis. Seda nimelt sellepärast, et erutav oli vaadata kuidas Hanna vitt peenist endasse imes ning orgasmi saabudes tuksles. Ja mõnusaks tegi selle "mehe" rolli veel seegi, et kunstpeenise kinnitusrihm jooksis tema jalgevahel läbi ning sellel oli eriline krobeline sisekülg, mis vastu kliitorit liikudes erutas suurepäraselt.

Ta valas natuke libestuskreemi oma kätele ning määris sellega kokku kunstpeenise ning tilgutas seda ka Hanna tagumikule. Hanna oli kõhuli keeranud ning oma tagumiku üles urvi ajanud. Mõnus roosa vitt ootas kutsuvalt. Libestuskreemi poleks tegelikult vajagi olnud, sest Hanna oli piisavalt niiske juba, kuid Liisa teadis, et see suurendab mõnutunnet. Ta põlvitas Hanna taha ning ühe käega peput toetades ning teisega kunstpeenist hoides juhtis ta selle Hanna tuppe. Hanna häbememokad imesid peenise endasse, liibudes mõnusalt ümber selle. Hanna suust kostusid oiged, mis olid natuke liiga valid ning võisid kostuda kööki. Liisa ei teadnud veel, et Hannal oli enne üksinda voodis lebades tekkinud plaan. Nimelt tahtis ta tunda kahte riista endas. Nad olid proovinud kahe vibraatoriga ning see oli olnud super, sest kaks riista täitsid tema augud tihkelt ning orgasm oli niimoodi hoopis erakordne.

Samuti erutas Hannat mõte sellest, et lisaks Liisale kepib teda keegi võõras mees. Ta polnud üle aasta mehega vahekorras olnud ning hetkeline olukord tundus erutav ning põnev. Ta oigas üha valjemini peenise liikumise rütmis oma tupes. Nad vahetasid poosi ning Hanna keeras ennast selili nii, et Liisa sai teda eestpoolt võtta, põlvitades tema ees.. Liisa liigutas kunstriista sisse-välja ning samal ajal silitas Hanna kõhtu, reisi ning aegajalt kliitorit.

Järsku nägi Hanna ust vaikselt avanemas. Selle vahelt piilus sisse nägus, umbes 28-aastane noormees. Hanna libistas sõrme suhu ning seda imedes pilgutas mehele slima. Liisa oli ukse poole seljaga ning seepärast ei näinud ta uksest sissepiiluvat torumeest. Kui ta oleks näinud, siis oleks ta haaranud teki ümber, et oma alastust ja tegu varjata. Hanna oli aga vabameelsem ning talle tundus, et mees sai tema vihjest aru. Paari minuti pärast liikus uks uuesti ning sisse astus alasti mees, hoides riista käes ning liigutades seda aeglaselt edasi tagasi. Nüüd kuulis ka Liisa, ukse liikumist. Ta võpatas ning vaatas ukse suunas ning kangestus. Kunstpeenise rihma liikumine oli ta üsna orgasmi lähedale viinud ning nüüd nähes võõrast alasti meest tuppa sisenemas sai ta hirmu ja erutuse koosmõjul orgasmi ning ei suutnud midagi öelda. Silmad sulgenud surus ta alla häbi ning nautis tukslevaid laineid oma alakehas.

Mees astus voodi suunas. Nähes, et Hannal midagi selle vastu polnud, ei jäänud ka Liisal midagi muud üle, kui leppida olukorraga. Sellel ajal kui ta orgasmi sai, oli peenis Hanna tupest välja tulnud. Liisa mõttesse jõudis arusaamine, et temal oli see täna juba teine orgasm olnud, aga tema sõbranna polnud veel ühtegi saanud.

Mees istus voodisse ning kummardus Hanna vitu kohale. See oli kuum ning rahuldamata. Mees limpsis seda mõned korrad ning seejärel tõstis Hanna jalad oma õlgadele ning surus oma riista Hanna vittu. Liisa tundis imelikku kadedushoogu, et võõra mehe riist tungis sinna, kus oli harjunud käima tema keel. Kuid nähes, et Hanna naudib mehe kiireid liigutusi, otsustas ta mitte mossitada ning asus Hanna kivikõvaks tõmbunud nibusid imema. Tema tagumik oli mehe suunas ning varsti tundis ta, kuidas mees oma näpud tema kunstpeenise rihmade vahelt tuppe lükkas ning neid seal liigutas.

Mõnda aega niimoodi keppinud, keeras mees Hanna teispidi ning asus teda tagant võtma. Liisa pani oma pea Hanna jalgevahele ning asus kliitorit limpsima. Mehe munandid õõtsusid tema näo lähedal ning riist käis vitust sisse-välja. Sellist vaatepilti oli erutav vaadata ning Liisa tundis erutuselainet üle keha voolamas. Ta keeras ennast kõhuli ning tal õnnestus ennast Hanna alla keerata nii, et Hanna lirtsuv ja tilkuv vitt jäi tema kunstriista kohale. Mees tõmbas oma riista Hanna tupest ning aitas kunstmunni Hanna vittu. Hanna oli erutusest hullumas ning asus meeletuls tempos ratsutama. Mees aga asus oma keelega tema urruaku lakkuma.

Hanna surus oma keha vastu Liisa higist keha, et tema pepu vähem liiguks ning saaks nautida seal liikuvat sooja ja pehmet keelt. Mees oli aga avastanud voodi äärest libestuskreemi pudeli ning juba määriski ta oma riista sellega kokku. Samuti määris ta kokku Hanna tagumiku ning libistas sinna sisse ühe sõrme. Mõned korrad seda edasi-tagasi liigutanud surus ta sinna ka teise sõrme. Hanna oigas mõnust ning kui ka kolmas sõrm tema tagumikku sisenes, niutsatas ta mõnust. Mees liigutas sõrmi sisse-välja ning tasahilju surus oma riista nende asemele. Nüüd olid mõlemad augud täidetud ning Hanna keha värises erutusest. Ta suudles pikalt Liisa meelast suud ning seejärel asus nautima kahe riista tihket liikumist oma kehas. Mees tilgutas veel libestuskreemi tema tagumikle ning see muutis seksi eriti nauditavaks.

Liisat erutas Hanna erutus. Ta silitas Hanna rindu ning selga, vahepeal suudlesid ning Hanna nautis olukorda täielikult. Vahepeal liikusid riistad korraga tema sisse ja seest välja, seejärel muutis mees tema taga tempot ning samal ajal kui Liisa kunstpeenise tema sisse lükks, tõmbas mees tema tagumikust riista välja. Liisa tundis, et Hanna hakkab orgasmile lähenema. Sellest andsid märku tema suletud silmad, ennastunustav oigamine, rusikasse tõmbunud käed ning üha kiiremini tukslev vitt. Liisa hoidis Hanna tagumikku kõvasti kinni, et 2 kiirelt liikuvat riista välja ei libiseks ning kiireid liigutusi tehes tajus Liisa, et sõbranna sai orgasmi, ta vajus sõbranna peale, oiates ning kiunudes. Rütmjad liigutused, mis orgasmis vappuvat tagumikku kokku surusid, viisid ka mehe orgasmini. Ta tõmbas oma riista välja ning lõpetas Hanna seljale suure laadungi spermat pritsides.

Hanna oli otsustanud, et ta ei taha veel lõpetada seda väikest orgiat ning ta soovis Liisala samasugust mõnu valmistada. Ta võttis Liia puusade ümbert kunstpeenise lahti ning sidud selle enda külge. Seejärel asus ta mehe riista uuesti kõvaks imema kui riist juba poolkõva oli siis hakkas ta seda libestuskreemiga määrima ning peagi kasvas riist samasuureks ja kõvaks kui see enne oli olnud. Liisa oli seda tegevust nähes erutusest oma kliitorit masseerinud ning nüüd istus ta mehele peale ning Hanna aitas riista tema tuppe. Liisa tupp oli tihkem kui Hannal ning mees keppis suure mõnuga tihket väikest tagumikku. Samal ajal asus Hanna kunstpeenist Liisa urruauku suruma. Tasakesi, iga lükkega järjest sügavamale tungides sisenes peenis neiu kehasse. Samal ajal oli ka mees tempot aeglustanud. Kui Hanna oli kunstpeenise täielikult tagumikku surunud, hakkasid nad vahelumisi Liisat keppima. Kui ühte auku liikus peenis sisse, siis teisest välja. Tempo muutus järjest kiiremaks ning Liisa vappus mõnust. Natuke veel ning ta saigi orgasmi.

Liisa libistas mõlemad riistad endast välja ning koos Hannaga asusid nad mehe riista imema. Hanna võttis selle suhu ning liigutas eesnahka imememise rütmis. Limpsis mehe munandeid. Sellist asja ei suutnud mees kaua taluda ning purskas peagi laadungi Hanna huulte vahele. Koos limpsisid nad riista puhtaks.

Seejärel tõusid nad ning suundusid vannituppa. Kuigi nad kumbki polnud meest ammu enam tahtnud, oli see seiklus neid mõlemaid väga erutanud ning saadud rahuldus oli olnud super. Koos võtsid nad dushi ning dushi alt saabudes oli mees läinud. Hanna läks kööki ning avas kraani. See ei tilkunud enam kõrvalt läbi ning vesi voolast sealt kust vaja.