Olin juba 17 täis ja õppisin tehnikumis I kursusel. Olime mööda saatnud paar igavat aastavahetust omavanuste poistega ja kevadel otsustasime teha rühmaõhtu TPI tudengitega. Ikka natuke vanemad ja kogenenumad.

Mõeldud-tehtud ja maikuu lõpus, sumedal soojal kevadõhtul saimegi kokku. Nagu tollel ajal tavaks, saime nn laenuks ühe kolhoosisauna. Pidu oli vägev. Aga kurvastuseks pidin tõdema oma vähest populaarsust tantsule kutsumises. Minu sõbranna aga oli pidevalt tantsuhoos.

Ühel vaheajal sikutasin ta kuidagimoodi kõrvale ja hakkasin uurima, mis tema populaarsuse põhjuseks võiks olla. Tema käskis mul ennast ja teda võrrelda. Vaatasin ja võrdlesin, aga aru ei saanud. Lõpuks ta halastas minu peale ja hakkas vahet üles lugema.

Esmalt seelik, jah tema seelik oli ülalpool põlvi, minul aga pikem. Siis meik, temal sügavpunased huuled, mul tavalised. Ja lõpuks... käskis ta mul katsuda tema seeliku alla. Seal polnud midagi! No kas said aru, küsis ta. Sain ikka, aga ikkagi kuidas. Läksime WC-sse ja hakkas pihta... Kõigepealt käskis ta mul muidugi rinnahoidja ja aluspüksid ära võtta. Seejärel oli kord seeliku käes, mida sellega teha. Ära lõhkuda ka nagu ei tahaks. Avastasime, et minu särk oli küllalt pikk ja oligi otsus käes: seelikult vöö ja särgile peale.

Saime ultra-mini kleidi. Jalgevaheni sai vaid miskit viis sentimeetrit. Edasine oli juba lihtne, sügavpunane huulepulk oli tal kaasas, natuke ka lauvärvi ja peeglisse vaadates ei tundnud ennast äragi. All oli vaid imelik vaba tunne. Aga lõpuks oli veel midagi tal minu jaoks varuks: sutsakas imal-magusa lõhnaga deodoranti jalge vahele. Tundsin, kuidas all läks veelgi imelikumaks. See oli selline erutavalt pakitsev tunne.

Vaatasin, pudelil oli kärbes nagu kärbsemürkidel. Küsisin, kas see on ikka deodorant. Ta noogutas ja ütles, et see toob mehi nagu kärbseid. Viisime minu riided riiete tuppa ja tantsusaali tagasi. Peab ülema, et minu ilmumine tekitas tõesti elevust. Kohe võeti mind ka tantsima. Ja edasi ma ena m ei pääsenud. Kui üks noormees lõpetas, siis oli teine kohe jaole.

Mulle täitsa meeldis. Tansuhoog oli nii suur, et ka kerge higi hakkas tulema. Ja siis tundsin, kuidas jalgevahe hakkas lausa hõõguma. Ja tundus ka, et seal midagi paisus suuremaks. Nii et enam ei suutnud jalgu koos hoida. Tahtsin juba minna sõbrannale kaebama, kuid samas oli mingi arusaamtu kihk, mis mind noormehes kinni hoidis.

Tuled lasti veidi pimedamaks ja tantsud läksid liibuvamaks. Tundsin oma parteril suur mügarikku, mis minu kõhu alla hõõrus. Ja siis juhtus arusaamatu asi. Noormees, kes oli minuga enne tantsinud, ühines meiega. Tundsin tema mügerikku oma tagumikul, märkasin noormeeste silmapilgutusi ja minus kuumas erutusvool. Tahtsin mõlemaid ja kohe! Ja nemad tahtsid mind! Tagumine tegi ettepaneku minna sauna ja sinna me ka kohe suundusime.

Lukustasime ukse ja haarasin esimese müksimügarikust, et seda valla päästa. Samas oli tagumine nobedam ja surus oma üüratu ihuliikme minu tulitavasse vittu. Kõik mu mahlad olid valla päästetud ja suutsin vaid hetkeks oiata kui kohe hakkas kirjeldamatu mõnu.

Esimene surus samas mu pead allapoole oma peenise suunas. Tabasin ära ja kuumav erutus sundis mind tema peenist maitsma. Lakkusin seda, imesin ja ta hakkas minu pead üles-alla liigutama. Teine noormees surus samas mu vittu suuremaks. Ja järsku, silmapilgutused, ja ta tõmbas oma munni minus välja. Oiatasin arusaamatuses ja siis arusaamises, kui ta minu tagumikku tungis.

Oi, see oli valus. Kuid ega esimene maganud, tema munn tungis nüüd omakorda minu vittu ja mõnu summutas valu. Nad tantsisid minuga ja mina nende vahel tundsin, mis tunne on auklikul juustuviilul vostileibade vahel... ta sulab.

Ja siis see sündis, kuumad joad jooksid üle keha. Lihased tõmbusid pingule ja lõtvusid ja saingi oma esimese orgasmi ja siis kohe teise. Noormeeste munnid suurenesid veelgi ja tundsin, et ka nemad hakkavad midagi saama. Ja siis see tuligi. Tundsin kuumavaid jugasid oma sisemuses ja sain veel k aks orgasmi. Olin pärast sellist kogemust rammetu kui laip. Kuid ometigi said nad mind niikaugele, et ma nende ihuliikmed puhtaks imeks. Tegin seda hea meelega, sest järsku.... ja saingi need uuesti kõvaks. Veel kolm orgasmi ja siis ei õnnestunud mul neid enam kõvaks imeda. Ka nemad olid rammestuses. Käisime koos saunas ja vahetasime oma kontaktandmeid.

See oli ainulaadne kogemus ja kõik mu sõbrannad olid pärast minu peale kadedad.