Suurema osa oma noorusest veetsin ma Columbuses, Ohio osariigis, kus mul juba noorukina tekkisid esimesed homoseksuaalsed kontaktid. Minu perekond vahetas korduvalt elukohta, kuid mulle meeldis kõige rohkem helekollane eramu Summit Steetil, kus me elasime ligi viis aastat. Alles selles majas sain ma endale omaette toa, kus võisin segamatult oma keha uurida ja mõne pereliikme pealesattumist kartmata pihku taguda.

Kõige enam meeldis mulle aga selle maja katusekamber. See polnud mingi hämar, räpane kolikamber, nagu kaatusekambrid kipuvad olema, vaid hoopiski avar helesinise tapeediga tapetseeritud ja tammepuust laudpõrandaga ruum, millel oli kolm suurt akent. Maja aiapoolsest aknast võisin näha, kuidas mu isa peenraid kaevas või muid aiatöid tegi. Jah, seal aias askeldas minu isa, kes ei saanud kordagi sellega hakkama, et oleks oma pojaga seksist rääkinud!

Maja tänavapoolsete akende all kasvasid suured vanad vahtrad, mille suured oksad ulatusid kaugele tänava kohale ja mis kuumadel suvepäevadel mõnusat varju pakkusid. Aiapoolse akna all oli kaks mugavat voodit.

Sellesse katusekambrisse põgenesin ma kuumadel suveöödel. Siin võisin ma täiesti segamatult oma noore vändaga mängida ja mõttes kõiksugu erootilisi seiklusi läbi elada. Halvim, mis võis juhtuda, oli see, et hommikuti hüüdis alt keegi mulle valju häälega, et ma üles tõuseksin, sest muidu magavat ma terve päeva maha.

Kui sugulased juhtusid meile kü11a tulema, siis polnud mul kunagi midagi selle vastu, et vahetada oma tuba, mis anti selleks ajaks külaliste käsutusse, laheda ärklitoa vastu, kus ma võisin rahulikult pihku lüüa. Oo, mulle ei meeldinud mitte ainult oma vändaga mängida, ma nautisin ka oma keha. Eriti meeldis mulle ennast alasti võtta ja peegli ees jälgida, kuidas mu riist ennast püsti ajab - vahel aeglasemalt, vahel kiiremini. Käisin siis peegli ees edasi-tagasi, jälgides oma üles-a11a jõnksuvat vänta. Jaa, aja jooksul õppisin ma nii hästi pihku taguma, et sain alati vapustava orgasmi. Pean tunnistama, et kuigi ma hiljem keppisin nii naisi kui mehi, meeldis mulle siiski üle kõige onaneerimine. Ka partneriga seksides meeldis mul ennast teatud piirini üles kütta ja siis ise lõpetada. Kuid see selleks.

Ühel suvel tuli meile paariks nädalaks külla emapoolne tädi koos oma tütre ja pojaga. Mind kupatati koos tädipoeg Harryga katusekambrisse. Külaskäigu esimesel ööl sain mina vannitoas kümblemisega esimesena valmis ja heitsin voodisse. Lamasin ainult aluspükste väel ja jõllitasin pimedusse. Ma ei pööranud sellele erilist tähelepanu, kui Harry tuppa tuli ja kõrvalolevale voodile heitis.

Mõne aja möödudes äratas minu tähelepanu tema voodist kostev vaikne sahin. Läbi puuvõra langevas ähmases kuuvalguses nägin, kuidas Harry käsi teki all üles-alla liikus. Vaat siis, minu tädipoeg lõi pihku! Peab ütlema, et see oli kuratlikult erutav vaatepilt. Ühe hetkega läks mu riist kivikõvaks. Oi, kuidas ma oleksin tahtnud temaga mürada! Jälgisin ja kuulatasin võlutult mitu minutit Harry tegevust, et siis süütu häälega küsida, et mida ta seal teeb. Ilma igasuguse valehäbita vastas ta, et arvas mind magavat ning tahtis endal paugu lahti lüüa. Ta oli ka ettenägelikult käterätiku kaasa võtnud, et linadele ei jääks reetlikke plekke.

Siis hakkasime nagu muuseas rääkima oma kogemustest ja eelistustest. Äkki küsis Harry, kas ka mina pihku taon. Olin teda jälgides oma väikemehe täielikult unustanud. Tema küsimus erutas mind väga. Ma heitsin lina kõrvale, lükkasin püksikud alla ja hakkasin aeglases tempos pihku taguma, teades, et Harry minu tegevust näeb. Ma tahtsin teada, kuidas ta reageerib. Tema aga tekki pealt ära ei lükanud ja varsti ta lõpetas. Mõni hetk hiljem purskasin ka mina. Ma ei osanud oma tädipojast midagi arvata. Kas ta lihtsalt oligi selline või oleks ta olnud nõus minuga mürama? Ma ei julgenud talle mingit ettepanekut teha. Harry pistis käterätiku teki alla, pühkis oma riista kuivaks, viskas käterätiku voodi ette põrandale, soovis mulle head ööd ja jäi magusasti magama. Vaat siis sulle erutav seks tädipojaga!

Hommikul ärgates me pihkutagumisest enam ei rääkinud. Ma ei tea, kuidas Harryga oli, kuid mina jäin põnevusega õhtut ootama. Vaevalt olime jõudnud hilja õhtul põhku pugeda, kui Harry küsis ilma sissejuhatuseta, mida ma suhuvõtmisest arvan. Pean tunnistama, et olin sellisest küsimusest rabatud. Sain kohe aru, et ta ei küsinud seda niisama suusoojaks, vaid et ta tahtis seda ka proovida. Vastasin ebalevalt, et see on kindlasti väga erutav imejale ja väga mõnus sellele, kellel suhu võetakse. Harry ütles õhinal, et me peaksime seda proovima. Minu vastust ära ootamata tõusis ta üles, tuli minu juurde ja heitis mu kõrvale. Olin meeletust erutusest lausa oimetu. No küll ikka mõni mees oskab üllatada!

"Tahad, ma võtan sul suhu?" küsis Harry nagu oleks teinud ettepaneku partii malet mängida.

"Jah," vastasin mina, "aga võta ka sina püksid ära."

Harry võttis mu kõva vända pihku ja küsis: "Kuidas ma pean seda tegema?"

Ai kurat, süütu ka veel! See mulle meeldis.

"Võta huultega ja libista huuli mööda munni edasi-tagasi, kuid hoia hambad eemale."

Harry lükkas teki pealt, nihutas ennast allapoole jahakkas imema. Kuigi ta tegi seda üsna saamatult, erutas see mind siiski hullupööra. Panin käe tema kuklale, sugesin ta juukseid ja hakkasin tempot juhtima. Harry sai üsna ruttu aru, kuidas minu käe surve järgi tegutseda. Ma olin nii erutatud, et mu jalad hakkasid värisema. Kuid ma tundsin vaistlikult, et Harry tegi seda kõike rohkem uudishimust kui tõelisest ihast teise mehe järele. Aimasin, et suurt armastust siit ei tule. Sellegipoolest otsustasin sellest suhtest võtta mis võtta annab.

Kogenud pihkutagujana oskasin ma ennast väga hästi tagasi hoida. Tegin seda selleks, et võimalikult kaua Harry süütuid huuli nautida. Kartsin, et ta tüdineb peagi ära, aga võta näpust. Öeldakse, et süües kasvab isu, ilmselt kehtib see vahel ka imemise kohta. Harry erutus üha rohkem ja hakkas järjest innukamalt imema. Ma ei söandanud talle siiski suhu lõpetada. Harry tabas õige momendi, laskis mu munni suust välja ja hakkas mu11e ühe käega pihku lööma, masseerides teisega samal ajal mu sugutijuurt. Ahaa, isegi selle triki oli see vilunud pihkutaguja selgeks saanud! Oli päris mõnus orgasm, kuigi mitte eriti tugev. Pole midagi parata, minu parema käe vastu ei saa keegi ja sellega tuleb mul leppida. Harryl ei olnud vaja küsida, kas mina tahan imeda. Keerasin ta selili ja hakkasin innukalt imema. Harryl oli päris mõnus vänt - ei väike ega suur, kuid ilusa kujuga ja meeldivalt jäme. Otsustasin talle meelehead teha ja lõpuni imeda. Orgasmi ajal hakkas Harry valjusti oigama ja palus mind lõpetada. Jätkasin siiski ja Harry hakkas veelgi valjemini oigama. Heitsin siis Harry kõrvale, võtsin tema veel kõva munni pihku ja sellega mängides küsisin: "Noh, kuidas oli?"

"Fantastiline, kes sind nii hästi imema õpetas?"

"Loomulik anne," vastasin mina naerdes, sest ma ei kavatsenudki talle oma senistest seiklustest rääkida. Olin kindel, et temasuguse algaja võiks see ära kohutada.

Järgmisel hommikul söögilauas ei reetnud Harry mitte millegagi, et meie vahel oleks midagi olnud. Õhtul heitis Harry voodisse, soovis mulle head ööd ja oligi kõik. Mina aga ei söandanud midagi ette võtta, kuigi oleksin tahtnud temaga väga mürada. Ma olin nii erutatud, et ei suutnud tükil ajal uinuda. Ärkasin hommikul kella seitsme paiku, endal vänt kivikõva. Mõtlesin, et saagu mis saab, läksin Harry voodi juurde ja pugesin tema kõrvale teki alla. Pistsin käe talle püksi ja tema kõva vänt sattus mulle kohe pihku. Harry ei lausunud sõnagi, keeras ennast ainult selili. Sain aru, et ta on asjaga nõus ja sikutasin tal aluspüksid jalast. Mängisin tema riistaga tükk aega ja võtsin lõpuks suhu. Oli tunda, et see talle meeldis. Katkestasin vahepeal imemise ja hakkasin ta keha suudlema. Jõudsin lõpuks tema lõua ja põseni. Mõtlesin, et kas ta pöörab nüüd pea kõrvale või lubab ennast ka huultele suudelda. Lubas! Ja see poiss oskas suudelda! Ta pani käed ümber mu kaela ja Iükkas oma keele mulle suhu. Jah, ta suudles mind, kuid erilist kirge selles suudluses ei olnud. Ka ei viitsinud ta kuigi kaua minu vändaga mängida. siis aga oli meil aeg üles tõusta, sest pere asus hommikueinet vötma.

Ülejäänud päevad möödusid nagu linnutiivul, mida aeg edasi, seda rohkem Harry maha jahtus. Sain aru, et poiss oli ennast välja elanud, oma esialgse uudishimu rahuldanud ja rohkem ma talle pinget ei pakkunud.

Ühel heal päeval pakkisid tädi ja Harry oma asjad kokku ning sõitsid ära. Harry jättis minuga hüvasti nagu poleks meie vahel neid toredaid intiimseid hetki üldse olnud.

Ma ei näinud teda pärast seda külaskäiku hulka aega. Kui ma ei eksi, siis umbes nelja aasta pärast sattus mulle näppu üks Californias väljaantud homoajakiri. Ma vist isegi ahhetasin üllatusest, kui nägin fotoseeriat, kus poseeris ei keegi muu kui minu tädipoeg Harry! Võttis suhu ja andis hamba peale ning laskis endale taha keerata. Kas tõesti seesama Harry, kes minu pool mängis süütut lambukest. Aga võib-olla ta oligi tollal veel süütu, oma teed ja oma tegelikku seksuaalset orientatsiooni otsiv piimahabe?

Paar päeva hiljem, kui olin selle ajakirjaga tutvunud, sain kutse tädi juubelile. Muidugi ma tahtsin sellele juubelile minna, sest oleks olnud päris põnev Harryt kohata ja temalt kuulda, kuidas ta siis patuteele sattus.

Tädi juubelipidu oli üsna suurejooneline. Oli palju külalisi, kes paistsid lõbusad ja toredad inimesed olema. Tädi maja oli väga sümpaatne, suure aia ja basseiniga. Kui oldi juba küllalt söödud-joodud ja tooste lausutud, võtsin Harryl varrukast kinni ja viisin ta maja teisele korrusele ühte magamistuppa. Lükkasin riivi ette, võtsin põuest tolle homoajakirja ja näitasin Harryle. Oh sa Vaene poiss punastas juuksejuurteni.

"Sa ei näita ju seda ajakirja mitte ke11elegi?" kogeles ta õhku ahmides.

"Miks mitte?" vastasin mina, endalegi üllatuseks pisut kurjal ja provotseerival toonil.

"Või sa arvad tõesti, et ma olen meie kohtumise unustanud. Mina igal juhul mitte!"

Seda öeldes tõmbasin ta püksiluku lahti, avasin rihmapandla ja Harry püksid vajusid maha. Tõmbasin ka aluspüksid alla. Harry poolkõva vänt ajas ennast kiiresti püsti. Lükkasin eesnaha õrnalt tagasi, võtsin munni suhu ja hakkasin imema, samal ajal kätega Harry karvaseid reisi silitades. Harry ei öelnud midagi, ainult nohises.

"Ma mõtlesin sinule sageli," sai ta lõpuks sõnad suust, "kuid sa elasid ju nii kaugel. Ma ei teadnud, kas sa tahad mind veel üldse näha... Olin ju tollal nii aktiivne, kartsin, et jätsin endast halva mulje. Elu läheb vahel nii keeruliseks... Need pildid, nojah, nooruse rumalus... Kui hea, et ma sind jälle leidsin..."

Aias käis sünnipäevapidu täistuuridel edasi ja meie ajutist lahkumist ei märgata seal niipea. Äkki pani Harry oma käe mu kuklale ja silitas nii imeõrnalt mu juukseid, et mu1 jooksid värinad üle selja. Tõusin püsti ja vaatasin talle silma. Harry pani käed ümber mu kaela ja surus oma kuumad nüsked huuled mu suule. Selles suudluses oli kirge ja poolehoidu. Minu vaist mind juba ei peta!